register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Pärnu raja seisukord   1 2  
Poster Message
que
 
Pärnu raja seisukord
quote:
wirx: kui mu esimesed piduri klotsid kohale jõuavad selleks ajaks, ühinen que sinuga...peaks sumspid vastu maad keerama, siis puhub kohe enda järelt kruusa minema :D
Mis kella paiku muidu plaani minna?

mulle sobiks mida varem seda parem nt. 4 - ma olen alates viimasest opentrackist radadelt (ja autost) eemal olnud, niiet on oodata palju rapsimist :)
20.04.2008 at 14:35
JustMe
Pärnu raja seisukord
29. ndal oleks isegi võibolla käpp Pärnu rada proovima. On sellest juba palju aega möödas ning trenni oleks vaja.

Et kui aeg käes, võiks mingi täpsema aja kokku leppida.

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
21.04.2008 at 19:13 1 edit. Last edited 21.04.2008 at 19:14 by JustMe
wirx
  
Pärnu raja seisukord
4 paiku peaks mulle ka täiesti sobima...ehk ongi selleks ajaks päike raja mõnusalt soojaks kütnud ja rehv peab paremini

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
21.04.2008 at 21:11
HrHunt
Pärnu raja seisukord
Miskene see pärnu raja seis siis oli? Käisite? Mul on viimasel ajal kuidagi väga halb, isegi unes on parem jalg pinges kogu aeg, peab kärmelt tallama minema kuhugi :P

____________________________

24.04.2008 at 13:42
que
 
Pärnu raja seisukord
quote:
HrHunt: Miskene see pärnu raja seis siis oli? Käisite? Mul on viimasel ajal kuidagi väga halb, isegi unes on parem jalg pinges kogu aeg, peab kärmelt tallama minema kuhugi :P
29. ndal ... ma hetkel veel väega kaugel
24.04.2008 at 15:34
tehnik
  
Pärnu raja seisukord
Käisin üleeile, olin mingi kolm tundi. Ma ei helistanud Eristele ja kellegi korraldamist ma kohapeal ka ei näinud ja selle aja sees käis veel paar "möödasõitjat" proovimas. Maantee liikluseks suletud polnud, kuid stardisirge eelsest kurvist olid sissesõitu piiravad kummid kõrvale lükatud ja keelumärki ka polnud ees. Seega sõitsin sealt väikese ringini. Kruusa oli tõesti mõnes kohas rajal ja pidi sellega arvestama. Oma sõidu tulemusena sain kruusa oma sõidu trajektoorilt peaaegu ära sõidetud. Auke ja muid ohtlikke asfaldivigastusi ei pannud tähele, kui välja arvata üldine kehvem tase võrreldes sellega milline ringrada peaks olema. Raja üleminek äärekivideks võiks ka olla sujuvam, tundub praegu liiga palju autot põrutav. Võibolla jah kui mingi masin harjaga rajalt üle käiks saaks ikka veel tõsisemat sõitmist ka teha.

Lähen vaatan ka täna sinna et kontrollida kas rada on kättesaadav ka täna igaleühele.

(tõenäoliselt alustan paari päeva pärast auto mõningast ümberehitamist ja hea kui saan ennem seda veel natuke sõita ka :))

24.04.2008 at 15:36 1 edit. Last edited 24.04.2008 at 19:06 by tehnik
tehnik
  
Pärnu raja seisukord
quote:
tehnik:
Lähen vaatan ka täna sinna et kontrollida kas rada on kättesaadav ka täna igaleühele.

Käisin ära kuid enam peale ei läinud sest punased ja karmid sildid olid ette pandud. Helistasin kuid öeldi et "telefon välja lülitatud või levipiirkonnast väljas".
Siis tegin maanteelt vaadates lihtsalt mõned pildid:
http://nagi.ee/photos/tehnik/sets/88799/994402/

24.04.2008 at 19:56
raimo_r
Pärnu raja seisukord
üldiselt jah:


____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
24.04.2008 at 20:11
rustang
  
Moderator
Pärnu raja seisukord
quote:
tehnik:Siis tegin maanteelt vaadates lihtsalt mõned pildid:

Tänud, nende piltide põhjal midagi katastroofilist juhtunud ei ole, saame selle aasta veel ära sõita.
24.04.2008 at 22:18
matukas
  
Pärnu raja seisukord
Kes trahvi teeb? Politsei?

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
25.04.2008 at 01:50
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Pärnu raja seisukord   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.