register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Autotestid   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
-XR-
Autotestid
quote:
wirx: porsche foorum 6speedonline suht kihab ikka z06, R8 ja GTR-i pärast ja egas ma nüüd ise ka hakka miljonit rohkem maksma, selle eest, et nimi on Porsche...vabalt võin Nissaniga ka sõita, kui see on porschest parem...

R8 küll mingi säästuauto pole.
Aastane kasko on 200k

Pool miljonit pole ka miljon.

Ja no Aston Martini eest makstakse ju ka rohkem, mis sest, et omadustelt jääb see GT3 RS-ile kindlasti alla, kuigi on palju kallim.

Porsche vbl kaotab paar klienti, aga see ei kõiguta neid.
22.12.2007 at 00:41
matukas
  
Autotestid
Põhimõtteline fänn on põhimõtteline. Kiiks ja kõik mis vaja. Mul töö juures pidevalt hurjutavad, et mida ma jändan selle pisikesega. Ostku ma normaalne auto. Mis teha, kui oled juba hobi valinud.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
22.12.2007 at 00:43
HrHunt
Autotestid
quote:
-XR-:Porsche vbl kaotab paar klienti, aga see ei kõiguta neid.

Ma siiski ei nõustuks. Päris palju on ikkagi inimesi keda suurt ei koti auto mark, vaid hoopis see palju insenerid sinna aega magama on pannud.
Varem oli küll üks suur porbleem - interjööri kvaliteet oli japsidel alla arvestust. Nüüd seda probleemi enam pole.
Endalgi oli 911 viisaastaku plaanis sees. Aga nüüd, lugedes miskene loom see GT-R tuleb, tundub see oluliselt õigem masin mida sihtida.
Ma arvan on hunnikutes veel nooremapoolseid inimesi, kes ei ole valmis lihtsalt margi eest veel ühe auto raha letile laduma :)




____________________________

22.12.2007 at 00:51
wirx
  
Autotestid
200k kasko võib sellel asjal ehk Eestis olla, inglismaal, saksamaal jms kohtades, kus ei ole kartellikokkuleppeid ja on vaba turg, seal selliseid hindu ei ole
samas sellest GTR-i 1millisest hinnast võib vabalt ka 2 saada, nagu R8 juhtus...algul oli juttu, et tuleb miljon kopikatega, tegelikult tuli nati alla 2 milli...
z06 on usa-s küll 700k maksev, Eestis 1.4milli...samas seal maksab ka 911 turbo 200-300k vähem, kui siin...
eks see ole kena turundus nipp algul foorumid kihama ajada ning hiljem, kui asi väljas vaikselt 50% hinnale juurde kirjutada...
õnneks porschel peaks olema ruumi küllaga, et hinnaga mängida, kui asi hulluks kätte ära läheb

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
22.12.2007 at 01:00
-XR-
Autotestid
quote:
HrHunt:
quote:
-XR-:Porsche vbl kaotab paar klienti, aga see ei kõiguta neid.

Ma siiski ei nõustuks. Päris palju on ikkagi inimesi keda suurt ei koti auto mark, vaid hoopis see palju insenerid sinna aega magama on pannud.
Varem oli küll üks suur porbleem - interjööri kvaliteet oli japsidel alla arvestust. Nüüd seda probleemi enam pole.
Endalgi oli 911 viisaastaku plaanis sees. Aga nüüd, lugedes miskene loom see GT-R tuleb, tundub see oluliselt õigem masin mida sihtida.
Ma arvan on hunnikutes veel nooremapoolseid inimesi, kes ei ole valmis lihtsalt margi eest veel ühe auto raha letile laduma :)


GT-R on ju nagu Playstation. Paksult elektroonikat täis ja mingid turbod ja muu jama veel.

Ma eelistan sportautodest ainult vabalthingavaid tagaveolisi keskmootoriga isendeid ;)

GT3 RS on suht perfect. Kahjuks mootor pole päris keskel.
22.12.2007 at 01:09
HrHunt
Autotestid
quote:
-XR-:GT-R on ju nagu Playstation. Paksult elektroonikat täis ja mingid turbod ja muu jama veel.
Ma eelistan sportautodest ainult vabalthingavaid tagaveolisi keskmootoriga isendeid ;)
GT3 RS on suht perfect. Kahjuks mootor pole päris keskel.

Nujah nujah ma saan kõigest sellest aru, samas me elame ju reaalses maailmas, seejuures veel Eestis. Unistada on muidugi tore, aga kui nüüd mõelda et mis autoga oleks võimalik igapäevaselt liigelda, igasugustel teedel, igasuguse ilmaga... Ning seejuures igasuguses konditsioonis. Paljud meist ikka nii kõvad mehed on et peale pikka tööpäeva kohe DSC OFF nupu pihta ja padavai külg ees kodu poole?
Mul oli näiteks väga tõsine plaan osta Type-R, samas peale turbo-auto proovimist tundus see plaan üle keskmise debiilne. Ma endiselt leian et 8000+ peal vinguv Honda mootor on üle keskmise erootiline elamus... Kuid samas jõle nüri kui sa parasjagu 2000rpm cruisid, vajutad lappi ja... ei mõmmigi :)

Aga kui mul oleks piisavalt pappi et osta X5 töölkäimiseks ja mingi kõrgepöördeline elajas pühapäevaks räägiks ma ilmselt hoopis teist juttu ;)

____________________________

22.12.2007 at 01:28 1 edit. Last edited 22.12.2007 at 01:29 by HrHunt
-XR-
Autotestid
quote:
HrHunt:
quote:
-XR-:GT-R on ju nagu Playstation. Paksult elektroonikat täis ja mingid turbod ja muu jama veel.
Ma eelistan sportautodest ainult vabalthingavaid tagaveolisi keskmootoriga isendeid ;)
GT3 RS on suht perfect. Kahjuks mootor pole päris keskel.

peale pikka tööpäeva kohe DSC OFF nupu pihta ja padavai külg ees kodu poole?
;)

Tunnistan, et alati peale auto käivitamist vajutan ESP Off nuppu ning lähen sõitma oma igapäevasõidukiga.
470Nm ja 400hobest on isegi igapäeva olukorras piisavalt mõnu pakkuv.

Olen kindel, et 911 kickass versioone Eestis igapäevasõidukina kasutavad kutid arvavad sama.

ESP peal käitub auto lihtsalt vahel liiga ohtlikult, et teda peale hoida.
Kui näiteks parempööret teha, kui on palju autosid ja ESP peal, siis auto võib lihtsalt kohapeale seisma jääda.
Ei lähe edasi ja kõik. Arvab, et sa vajutad liiga palju gaasi ja ei liiguta.
22.12.2007 at 01:37
HrHunt
Autotestid
quote:
-XR-:ESP peal käitub auto lihtsalt vahel liiga ohtlikult, et teda peale hoida.

No eks see sõltub konkreetsest ESPst/autost ka. Need vanema põlvkonna asjandused on ju
suht vägivaldsed ja mersul ilmselt konservatiivses settingus ka?
Minu autol sekkub asi alles siis kui värk on tõesti hull, tavaliikluses mõeldamatu
nurga all külglibisemine vms. Mõõdukat "lift-off oversteer"i ja muud sporti
parktiseeri palju tahad, seda kinnitavad ka mõnignad testid kus pro juht on
saavutanud Mazda 3e DSC ON puhul suurema põdrakatse piirkiiruse kui
DSC OFF puhul. Mul on reaalne põdrakatse muide tehtud ja võin kinnitada et piirkiirus
oli kiiduväärt küll :D
Pakun et valdaval enamusel viimase generatsiooni elektroonikat evivatel
sport(likel )autodel on ESP käitumine piisavalt intelligentne, et ei ole
vaja nui neljaks seda välja lülitada. Ega linn pole ringrada ja kui mõni idioot
risti ette ruleerib võib ESP oskus igat ratast eraldi kontrollida marjaks ära kuluda....

____________________________

22.12.2007 at 01:50 2 edits. Last edited 22.12.2007 at 02:00 by HrHunt
-XR-
Autotestid
quote:
HrHunt:
quote:
-XR-:ESP peal käitub auto lihtsalt vahel liiga ohtlikult, et teda peale hoida.

No eks see sõltub konkreetsest ESPst/autost ka. Need vanema põlvkonna asjandused on ju
suht vägivaldsed ja mersul ilmselt konservatiivses settingus ka?
Minu autol sekkub asi alles siis kui värk on tõesti hull, tavaliikluses mõeldamatu
nurga all külglibisemine vms. Mõõdukat "lift-off oversteer"i ja muud sporti
parktiseeri palju tahad, seda kinnitavad ka mõnignad testid kus pro juht on
saavutanud Mazda 3e DSC ON puhul suurema põdrakatse piirkiiruse kui
DSC OFF puhul. Mul on reaalne põdrakatse muide tehtud ja võin kinnitada et piirkiirus
oli kiiduväärt küll :D
Pakun et valdaval enamusel viimase generatsiooni elektroonikat evivatel
sport(likel )autodel on ESP käitumine piisavalt intelligentne, et ei ole
vaja nui neljaks seda välja lülitada. Ega linn pole ringrada ja kui mõni idioot
risti ette ruleerib võib ESP oskus igat ratast eraldi kontrollida marjaks ära kuluda....

Palju sa seda põdrakatset ikka läbid?

Kui teed parempöörde ja näed, et tagant autod tulevad, siis ESP peal lihtsalt ei jõua õigel ajal eest ära.
Auto jääb koha peale passima ja ei liigu paigast.

PS! Linnast väljas panen ESP peale tagasi.

22.12.2007 at 05:48 2 edits. Last edited 22.12.2007 at 05:50 by -XR-
peep
 
Moderator
Autotestid
911 on selles mõttes väga õnnestunud mudel, et teistel on raske tema tagamootorist tulenevaid dünaamilisi omadusi kopeerida. See konf küll esmapilgul tekitab olulise puuduse, kuid nagu elu näitab, suudavad Porsche insenerid puuduse hoopis eelisena vormistada. GT-R, Z06 ja R8 ei ole mitte ükski Porschele äriliselt konkurent. Viimane on ideloogiliselt ehk, sest tegu samasuguste põhimõtete järgi tehtud saksa autoga aga Audi ei suuda neid piisavalt ei toota ega müüa. Z06 on puhas ameerika ja GT-R liigitub sinnasamasse kuhu tamagotchi, sumo ja harakiri - põnev küll aga tegelikult aga täpsem point jääb arusaamatuks. Ja 1 M. ei hakka ta kindlasti maksma siin, ikka pigem 1,3-1,5 M. See arutelu on kuskil eespool juba olnud.

Meil Eestis ei ole mõtet ühtegi neist osta, see peaks suht selge olema, kui igapäevaselt meie teedel sõita.
22.12.2007 at 09:44
devilc
Moderator
Autotestid
quote:
peep:Meil Eestis ei ole mõtet ühtegi neist osta, see peaks suht selge olema, kui igapäevaselt meie teedel sõita.
Kas isegi R8-t mitte? Kui sõitsid, tundus liiga jäik vms? Küsin selleks, et kõik ajakirjad on seda kiitnud kui ainsat hetkel müügilolevatest (peaaegu) superautodest, mida saab eriliste kompromissideta ka igapäevaselt kasutada.
22.12.2007 at 19:17
peep
 
Moderator
Autotestid
Mugavus mugavuseks, kui tee on nagu sea songermaa siis sportlikust sõidust on asi kaugel. Rääkimata kiiruspiirangutest ja kurviliste normaalse asfaltkattega teede totaalsest puudumisest.
22.12.2007 at 19:30
wirx
  
Autotestid
täiesti kannatab sõita ;)
ja egas kusagil maailmas ei saa kurvilisel maanteel kiiremini sõita(ametlikult), kui heal juhul 90....kiirteed on ikka sirged :P
aga eks ta muidugi ole, et pidevalt kirun ja vannun ning luban teede ehitajatele porsched kinkida, et nad teaksid kui nõme on sõita...samas ntx type-r, toyota mr2, jmv on jäigema ja rappuvama vedrustusega, kui 911tt - 18" ning madal 30 rehviprofiil mängivad siin kindlasti oma osa

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
23.12.2007 at 02:34
I.V.B
Autotestid
Kui on raha osta endale R8 või misiganes asi, siis peaks seda olema ikka niivõrd palju, et saaks osta ka mingi igapäevase masina. Suht totter on näha selliseid autosid Eestimaa koledate teede ja ilmadega sügistalves. Peale vaadates jääb sama mulje mis Eesti S600 AMG, Quattroporte ja 760li tüüpe vaadates - on raha osta auto, aga pole raha palgata juhti. Lääne-maailmas selline käitumine ei ole kohe üldse hea toon ja näitab, et kuskilt on midagi puudu.
23.12.2007 at 13:20
HrHunt
Autotestid
quote:
I.V.B:Quattroporte

See nüüd küll mingi eriline tagaistmel sõitja auto pole :) Aga neid pikendatud teljevahega vaguneid on jah naljakas vaadata, kui vend ise tähtsa näoga roolis :)


____________________________

23.12.2007 at 14:42
peep
 
Moderator
Autotestid
Olete näiteks tavakerega 7 bemmil vms. tagaistmel olnud ? Seal pole täiskasvanul jalgade jaoks üldse ruumi. Näiteks A8 on vähem jalaruumi kui Avensisel. Pikk kere on ainuke variant kui tahad tagaistmel ka inimesi vedada. Ja sõita on nendega väga ok, Quattroportega lausa suurepärane.
23.12.2007 at 15:03
HrHunt
Autotestid
Ma isiklikult pidasingi silmas ainult seda, et natsa naljakas on vaadata siukest pilti. Väga praktilised on need pikad autod kindlasti kui vaja ämma suvilasse viia vms. :)
PS. ühe pika 7mese tagaistmest ma mäletan põhiliselt seda, et omanik hädaldas et ma kogu aeg selle istmega ei ringi sõidaks (sai igate pidi el. regullida), nahksisu pidi kägisema hakkama :)

____________________________

23.12.2007 at 15:12 1 edit. Last edited 23.12.2007 at 15:19 by HrHunt
devilc
Moderator
Autotestid
quote:
I.V.B: Kui on raha osta endale R8 või misiganes asi, siis peaks seda olema ikka niivõrd palju, et saaks osta ka mingi igapäevase masina. Suht totter on näha selliseid autosid Eestimaa koledate teede ja ilmadega sügistalves.
Mitte paha pärast, aga mis see Sinusse puutub, kuidas keegi oma autosid kasutab? Miks peaks toreda autoga ainult suvel kimama? Saan aru, kui jutt käiks F430 Scuderiast, aga nelikveo ja täitsa mõistliku kliirensiga R8? Tasub meeles pidada, et mitte kõik ei ela Tallinnast väljas põllul: nt minu kodu ja töö vahel on sel aastal talverehve vaja olnud täpselt null korda...
23.12.2007 at 18:18 1 edit. Last edited 24.12.2007 at 12:43 by devilc
wirx
  
Autotestid
+1 devilc jutule
ning miks ma peaks juhi palkama, kui ntx 760il on lausa lust juhtida?
pealegi ei tea ma ühtki superauto(või siis peaaegu) omaniku, kes ei omaks jeepi vms suurt masinat...aga mitmed(ka mina) ei näe põhjust jätta head sõiduvahendit talveks tellistele garaazhi seisma, kui sellega on täiesti võimalik sõita lumega...
pealegi kui sa rahakotis väga sobrada tahad, siis teadmiseks, et way kallim on sõita mõne rariteediga, kui kasvõi rentida mõnda toyotat....läbisõit on see, mille pealt hiljem maksad hiljem müües valusalt, mitte bensiin egas varuosad...mobile.de ja vaata kuidas hinnad on mõnel 150k sõitnud ferraril või lambol(juhul kui üldse mõni selline seal on) autod on mõeldud siiski sõitmiseks, mitte garaazhis paitamiseks IMO

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
23.12.2007 at 18:28 1 edit. Last edited 23.12.2007 at 18:30 by wirx
I.V.B
Autotestid
Kuulujutt, et Lexuse supersportauto tegi Nordschleife 7.24'ga. Viimastel aegadel hakkab jääma mulje, et milleks Porsched ja Zondad ja Ferrarid kui Nissanid ja Lexused on kiiremad....
Siiski kuulujutt õnneks või kahjuks:)

http://jalopnik.com/338687/loose+lipped-lexus-lovers-claim-lf+a-laps-nurburgring-in-record-time
29.12.2007 at 19:15
-XR-
Autotestid
Üks päris hea test.
Uued Evo kümned + uus STI WRX ja ka vanem STI WRX + Evo 9



Tulemus on etteaimamatu.
10.01.2008 at 04:30
JustMe
Autotestid
Ei ütleks, et nii etteaimamatu oli. Uus subaru on võimsam kui Evo.

Aga huvitav oli see, et uue Subaruga sõitev kutt tappis alajuhitavust kurvides käsipiduriga pidevalt. Et siis jätkuvalt on Subaru alajuhitav nagu ka eelmised generatsioonid. Evol on seda muret vähem.
quote:
-XR-: Üks päris hea test.
Uued Evo kümned + uus STI WRX ja ka vanem STI WRX + Evo 9

Tulemus on etteaimamatu.


____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
10.01.2008 at 12:00
-XR-
Autotestid
quote:
JustMe: Ei ütleks, et nii etteaimamatu oli. Uus subaru on võimsam kui Evo.

Aga huvitav oli see, et uue Subaruga sõitev kutt tappis alajuhitavust kurvides käsipiduriga pidevalt. Et siis jätkuvalt on Subaru alajuhitav nagu ka eelmised generatsioonid. Evol on seda muret vähem.
quote:
-XR-: Üks päris hea test.
Uued Evo kümned + uus STI WRX ja ka vanem STI WRX + Evo 9

Tulemus on etteaimamatu.


ma mõtlesin etteaimamatu all pigem seda, et mõlemad uued Evod viimaseks jäid.
10.01.2008 at 12:38
wirx
  
Autotestid
http://www.roadandtrack.com/article.asp?section_id=31&article_id=3377&page_number=1

GT3 RSR vs Carrera GT

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
14.02.2008 at 00:22
-XR-
Autotestid
quote:
wirx: http://www.roadandtrack.com/article.asp?section_id=31&article_id=3377&page_number=1

GT3 RSR vs Carrera GT

997 RSR-i pildid:
http://www.autoblog.com/photos/porsche-911-gt3-rsr/638894/
14.02.2008 at 00:40
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Autotestid   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.