register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Elektriventilaatori paigaldamine läbi radika  
Poster Message
raimo_r
Elektriventilaatori paigaldamine läbi radika
Kust saaks selliseid "vidinaid", millega paigaldada elektriventilaatorit läbi radika? Osade ventilaatoritega on sellised vidinad kohe kaasas aga ehk saab neid kuskilt eraldi ka?

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
31.08.2008 at 22:07
mart154
 
Elektriventilaatori paigaldamine läbi radika
mulle tundub see radikaretsimine natuke liig :)

Vanal, lekkival radikal kasutasin suuremaid nipukaid ja panin kummiseibid vahele... Aga isegi katkisest radikast oli valus neid läbi vägistada.

Uuele radikale panin korralikud kinnitused. mis EI OLE läbi radika :)
31.08.2008 at 22:29
hents99
  
Elektriventilaatori paigaldamine läbi radika
Mul on olemas, ka ventilaatoreid.
Võta privas ühendust.

Läbi radika pole mingi vägistamine. Oleme neid paigaldanud igasugustele masinatele. Tänavamasinatest kuni A/N rühma rallikatele. Peavad vasu ja ei murra midagi.
Lihtsalt infoks.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
31.08.2008 at 22:38
raimo_r
Elektriventilaatori paigaldamine läbi radika
Vajalikud asjad hentsi käest saadud ja ventikas paigaldatud ning testitud. Aega läks 5 minutit pluss stange eemaldamine 1 minut :D

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
06.09.2008 at 19:23
Cardo
 
Elektriventilaatori paigaldamine läbi radika
Ka minu autol on el vent läbi radika, siiamaani ei ole mingeidgi probleeme olnud.
06.09.2008 at 21:29
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Elektriventilaatori paigaldamine läbi radika  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.