register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on   1 2 3  
Poster Message
matukas
  
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
que: ...aga STI oli kiirem TG rajal ... mul läks lindistus untsu (seekord sattus ju täpselt jalka finaalile), huvitav millal korratakse või kust sa seda vaatad?...
Kiirem? Vahe alla 0,1 sek pole näitaja.
Subaru WRX Sti 1.28.2
Mitsubishi Evo X 1.28.22

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
01.07.2008 at 16:35
rustang
  
Moderator
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Täna lauale toodud TM-is räägib Kaido EVO X juttu.
01.07.2008 at 16:46
que
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
matukas:
quote:
que: ...aga STI oli kiirem TG rajal ... mul läks lindistus untsu (seekord sattus ju täpselt jalka finaalile), huvitav millal korratakse või kust sa seda vaatad?...
Kiirem? Vahe alla 0,1 sek pole näitaja.
Subaru WRX Sti 1.28.2
Mitsubishi Evo X 1.28.22
Ma nägin ainult nende tembutamist numbritega ja sellest järeldasin, et oli kiirem - siis panin jalka peale tagasi. Seda, et vahe 0.02 sekundit oli ei teadnud, ega tulnud selle peale, et nad sellist vahe mõõdavad üleüldse...
01.07.2008 at 17:28
python
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Lihtsalt nädalavahetusel jäi silma Sauga ringrajal Mazda MPS mille roolis siis Margus Murakas. Arvatavasti tal siis esimene kord sellisele masinaga aga ringi aeg tuli siis esimese
paari ringi järel 1,06. Tegu oli siis arvatavasti täitsa tava rehviga ja tava seades MPS-iga ning pakun, et ega ta väga viimast sealt samuti ei võtnud kuna tegu oli võõra masinaga ja tuli jääda mõistuse piiresse. Ma ei pane muidu nimesid ega nägusi eriti kokku aga võibolla oli tega ka HRHundi masinaga. Vot.
18.08.2008 at 20:54 2 edits. Last edited 18.08.2008 at 20:57 by python
JustMe
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Margus Murakas on ka varem olnud MPS roolis, seda küll siis Rapla kardirajal. Siin kuskil on seda ka varem mainitud.

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
18.08.2008 at 21:14
HrHunt
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Ei olnud kahjuks või õnneks minu masin. Mul on siin "muud mured" praegu, olen teemast üldse eemaldunud, enne talverehvi hooaga peaks aga küll veel käima korralikult vajutama, vaja rehvid "ära kustutada".

____________________________

18.08.2008 at 23:34
HrHunt
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Murakas hoiab tagasi. Raplas sai ta 57.0, eile sain ise 57.3 sulanud juustu meenutavate rehvidega ja arenguruumi jäi veel kõvasti.

____________________________

26.09.2008 at 12:15
devilc
Moderator
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
IMO pole Murakas väga hea ringrajasõitja.
26.09.2008 at 18:13
python
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Täiesti OT aga muraka EVO p. esi rehv peale ca 6-8 ringi saugal.
26.09.2008 at 19:07
devilc
Moderator
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Ouch.
26.09.2008 at 19:39
Ivalo
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Vot mul tulid samamoodi paar suurt tükki lahti slikkide küljest Saugal, tõsi, mitte küll nii suures ulatuses nagu sellel pildil oleval rehvil. Kas tegu võib olla vale rõhuga või ongi see Saugal normaalne?
26.09.2008 at 19:56
peep
 
Moderator
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Ma olen seda korduvalt suutnud, kuid üldjuhul peale ca. 20 ringi. Ju ta sõitis kiiremini, pidurisadula järgi öeldes pole eriti pidurdatud ka.:D
26.09.2008 at 20:16
python
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Jah, masinas oli lisaks temale veel kolm naist, seega oli ka kaalu jures:)
26.09.2008 at 20:26
HrHunt
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
3 naist... see on rehvide seisukohalt just see kõige kriitilisem kogus,
härrased roolis kipuvad puhta hulluks minema :D


____________________________

27.09.2008 at 11:26
Gsinut
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
EVO X http://tv.motors24.ee/Default.aspx?page=articleview&article_id=4281
09.11.2008 at 22:55
Ivalo
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
Gsinut: EVO X http://tv.motors24.ee/Default.aspx?page=articleview&article_id=4281
Ma tean ,et see poleks just kuigi originaalne aga klippide sisutiheduse ja ka vaataja põnevuse tõstmise mõttes, annaks top gear stiilis ühe ringraja kiireim ring iga testitud autoga, kogu asjale kõvasti juurde.
Minu pärast olgu see kasvõi Tabasalu ring. Roolis muidugi võiks olla keegi, kes suudaks suvalisest autost üle keskmise välja pigistada, siis mõjuks tekkiv edetabel ka mingis mõttes usaldusväärsena. Aga muidu jõudu ja jaksu edaspidiseks!:)
09.11.2008 at 23:29 1 edit. Last edited 09.11.2008 at 23:29 by Ivalo
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.