register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on   1 2 3  
Poster Message
HrHunt
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Näed, nagu julged natuke reklaamida et maailmas on häid autosid beale porsche, bemmi, sti ja evo siis hakatakse kohe urisema :) Mis tõmbenumbritesse puutub siis julgen mainida LSDd mida pole isegi kõigil porschedel mitte ja vedrustuse geomeetriat pole ka vaja esimese asjana muuta peale ostmist ;) Samas pole eestlasele kohane oma elu ja asjadega rahul olla seega langetan leinas pea ja jään ootama kuni päris auto raha kokku tiksub, ehk siis võib ka meeste jutule sõna sekka öelda :D

____________________________

29.05.2008 at 22:08
raix_
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Ennem kui STI ja EVO teemas MPS-i kirjeldamiseks taba ette tuleb, siis mainiks ka põgusalt selle kohta.
Nimelt on imo MPS-il jõudu jõhkralt, aga et seda maha panna, tuleks ka tagumised rattad vedama panna.
See masin brutaalse mulje, jõudu on meeletult, aga unustatud on igasugune händling. St masin on üsna närviline ning kiiret sõitu sellega teha on päris jube.
Alternatiiviks oleks Golf GTI, mis on küll lahjema algsetinguga, kuid roolist kinni hoides on tunda, et tegemist on siiski autoga, mida on võimalik ka kurvides kenasti käsitleda. Samuti on DSG kast seal maasikaks vahukoores.

Sellised emotsioonid siis.
Ilmselt võiks vist selle mazda (jt kiiremat sõitu võimaldavad masinad) jms jutu sootuks uude topicusse tõsta?
29.05.2008 at 22:58
Silwer
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
No näed, ma juba tükk aega mõtlesin et mis imevigur see MPS on mida siin kiidetakse. Tuleb aga välja et Mazdast käib jutt... ;)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
29.05.2008 at 23:16
devilc
Moderator
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
HrHunt:Mis tõmbenumbritesse puutub siis julgen mainida LSDd mida pole isegi kõigil porschedel mitte ja vedrustuse geomeetriat pole ka vaja esimese asjana muuta peale ostmist ;)
Noh, eks vabanduseks võib öelda, et mainitud Porsche sõidab tõenäoliselt ka midagi muutmata MPSi ümber ringe. ;) Niipalju, kui ajakirjandusest võib lugeda, pole seal keegi MPSist eriti vaimustuses - mootorit kiidavad kõik, aga sõidufiilingut ja teetunnetust kirutakse - autol puuduvat iseloom. Ise ma sõitnud pole, nii et see puhtalt loetu põhjal. Golf GTI, mis praktiliselt kõik testid võitnud, on aga tõepoolest vahva masin.
30.05.2008 at 11:25
python
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
:uhohPole küll kuskil lugenud-näinud, et see MPS nüüd rajal hea sooritusvõimega on. Pigem on tegu siiski natuke võimsama linnaautoga.
30.05.2008 at 11:44
HoCi
  
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Tabasalus natuke proovisin Hundi autot...minule jättis händling küll hea mulje..vähemalt võrreldes minu punase civicuga.
Aga emotsioonitu auto on küll jah...sry Hunt :)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
30.05.2008 at 11:59
HrHunt
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Ei mis sry - kõik on õige ju :) Minu tagasihoidlik point on tegelt see et see on best bang for the buck, kui minna uut selle klassi autot ostma. Oleks raha oleks M3e võtnud - valge v punase - keskil poleks mitte 1 kobin olnud :D
Aga kui nüüd rajavõimekusest rääkida siis talle on vaja suurt ja kiiret rada, mingi suht nürka võõras vend sõitis avatud
turistirajal välja 8m 39s.
http://www.autotrader.co.uk/EDITORIAL/CARS/FEATURES/TRACKSIDE/34685.html
Kui nüüd see aeg siia tabelisse panna
http://en.wikipedia.org/wiki/Nordschleife_fastest_lap_times
siis 360K eest kärab ju küll või mis?
Kuskil raplas või tabaks pole pole taga muidugi midagi vaimustavat peale hakata, 2 käik on igast asendist overkill ja 3as aeglasemates kurvides
veel ei vea - isegi see uus all-show-no-go Type-R on käbedam. Kui aga kiirus üle 100 kisub on vähe teised jutud.


____________________________

30.05.2008 at 14:19 1 edit. Last edited 30.05.2008 at 14:23 by HrHunt
peep
 
Moderator
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Kuulge - kõik me sõidame autodega, mis on meie enda arust need kõige sobivamad ning samas kättesaadavad rahaliselt. Seega on maailma parim auto see, mida kõige rohkem müüakse, Ford T, VW Käfer, Toyota Corolla...varsti ehk Tata Nano.
30.05.2008 at 14:37
HrHunt
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
No aga ongi ju nii, maksab see et lähed poodi paned papi letile :) Või on minu arvamus et minu käru on hea kuidagi kehvem kui Sinu arvamus et sinu käru on hea? Kas see on siin selline foorum kus ainult evosid ja stisid võib kiita? Siis paneks äkki foorumi reeglitesse nii kirjagi, teaks eemale hoida.


____________________________

30.05.2008 at 14:52
matukas
  
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Ma arvan, et pole mõtet seda asja siin nii üle dramatiseerida. Loomulikult on enda masin südamele kõige lähemal. Kellel rohkem, kellel vähem. Kui raha pole letti käia, siis tuleb unistada ja/või arendada oma autot. Kui see eesmärgiks seatud on, et tollega kiiresti asfaldil või ringrajal sõita saaks.

Mu hea tuttav võtab seda autode ümber keerlevat üldse psühholoogia vaatevinklist, hoolimata sellest, et ta ise ka bensiinirüüpajate tsunfti tegemistes sees on (olnud).

Seniks aga päikest kõikidele sõiduautodele (kuid linnamaasturitele mitte :) - teatavatel põhjustel) ja nende juhtidele.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
30.05.2008 at 15:03
I.V.B
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
HrHunt: No aga ongi ju nii, maksab see et lähed poodi paned papi letile :) Või on minu arvamus et minu käru on hea kuidagi kehvem kui Sinu arvamus et sinu käru on hea? Kas see on siin selline foorum kus ainult evosid ja stisid võib kiita? Siis paneks äkki foorumi reeglitesse nii kirjagi, teaks eemale hoida.



Siin foorumis suur osa kasutajaid kiidab ja promob ainult enda istumise all olevaid autosid ja sarjab kas otseselt või kaudselt kõikide teiste autosid, tuues välja igasugu põhjendusi miks enda masin parem on. Olen 120% kindel, et kui näiteks Eesti ainsa 599 GTB Fiorano omanik siia enda auto kohta teema teeks, siis oleksid paljud Porsche-mehed kohe platsis juttudega sellest, kuidas 911 Turbo on ikka nii nii palju parema bang-for-buck suhtega masin, et ainult loll ostab endale 6+ miljonilise Ferrari, mis Nordschleife'l ainult mõne sekundi Porschest kiirem on. Ja leitaks veel miljon põhjust miks ikkagi Porschet või Z06'te Ferrarile eelistada. Taoline suhtumine paneb muigama ja kulmu kergitama....
30.05.2008 at 18:25
-XR-
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
I.V.B:


Siin foorumis suur osa kasutajaid kiidab ja promob ainult enda istumise all olevaid autosid ja sarjab kas otseselt või kaudselt kõikide teiste autosid, tuues välja igasugu põhjendusi miks enda masin parem on. Olen 120% kindel, et kui näiteks Eesti ainsa 599 GTB Fiorano omanik siia enda auto kohta teema teeks, siis oleksid paljud Porsche-mehed kohe platsis juttudega sellest, kuidas 911 Turbo on ikka nii nii palju parema bang-for-buck suhtega masin, et ainult loll ostab endale 6+ miljonilise Ferrari, mis Nordschleife'l ainult mõne sekundi Porschest kiirem on. Ja leitaks veel miljon põhjust miks ikkagi Porschet või Z06'te Ferrarile eelistada. Taoline suhtumine paneb muigama ja kulmu kergitama....

See on rohkem selline eestlaste teema. Mujal foorumites ei tehta teise inimese autot maha.
Mul oli teise autoga sama asi MB foorumis. Kuna mul on E500, mida on Brabuses päris suure raha eest tuunitud,
siis enamus MB-klubi liikmeid ikka ütlesid, et miss asja, kule palju odavamalt saab ju ka ja ei tea kas nüüd ikka on päris Brabus ja originaaljupid ja miks nii ja miks naa.

Minul isiklikult sellist alaväärsuskompleksi pole. Kui tuleks 599 omanik siia ja teeks teema, siis ma ütleks talle "way to go" ja oleks õnnelik, et Eestis ka lahedaid autosid näha on.
Eriti lahe oleks seda autot muidugi OT-l näha.

Siin kohal soovitaks vaadata Ferrari Factory dokumentaali, mis näitab otsast lõpuni 599 tegemist. Loomulikult HD versiooni ;)
30.05.2008 at 18:44
Raceboy
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
-XR-:
Minul isiklikult sellist alaväärsuskompleksi pole. Kui tuleks 599 omanik siia ja teeks teema, siis ma ütleks talle "way to go" ja oleks õnnelik, et Eestis ka lahedaid autosid näha on.
Eriti lahe oleks seda autot muidugi OT-l näha.



Sama siin ja oleks väga vahva, kui nende lahedate autode omanikud OT-l näiteks sõidumuljeid vahetaksid ja lihtsalt silma- ja kõrvarõõmu pakuksid.

____________________________
www.vems.ee
30.05.2008 at 20:07
HrHunt
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
http://www.scoobyblog.com/2006-08-09/advertising-fight-audi-vs-bmw-vs-subaru

____________________________

30.05.2008 at 21:50
peep
 
Moderator
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
I.V.B:Siin foorumis suur osa kasutajaid kiidab ja promob ainult enda istumise all olevaid autosid ja sarjab kas otseselt või kaudselt kõikide teiste autosid

Suur osa = enamus eks ? Mina seda pole märganud, pigem vastupidi, ikka toetatakse hea sõna ja nõuga teisi kasutajaid. See on internet, vahel ikka vaidlust tekib aga see on netisuhtluse omapära, jube raske on kirjutatud tekstis emotsioone tabada ja väga lihtne on mööda rääkida. Ehk pole mõtet seda asja siin nii surmtõsiselt võtta ja seepärast endale läbielamisi tekitada.
30.05.2008 at 23:02
Beast1
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
I.V.B:
quote:
HrHunt: No aga ongi ju nii, maksab see et lähed poodi paned papi letile :) Või on minu arvamus et minu käru on hea kuidagi kehvem kui Sinu arvamus et sinu käru on hea? Kas see on siin selline foorum kus ainult evosid ja stisid võib kiita? Siis paneks äkki foorumi reeglitesse nii kirjagi, teaks eemale hoida.



Siin foorumis suur osa kasutajaid kiidab ja promob ainult enda istumise all olevaid autosid ja sarjab kas otseselt või kaudselt kõikide teiste autosid, tuues välja igasugu põhjendusi miks enda masin parem on. Olen 120% kindel, et kui näiteks Eesti ainsa 599 GTB Fiorano omanik siia enda auto kohta teema teeks, siis oleksid paljud Porsche-mehed kohe platsis juttudega sellest, kuidas 911 Turbo on ikka nii nii palju parema bang-for-buck suhtega masin, et ainult loll ostab endale 6+ miljonilise Ferrari, mis Nordschleife'l ainult mõne sekundi Porschest kiirem on. Ja leitaks veel miljon põhjust miks ikkagi Porschet või Z06'te Ferrarile eelistada. Taoline suhtumine paneb muigama ja kulmu kergitama....

Niisama märkuseks, et Eestis on 2 Ferrari 599 GTB ja hind ei ole 6milj vaid tegelikult umbes 4,3milj koos maksudega aga kuna tellimisperiood on ligikaudu 18 kuud siis müüakse neid autosi 5 miljoni EEK ringis sõltuvalt lisavarustusest.
31.05.2008 at 09:05
wirx
  
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
minu meelest see foorum just sellepärast hea ongi, et on avatud suhtlemine ja abistatakse teisi, erilist ärapanemist pole nagu kohanud...
911 turbo on kindlasti palju parema bang-for-buck suhtega masin, veel parem on sellest Z06 või Nissan GTR, aga 599 on FERRARI ja edasi pole nagu millegi üle vaielda



____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
02.06.2008 at 23:51
matukas
  
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
...aga 599 on FERRARI ja edasi pole nagu millegi üle vaielda
Ja Bugatti Veyron-i üle me kah vaidelma ei hakka. Mõnes mõttes kahju, et neid vaid 300 tehakse. Aga kuuldavasti toodab iga toodetud Veyron 4 miljonit Eurot kahjumit. Kuigi see arv on selline kuulujutu-arv, siis kahtlemata on see summa üsna suur.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
03.06.2008 at 01:00 1 edit. Last edited 03.06.2008 at 01:01 by matukas
devilc
Moderator
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Totaalne OT: See Veyroni kahjum tuleks siis selline number, kui arenduskulud 300 auto peale laiali jagada. Kuna viimased kanti maha, siis kuuldavasti raamatupidamislikult teenib iga auto kasumit, kuna tootmiskulud on müügihinnast madalamad.
03.06.2008 at 12:48
-XR-
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Midagi uut ja huvitavat tulemas:
http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/222900/subaru_impreza_coupe.html
04.06.2008 at 23:29
rustang
  
Moderator
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Pakuvad, et saab olema saadaval ka tagaveolisena!
05.06.2008 at 09:25
Taavi
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Autoexpress on siin veidi valesti aru saanud. Antud auto ei tule 3-seeria kupee konkurendiks ega ka mitte 350Z-iga samasse klassi, vaid palju kergem - max 1300kg - seda siis rwd variandis. Toyotana seda autot vist meie turule ei tulegi.
05.06.2008 at 09:36
-XR-
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
Eilses Top Gearis on Evo X ja uus STI. Clarkson kiidab Evot ja laidab STI-d seal kõvasti.

Vaadake kindlasti ;)
30.06.2008 at 02:22
que
 
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
quote:
-XR-: Eilses Top Gearis on Evo X ja uus STI. Clarkson kiidab Evot ja laidab STI-d seal kõvasti.

Vaadake kindlasti ;)
aga STI oli kiirem TG rajal ... mul läks lindistus untsu (seekord sattus ju täpselt jalka finaalile), huvitav millal korratakse või kust sa seda vaatad?

30.06.2008 at 12:11 2 edits. Last edited 30.06.2008 at 12:17 by que
HrHunt
Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on
http://www.finalgear.com/shows/topgear/
@ oma vastutus

____________________________

30.06.2008 at 13:38
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus STI vs EVO + palju juttu, kui hea Mazda3 MPS on   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.