register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Porsche ja Peugeot   1 2  
Poster Message
-XR-
Porsche ja Peugeot
quote:
spark:
quote:
Raceboy: [IMO pole mõtet Top Gear'i (või vähemalt Clarksoni) Porsche-teemalisi sõnavõtte väga tõsiselt võtta ...

tean, sest sellaga,nagu olen aru saanud, norib ta Porschedega seda "pisikest poissi" :)

selle Tatra väite ütles välja "kapten aeglane" - aga ma pold varem seda väidet lugenud/kuulnud :uhoh ,
aga nüüd asi selge

On juba suht kaugelt näha, et Clarkson on Mersumees.
Omab 600 Mersut ja nüüd AMG CLK63 Blacki. Enne oli ka AMG SL55 ja enne seda ka imho midagi.
Eks nende Mersudega nii on, et kui kord oled juba Mersut omanud, siis peab alati vähemalt üks auto olema Mersu ;)

Top Gear on muidu üldse kõige vähem objektiivsem koht mingi info ammutamiseks.
Eks neil on sponsorlepingud jne jne....
03.12.2008 at 22:14
Raceboy
 
Porsche ja Peugeot
quote:
-XR-: Eks nende Mersudega nii on, et kui kord oled juba Mersut omanud, siis peab alati vähemalt üks auto olema Mersu ;)




Huvitav, millel see tähelepanek põhineb? Isiklikult küll ei tunne, et nüüdsest peab üheks autoks MB olema alati, küll aga on midagi valesti, kui ühtki Porschet peres ei ole enam.

____________________________
www.vems.ee
03.12.2008 at 22:24 1 edit. Last edited 03.12.2008 at 22:25 by Raceboy
-XR-
Porsche ja Peugeot
quote:
Raceboy:
quote:
-XR-: Eks nende Mersudega nii on, et kui kord oled juba Mersut omanud, siis peab alati vähemalt üks auto olema Mersu ;)




Huvitav, millel see tähelepanek põhineb? Isiklikult küll ei tunne, et nüüdsest peab üheks autoks MB olema alati, küll aga on midagi valesti, kui ühtki Porschet peres ei ole enam.

ee... eks ikka kogemusel, et MB on jube mugav ja mõnus auto ja kui hommikul mõtled,
et ei viitsi käike vahetada ja rapsida vaid niisama autos mõnuleda, siis valid MB ;)
Mul on hetkel küll väheke ümberehitatud MB, aga ikkagi Mersu.
Järgmiseks on plaanis W221 Brabus. Praegu W211 Brabus.
03.12.2008 at 22:41 3 edits. Last edited 03.12.2008 at 22:42 by -XR-
Erik 78
Porsche ja Peugeot
Väheke flame...

Mu hea sõber ja suurfirma juht, kes on Subaru ja BMW mees, ütles kord kuldsed sõnad, :

Mersu oli sunnitud oma mudelivaliku ja nende kujundusstiili ülevaatma, sest nende kleindid hakkasid vanadusse surema.
Ja siis nad tegid värskemad mudelid, mis sobivad hästi naistele ja laiskadele...
04.12.2008 at 13:08
Jesper
 
Porsche ja Peugeot
See tuletab mulle meelde seda, et enne kui Cadillac hakkas viimati oma mudeliseeriat laiemaks-nooruslikumaks tuunima, oli nende omanike keskmine vanus 65 kanti :) Ma kujutan ette et MB-l võis mingi hetk midagi sarnast olla küll, enne A klassi, SLK-d jms uuendusi.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
04.12.2008 at 13:12
matukas
  
Porsche ja Peugeot
Viimases Top Gear-is oli ka vihjeid Mersude, Bemmide ja Audide ostjate kohta :)
Huvitav, milline siis on Peugeot ja Porsche ostja? Kuidas teda võiks riiulisse lahterdada?

Enda kohta võin öelda, et mina ei ostaks kumbagi selle teemapäise sõidukitest. Ja kui ilma rahata saab, müüks kohe maha.
Porsche kohta võin hea sõnana öelda, et ainuke asi, mis mu meelt muudaks, on see, kui nad selle kerega suudaksid midagi ette võtta.

OK, OK, Golf on kah samasse 'klassika' leierdamisse vajunud. Kuigi Golf 6 on minu jaoks juba oluliselt vastuvõetavam kui eelmised.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
04.12.2008 at 13:21 2 edits. Last edited 04.12.2008 at 13:22 by matukas
Raceboy
 
Porsche ja Peugeot
Porsche ostjaid võib ju siinseski seltskonnas palju näha (Ander, Peep, Tarmo, James jne-jne), eks võid ju oma empiirilise kokkuvõtte teha ja psühholoogilisest aspektist gruppi analüüsida.

____________________________
www.vems.ee
04.12.2008 at 13:29
peep
 
Moderator
Porsche ja Peugeot
quote:
matukas: Porsche kohta võin hea sõnana öelda, et ainuke asi, mis mu meelt muudaks, on see, kui nad selle kerega suudaksid midagi ette võtta.

Ei olegi võimalik, et üks bränd kõigile meeldib aga lithsalt remargi korras mainiks, et välimus on vähemalt minu (ja netist loetu põhjal paljude) jaoks asi, mis Porsche juures ei ole kõige olulisem. Peamine on sõidutunnetus ja rahulolu - temaga sõites tunned kõikide oma meeltega, et see auto on mõeldud kiiresti sõitmiseks. Kuid kiiresti sõitmine ei ole jalutuskäik läbi lilleaia nagu näiteks mõne jaapani päritolu neliveolisega, vaid nõuab spetsiifilisi sõiduvõtteid ja kindlat kätt. Seetõttu ta annab palju rohkem tagasi. Pluss, enamus (mitte kõik) 911 mudeleid paistab silma sellega, et autos istudes saad aru, et tegu on ühes tükis püsiva kvaliteetse autoga - ilmselt seletamatu aga nad tunduvad peaaegu purunematud.

Ma ei arvanud 911'st mitte midagi enne, kui süvenesin selle auto olemusse ja mõne aja pärast ühe sellise ostsin. Oli suht. sama arvamus, et "igav välimus".

Peugeot'i ma ostaks siis, kui elaksin kuskil Prantsusmaa külakeses ja oleks vaja liikurit, millega turul veini ja juustu järel käia. Väiksem mudel, valget värvi ja ilma ilukilpideta ning mustade plekkvelgede ja võimalikult kitsaste rehvidega - kui ma vahel sealkandis ringi liigun, olen alati mõelnud, et see on ideaalne kombinatsioon. Iga tootja teeb autod kohalikku eripära arvestades ja Prantsusmaal olles saad aru küll, miks nende autod just sellised on ?
05.12.2008 at 16:35
I.V.B
Porsche ja Peugeot
Vaieldamatult kõige idiootlikum teema opentracki foorumis läbi aegade. :)
05.12.2008 at 17:01
Jesper
 
Porsche ja Peugeot
Samas mulle isiklikult jääb mõistatuseks, miks Porsche omanike seast jagub pea igasse maailma foorumisse vähemalt üks tegelane, kelle elueesmärgiks on kõikvõimalike argumentidega tõestada selle margi paremust misiganes teise ees :) Keegi ei kahtlegi selles et 911 hea auto on, aga noh imvho on viis kuidas Raceboy mingi Top Geari huumori peale kettasse läheb ikka parajalt naljakas.

quote:
peep:Väiksem mudel, valget värvi ja ilma ilukilpideta ning mustade plekkvelgede ja võimalikult kitsaste rehvidega - kui ma vahel sealkandis ringi liigun, olen alati mõelnud, et see on ideaalne kombinatsioon. Iga tootja teeb autod kohalikku eripära arvestades ja Prantsusmaal olles saad aru küll, miks nende autod just sellised on ?
Sa unustasid mustast plastist stanged :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
05.12.2008 at 17:02 1 edit. Last edited 05.12.2008 at 17:05 by Jesper
matukas
  
Porsche ja Peugeot
quote:
I.V.B: Vaieldamatult kõige idiootlikum teema opentracki foorumis läbi aegade. :)
Hapukurgihooaeg :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
05.12.2008 at 17:11
joonas
Porsche ja Peugeot
quote:
I.V.B: Vaieldamatult kõige idiootlikum teema opentracki foorumis läbi aegade. :)
Selle üle võiks vaielda :)

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
05.12.2008 at 17:29
-XR-
Porsche ja Peugeot
quote:
peep:
quote:
matukas: Porsche kohta võin hea sõnana öelda, et ainuke asi, mis mu meelt muudaks, on see, kui nad selle kerega suudaksid midagi ette võtta.

Ei olegi võimalik, et üks bränd kõigile meeldib aga lithsalt remargi korras mainiks, et välimus on vähemalt minu (ja netist loetu põhjal paljude) jaoks asi, mis Porsche juures ei ole kõige olulisem. Peamine on sõidutunnetus ja rahulolu - temaga sõites tunned kõikide oma meeltega, et see auto on mõeldud kiiresti sõitmiseks. Kuid kiiresti sõitmine ei ole jalutuskäik läbi lilleaia nagu näiteks mõne jaapani päritolu neliveolisega, vaid nõuab spetsiifilisi sõiduvõtteid ja kindlat kätt. Seetõttu ta annab palju rohkem tagasi. Pluss, enamus (mitte kõik) 911 mudeleid paistab silma sellega, et autos istudes saad aru, et tegu on ühes tükis püsiva kvaliteetse autoga - ilmselt seletamatu aga nad tunduvad peaaegu purunematud.

Ma ei arvanud 911'st mitte midagi enne, kui süvenesin selle auto olemusse ja mõne aja pärast ühe sellise ostsin. Oli suht. sama arvamus, et "igav välimus".

Peugeot'i ma ostaks siis, kui elaksin kuskil Prantsusmaa külakeses ja oleks vaja liikurit, millega turul veini ja juustu järel käia. Väiksem mudel, valget värvi ja ilma ilukilpideta ning mustade plekkvelgede ja võimalikult kitsaste rehvidega - kui ma vahel sealkandis ringi liigun, olen alati mõelnud, et see on ideaalne kombinatsioon. Iga tootja teeb autod kohalikku eripära arvestades ja Prantsusmaal olles saad aru küll, miks nende autod just sellised on ?

Ma sain oma Porge armastuse kunagi ammu ammu ammu, kui vanemad väljamaal käisid ja mulle ´74 RSR-i mänguauto tõid.
See auto on mul siiamaani vaieldamatult üks lemmikutest ja tuleb kindlasti ka mõne samasuguse kerega auto soetada ning talle RSR-i välimus anda.
Originaale on kahjuks võimatu saada ja teiseks nad on väga karmi hinnaga.

Ma arvan, et enamus autohuvilisi ütleksid, et selle auto välimus pole igav:

05.12.2008 at 18:10
mart154
 
Porsche ja Peugeot
No leidsid nüüd tervest mudelivalikust ÜHE, mis pole igav :D

Kindlasti leiab siia kõrvale ka mõne põneva Peugeot :D
05.12.2008 at 18:43
memphis
Porsche ja Peugeot
quote:
Jesper: Samas mulle isiklikult jääb mõistatuseks, miks Porsche omanike seast jagub pea igasse maailma foorumisse vähemalt üks tegelane, kelle elueesmärgiks on kõikvõimalike argumentidega tõestada selle margi paremust misiganes teise ees :)


Muide, selliseid inimesi ei ole mitte ainult Porsche omanike seas. :)
Vähemalt Eesti foorumites kipuvad seda trendi paljud jälgima. ;)
05.12.2008 at 19:10
Raceboy
 
Porsche ja Peugeot
quote:
memphis:
quote:
Jesper: Samas mulle isiklikult jääb mõistatuseks, miks Porsche omanike seast jagub pea igasse maailma foorumisse vähemalt üks tegelane, kelle elueesmärgiks on kõikvõimalike argumentidega tõestada selle margi paremust misiganes teise ees :)


Muide, selliseid inimesi ei ole mitte ainult Porsche omanike seas. :)
Vähemalt Eesti foorumites kipuvad seda trendi paljud jälgima. ;)



Ma ei viitsi seda enam tõestada, sest üht ja kõige paremat pole lihtsalt kõigi jaoks.
Minu märkus Top Geari ja Porsche näite kohta kehtis vaid TG "objektiivsuse" iseloomustamiseks, mitte Porsche paremuse tõestamiseks teiste markide ees.

EDIT: memphis, ma ei saa aru, kust sa võtad, et Eesti foorumites selline "pissing contest" käib? IMO kohtab seda välismaa foorumites samuti väga tihti.

____________________________
www.vems.ee
06.12.2008 at 12:09 1 edit. Last edited 06.12.2008 at 12:10 by Raceboy
memphis
Porsche ja Peugeot
quote:
Raceboy:
EDIT: memphis, ma ei saa aru, kust sa võtad, et Eesti foorumites selline "pissing contest" käib? IMO kohtab seda välismaa foorumites samuti väga tihti.

Jah, väljendasin end natuke valesti. Välismaa foorumites ka. Aga Eesti foorumites on mulle siiani rohkem silma hakanud.

Aga aitab küll, läheb teemast juba natuke välja.
06.12.2008 at 14:27
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Porsche ja Peugeot   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.