register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Reeglid osalevatele autodele  
Poster Message
Taavi
Reeglid osalevatele autodele
Reeglites on kirjas, et: 1. Kõikidel osalejatel peab olema ette näidata juhiluba, auto tehniline pass, volitus (vajadusel) ja kehtiv kohustusliku liikluskindlustuse poliis.

Eelmine aasta osalenud Viper'il vist need puudusid? Küsimus selles, et kas see aasta tehakse ka mõnele autole erand, kui auto on tehniliselt heas korras - aga parempoolse rooliga ja tehnilise passi/liikluskindlustuseta?
19.02.2007 at 10:33
rustang
  
Moderator
Reeglid osalevatele autodele
Selle peaks eelregistreerimise käigus meili või telefoni teel kokku leppima.
19.02.2007 at 11:02 1 edit. Last edited 19.02.2007 at 11:02 by rustang
matukas
  
Reeglid osalevatele autodele
Hmm, mul tekkis selle peale kohe mõte, et keegi tahab Skyline GT-R kohale vedada.
Aga muidugi oleks teretulnud, kui ka näiteks spetsiaalne rinkaauto rajale saaks.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
19.02.2007 at 13:45
HoCi
  
Reeglid osalevatele autodele
no vahepeal on igasugu imeloomasid toodud jaapanist eestisse nii, et mingi seisukoht võiks olla küll.
Mõni ju toob treilal kohale, siis ülevaatust-kindlustust oleks palju loota kui auto ainult ringrajasõiduks mõeldudki.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
19.02.2007 at 19:26
joonas
Reeglid osalevatele autodele
Nagu ma aru sain, siis soovitakse, et kindlustus tunnistaks ka rajal juhtunud õnnetusi. Kui rajale lubada n.ö. outlaw masinad, siis on selle soovil kriips peal.

Kui auto on mõeldus ainult ringrajasõiduks, siis peaksi ju seda tegema, kuid ainult proffessionaalsel tasemel.

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
19.02.2007 at 19:57
Jesper
 
Reeglid osalevatele autodele
Mis kindlustus see üldse rajal toimunud õnnetusi tunnistab? Liikluskindlustus vaevalt, seega kasko? Minu talupojaloogika kohaselt läheb ringrajasõidu kindlustus umbes samasse kategooriasse kui näiteks mingite kaljuronijate või lõvitaltsutajate elukindlustus, ehk siis kindlustusandja seisukohast väga riskantne ja kindlustajale seega kallis lõbu.
19.02.2007 at 20:57 1 edit. Last edited 19.02.2007 at 21:00 by Jesper
joonas
Reeglid osalevatele autodele
Soomes on minu teada kindlustusfirmadega mingi ühine keel leitud. Kui on korralikult korraldatud klubiüritus, mis sisaldab ka sõidukoolitust jne. siis on ka kindlustus rajal kehtiv. See oli lihtsalt minu mõte, miks ei peaks spetsiaalautod rajal olema.

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
19.02.2007 at 21:27
Taavi
Reeglid osalevatele autodele
Väemalt niipalju kui mina lepinguid uurinud olen, siis rajal ei kehti ei kasko ega liikluskindlustus. Küsimus ei ole spets võistlusautos, vaid on täiesti tavaline korras tänavaauto, lihtsalt RHD ja Eesti teh passita.
19.02.2007 at 21:54
peep
 
Moderator
Reeglid osalevatele autodele
Ei kehti jah ükski kindlustus, see nõue tulenes hoopis algsest soovist, et osaletaks tavaliste igapäevasõidukitega. Asi on kõvasti edasi läinud ja nagu Avo mainis, kokkuleppel saab ka ilma kindlustuseta sõita. Kokkuleppel seetõttu, et me tahaks mingil määral kontrollida, millega rajale tullakse. Kõik mis on mõistlik ja ohutu ka peale saab.
20.02.2007 at 08:50
riisiveski
Reeglid osalevatele autodele
quote:
Taavi: Reeglites on kirjas, et: /.../, auto tehniline pass, /.../
Kuigi ma saan aru, et tegemist on kõnekeeles levinud väljendiga, siis kas ei võiks kasutada juriidiliselt korrektsemat "auto registreerimistunnistus"?

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
20.02.2007 at 10:35
evol5
Reeglid osalevatele autodele
quote:
riisiveski:
quote:
Taavi: Reeglites on kirjas, et: /.../, auto tehniline pass, /.../
Kuigi ma saan aru, et tegemist on kõnekeeles levinud väljendiga, siis kas ei võiks kasutada juriidiliselt korrektsemat "auto registreerimistunnistus"?

ja nendel JDM autodel on "sõiduki registreerimistunnistus" täiesti olemas, ainuke täitmata punkt on kindlustus.

____________________________
13B-REW; RB26DETT; 2JZ-GTE
21.02.2007 at 00:56
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Reeglid osalevatele autodele  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.