register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
RKsilver
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Keegi tallinnast planeerib ka minna sellel teisipäeval ?
kui jah siis võtaks ka sappa, üksi suhteliselt pole huvitav pikka maad sõita.
02.05.2008 at 07:31
RKsilver
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Igatahes, 10 juuni raudselt plaan minna vaatama mida auto suudab, samas vaba on mul 3 istekohta kui keegi sõita ei viitsi ning samas ootan ka inimesi kes liituks.

55680699 Silver
27.05.2008 at 14:20 1 edit. Last edited 27.05.2008 at 14:21 by RKsilver
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Võimalik et ma oleks ballastiks, eriti kui rahvast veel tuleb. Äkki mõni äss võtab paariks ringiks kõrvale näeks kuda see õige sõit siis käib. Oma massinaga ei julge tulla esiteks ma hakkan naguinii kihutama ja panen võssa, teiseks saan trahvi - nagu viimane kord kui OTd käisin kiikamas :D

____________________________

29.05.2008 at 16:22
HoCi
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Härra Hunt :) Kaua sa põed...mine sõida rajal üks kord oma auto lõõrid puhtaks. Kas sa tõesti ei suuda end kontrollida rajal, et hulluks kätte ei lähe? :D

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
29.05.2008 at 22:09
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HoCi: Härra Hunt :) Kaua sa põed...mine sõida rajal üks kord oma auto lõõrid puhtaks. Kas sa tõesti ei suuda end kontrollida rajal, et hulluks kätte ei lähe? :D

Vata minuga on selline lugu et omal ajal ma sõitsin ainult külg ees, vähemalt sajaga, vahest kahesajaga ja seda igal pool, igal ajal ja iga ilmaga. Siis ma ükskord panin võssa ja statstiliselt peaks ma hetkel surnud olema, lisaks sellele ka minu kaassõitja. Nüüd ma lähenen asjadele sootuks teisest küljest ja püüan mitte võtta riske mille tagajärgi ma ei suuda majandada. Seega tutvun teemaga, olen Raide pärnu rinka koolituse nimekirjas, tallamas käin enamasti omaette ja võimalikult ohutult. Õigeks kimamiseks läheb jälle siis kui ma a) suudan vajadusel kinni maksta täielikult hävinud MPSi b) liitun maastur+järelkäru+325 klubiga.
Sõidupalavik on muidugi sees ja eks see ajab natuke palju mökitama :)

____________________________

29.05.2008 at 22:35
Garfield
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HrHunt: Võimalik et ma oleks ballastiks, eriti kui rahvast veel tuleb. Äkki mõni äss võtab paariks ringiks kõrvale näeks kuda see õige sõit siis käib.
Kas ma nüüd just ässade alla liigitun, kuid 17.06 olen esialgsete plaanide järgi Pärnus ja mingil hetkel ka Audru ringrajal sõitmas. Kui HrHunt ka kohal on, võin teda natuke sõidutada või aidata MPS-i turbost ämblikud välja ajada ;)


____________________________
Focus RS
30.05.2008 at 09:46
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Minul on plaanis ninna 3 juunil ja ka järgnevatel teisipäevadel.
(Sain auto kokku pandud ja vaja alustada proovisõitudega.)
01.06.2008 at 09:54
RKsilver
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kahjuks ikkagi 10 juunil minek, kellaaeg lahtine.. ning sealt peale sõitu edasi plaan pärnusse minna ja sealt võrru ;)
03.06.2008 at 16:19
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kui miskit takistust ei tule siis laekun 17 kuupäeval teemaga tutvuma, oma tehnikaga. Nii et kui veel on talnast minejaid siis võib koopereeruda ntx laagri maksi juures.

____________________________

03.06.2008 at 17:45
veekaheksa
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Et siis täna kangutab mõni kah?
10.06.2008 at 11:59
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Mina üritan täna sinna jõuda kella 17-ks.
10.06.2008 at 12:42
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
10.06.2008 - Tuul oli ebameeldivalt vali kuid muidu oli hea.
Isiklikult arvan, või tundub, et kui seal ikka nendeks päevadeks sõitjaid jätkuks siis see võimalus ka püsib. Seega peaks seal ikka käima !

Üks väike ülevaade kah selle päeva õhtupoolikust:
(minu videode kvaliteet on jah kehva, kuid vähemalt mõtlen selle parandamisele)
http://toru.ee/view/79b68be802e7
13.06.2008 at 13:54
devilc
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kas sel teisipäeval on keegi minemas? Ma tahaks enne Riiat oma autot veidi turvalisemates oludes proovida, et ei peaks betooni vahel päris nullist avastama hakkama, kuidas ta piiri peal käitub. ;) Koos oleks vahvam.

Ja kumbale Eristele siit helistama peab?
15.06.2008 at 17:12
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ma lähen kui tööl just mingit erilist jama ei tule. Rehvid on küll suht kutud nii et rohkem niisama buustima / vaatama kuda prohvid kimavad.
Mis kell talna rahvas sinnapoole liikuda kavatseb? Mina saaks alates pealelõunast startida.

____________________________

15.06.2008 at 17:16 1 edit. Last edited 15.06.2008 at 17:36 by HrHunt
devilc
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ma panen arvatavasti kell 16:30 Mustamäe tee algusest minema - jõuab veel napilt enne ummikut linnast välja ja koos söögipausi ning tankimisega u. 18:30-18:45 kohale.
15.06.2008 at 18:47
hall
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
devilc: Kas sel teisipäeval on keegi minemas? Ma tahaks enne Riiat oma autot veidi turvalisemates oludes proovida, et ei peaks betooni vahel päris nullist avastama hakkama, kuidas ta piiri peal käitub. ;) Koos oleks vahvam.

Ja kumbale Eristele siit helistama peab?

Kui meil õnnestub teisipäevaks ühele Subarule esipidurid tekitada, siis olen tõenäoliselt kohal.

Helistama peaks Eikile.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
15.06.2008 at 20:37
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kuda se süsteem üldse on? Kas on nii et ükskõik kes helistab, et mansaft tuleb ja mingi aeg tuleb hr Eriste kohale ja kasseerib rahad sisse või kuidas?

____________________________

15.06.2008 at 20:46
-XR-
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HrHunt: Kuda se süsteem üldse on? Kas on nii et ükskõik kes helistab, et mansaft tuleb ja mingi aeg tuleb hr Eriste kohale ja kasseerib rahad sisse või kuidas?

Eriste isiklikult pole kohale tulnud siiamaani, tavaliselt on sedasi, et see kes esimesena helistab see on nii öelda vastutaja ja siis tema annab Eristele raha.
Kannab üle vms.

Raplas on suht samamoodi. Kui sina esimesena helistad ja võtme enda kätte võtad, siis pead ka ise raha pärast üle andma.

Suht selline ainult usalduse peale ehitatud asi, aga no kes ikka siitrahvast mingit sadat krooni kõrvale panema hakkab.
15.06.2008 at 20:51
raimo_r
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
http://psc.pri.ee/foorum/viewthread.php?tid=1816&page=1#pid25498

quote:

Teisipäeviti Sauga RINGRADA 17:00 - 21:00


Ahhoi foorumlased ja ringraja huvilised!

Igal teisipäeval kella 17:00 - 21:00 võimalus ametlikult testida oma auto ja enese võimeid Sauga ringraja suurel ringil. Nurme tee on suletud ja sealt liikuvate autode ohtu pole.

Raja kasutamine on tasuline ja maksab 200.- tund. Tasumine kohapeal sularahas. Kõige ideaalsem oleks kasutada rada ajavahemikul 19:00 - 21:00, kuna ei saa 100% lubada iganädalast kella viiest kohalolekut.

Kiivri kasutamine on soovituslik, cabrio omanikel kohustuslik!
Sõit ringrajal on omal vastutusel ja ohutu sõidu peab igaüks endale ise tagama.

Osalemisest palun teada anda priva või telefoni teel iganädalaselt hiljemalt esmaspäeva õhtuks.

Kõik küsimused võib postitada siia teemasse.

5111642 Lauri


____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
15.06.2008 at 21:36
matukas
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Mis mõte on postitada viidet foorumi (Pärnu Streetrace Club) teemale, mis eeldab regamist? Andke andeks aga mõte jääb samaks.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
15.06.2008 at 22:10
wirx
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
ma eeldan, et Raimo on liige ja ei tea seda ise ka, et mitte reganud ei saa lugeda :P

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
15.06.2008 at 22:18
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
devilc: ...
Ja kumbale Eristele siit helistama peab?
quote:
serõi: ...
Helistama peaks Eikile.
Mina olen ka mõlemal korral (03 ja 10. 06) Eikile helistanud.
quote:
HrHunt: Kuda se süsteem üldse on? Kas on nii et ükskõik kes helistab, et mansaft tuleb ja mingi aeg tuleb hr Eriste kohale ja kasseerib rahad sisse või kuidas?
Esimesel korral helistasin esmaspäeval. Ta ütles et mine ja sinna tuleb keegi kohapeale. Kui teisipäeva õhtupoolikul sinna jõudsin siis kohapeal kedagi polnud ja ma helistasin uuesti. Ta lubas sõitma minna ja ütles et tuleb ise kohale. Kui ta tuli siis andsin raha.
Teisel korral helistasin samuti esmaspäeval ja ta lubas minna. Teisipäeval kohale jõudes enam üle ei helistanud. Sõitsin mõne ringi ja siis tuli sinna inimene kes ütles et esindab Eristet. Andsin raha ja sõitsin edasi.
quote:
HrHunt: ... Rehvid on küll suht kutud nii et rohkem niisama buustima / vaatama kuda prohvid kimavad....
Mul peaaegu sama – olid juba eelmine aasta vanad, kulunud, mitte pehmed, eri teljel eri marki ja erineva mustriga :). Veljed panin kül teised kuid jah, rehvideni pole veel jõudnud :( .
15.06.2008 at 22:52
Garfield
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HrHunt: Mis kell talna rahvas sinnapoole liikuda kavatseb? Mina saaks alates pealelõunast startida.
Homme (17.06) on minuga niimoodi, et hommikupoole olen Audrus ja siis peale lõunat (ca' 12-13) veidi aega ka raja peal. Tallinna tahaks tagasi sõita nii 16:00 paiku.


____________________________
Focus RS
16.06.2008 at 10:01
raimo_r
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
tehnik:
Esimesel korral helistasin esmaspäeval. Ta ütles et mine ja sinna tuleb keegi kohapeale. Kui teisipäeva õhtupoolikul sinna jõudsin siis kohapeal kedagi polnud ja ma helistasin uuesti. Ta lubas sõitma minna ja ütles et tuleb ise kohale. Kui ta tuli siis andsin raha.
Teisel korral helistasin samuti esmaspäeval ja ta lubas minna. Teisipäeval kohale jõudes enam üle ei helistanud. Sõitsin mõne ringi ja siis tuli sinna inimene kes ütles et esindab Eristet. Andsin raha ja sõitsin edasi.

See inimene võis olla Lauri (kollane Audi S3), tema esindab tõesti Eristet.


____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
16.06.2008 at 11:16 2 edits. Last edited 16.06.2008 at 11:25 by raimo_r
devilc
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Helistasin, võib vabalt minna 15-21 vahel. Mingil hetkel keegi tuleb ja korjab raha.
16.06.2008 at 11:35
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.