register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Pärnu raja seisukord   1 2  
Poster Message
mart154
 
Pärnu raja seisukord
quote:
HoCi: ...
Seal oldi kõikide võimalike rehvidega peal: suvekad, naelad, lamellid, kruusakad(kes liiga hilja kuulis, et asukoht ära muudeti), vihmaslikid, toyo r888, michelin pehme seguga(see töötas kindlasti kõige paremini nendest).

Johhaidii... ja siis kirutakse, et rajad lagunevad... :(
22.01.2008 at 14:15
HoCi
  
Pärnu raja seisukord
Kui autoga sõita rajal, siis ei pane üldse tähelegi, et afalt on nagu kuumaastik. Aga kui jalgsi läbi kõndisin raja, siis ikka on näha kui halvas seisukorras see asfalt on. Pole ime, et kõik seda rada kiruvad, sest rehvid nii kiiresti kuluvad seal (ja tavarehvidel tükke välja kisub).

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
22.01.2008 at 14:19
peep
 
Moderator
Pärnu raja seisukord
Kuulsin just raadiost, et seal toimub järjekordne superkrossi etapp. Kas see tähendab, et tegu saabki olema edaspidi krossirajaga ?
22.01.2008 at 19:05
mart154
 
Pärnu raja seisukord
kross krossiks.... aga naastrehvid ikka minu loogika vastu...

kuigi, "wrcmehed" rikuvad ka rajaääred ära :finger

mis järgmisena... piikidega Audrusse? Kahju :(
22.01.2008 at 20:12
Jesper
 
Pärnu raja seisukord
No küllap see oli lihtsalt olude sunnil tehtud lüke, nagu HoCi kirjutas, kuna osalejate masinad polnud allvee-operatsiooniks kohandatud, siis viidi üritus sinna. Mina selle pärast niiväga ei stressaks, pigem rikuvad rada "metsikud" kasutajad, kes seal igasuguste rehvide ja sõiduvõtetega peal käivad.
22.01.2008 at 20:26
HoCi
  
Pärnu raja seisukord
quote:
mart154: kross krossiks.... aga naastrehvid ikka minu loogika vastu...

kuigi, "wrcmehed" rikuvad ka rajaääred ära :finger

Minupärast sõitku nad kõik seal aga mis mulle absoluutselt ei meeldinud võistlusel oli see, et lõigatakse kurve ja tuuakse tee äärest muda kõik rajale. Nelivedused muidugi saavad sealt üle sõita sest neil neli ratast veab ja eks mõni ikka tõmbab õiges suunas edasi. Aga kui mina pärast sellest mudasest osast üle sõidan täiega ja siis kurvi lähen, siis on mul nagu väga s*tt taguvedune auto. Ei päästa see gaasi juurde andmine ka midagi. Auto läheb lihtsalt oma teed.

Rajahaldaja kapsaaeda on järgmine jutt. Enne ürituse algust käisin raja läbi. See jõnks mis keerab maanteele. Vahetult enne seda oli terve tee kivikribu täis. neliveod uisutasid seal kivide peal mõnuga(ma ei taha teada palju neil seal kurvis kiirus oli). Kas rajahaldaja ei viitsi üldse rada puhtamaks lükata? Kahe-kolmekesi oleks see olnud max 5min. töö.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
23.01.2008 at 11:59
MESHUGGAH
  
Pärnu raja seisukord
Kohe tuleb meelde ka EBK v etapp Tabasalus ja raja seisukord peale eelmise paeva ralliuritust. Kaisin isega rajalt valjas korra. Vastik. Nii vaikest rada veel kannatab koristada ja puhtaks teha. Mida me tegimegi teiseks vooruks. Aga Audru puhastamine peale krossimehi? No see on veidike teine teema juba. Iseenesest on Audru raja katte kriitikat mittekannatav. Mis muidugi ei tahenda et me seda enam ei kasuta.

____________________________
www.angelar.ee
23.01.2008 at 12:22
HoCi
  
Pärnu raja seisukord
Tabasalu asi oli jah ikka täielik häbi-häbi selle raja haldajale. Aga noh...tänu sellele olime seal rajal kauem ka, et pidime ise puhastama rada :)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
23.01.2008 at 12:32
MESHUGGAH
  
Pärnu raja seisukord
A ma Veiko pole sind seal labidaga voi harjaga nainud. Se aasta siis vist ikka naeme?

____________________________
www.angelar.ee
23.01.2008 at 12:43
HoCi
  
Pärnu raja seisukord
Mina olin tookord jah vaimne tugi pigem teile kuna oli endal samuti tegemist :)
Aga kui peaks jälle rada hakkama enne sõitmist puhastama, siis tuleks võtta see rendirahast maha juba.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
23.01.2008 at 12:53
que
 
Pärnu raja seisukord
Vaatasin siin rally.ee st pilte just nt - Audru Superkross 12.04.2008 - see kruus seal apexites teeb kohe muret. Kas sel aastal hangivad kõik turvavõrgu klaasidele ja pealtvaatajatele prillidele :) ?
16.04.2008 at 16:52
Antti22
Pärnu raja seisukord
Käisime seal reedel testimas, ehk siis päev enne superkrossi, ja rada on ikka VÄGA VÄGA must. On sees ainult üks joon mis on enamvähem puhas, kuid kõrvalt ülimalt tolmune. Ning osade kurvide keskel lahtine liiv ei ole ka just eriti hea, korraliku pesu tahaks see rada ausalt.
See pilt iseloomustab hästi kui must see rada ikkagi oli:
16.04.2008 at 17:27
BlueStang
 
Pärnu raja seisukord
http://www.epl.ee/artikkel/425953
17.04.2008 at 09:57
HrHunt
Pärnu raja seisukord
Njaa, ühesõnaga pärnusse tasub minna sellise autoga mille värvist jms väga kahju pole. Minu jaoks seega closed track, kuni sinna uus asfalt pannakse või kuni spetsiaalse "lõhkumise" massina tekitan :(

____________________________

17.04.2008 at 15:49
Antti22
Pärnu raja seisukord
No nii hull see ka ei ole. Asfalt on küll kehvas korras kuid mitte märgatavalt kehvem kui eelmine aasta ning sõidetav. Lihtsalt tõsiselt vajaks asfaldipuhastus masinaga üle käimist ning natuke tööd. ei ole nii lootusetu kui tundub.
17.04.2008 at 16:32
matukas
  
Pärnu raja seisukord
quote:
Antti22: ... Lihtsalt tõsiselt vajaks asfaldipuhastus masinaga üle käimist ning natuke tööd. ei ole nii lootusetu kui tundub.
Loe: teepuhastusmasinaga :) Sest minu jaoks koosneb see rada pigem killustikust, mis mingi sideainega end koos hoiab. Uued kurvid annavad juba asfaldi moodi asja välja. Tegelikult oleks vaja seal tõsiselt rajakatte väljavahetamise peale mõelda.


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
18.04.2008 at 00:17
ErkoP
Pärnu raja seisukord
quote:
matukas:... minu jaoks koosneb see rada pigem killustikust, mis mingi sideainega end koos hoiab...


Sry aga asfalt ongi ju killustik mida seob mingi sideaine, üldjuhul bituumen.
18.04.2008 at 11:31
Garfield
  
Pärnu raja seisukord
quote:
ErkoP: Sry aga asfalt ongi ju killustik mida seob mingi sideaine, üldjuhul bituumen.
Ja aastal 1996 pinnati Nurme tee lõik nii, nagu pindamisi ikka tehakse, bituumen alla ja kild peale. Loetud päevad ENNE VÕISTLUSI :)



____________________________
Focus RS
18.04.2008 at 12:18
rustang
  
Moderator
Pärnu raja seisukord
quote:
matukas: Tegelikult oleks vaja seal tõsiselt rajakatte väljavahetamise peale mõelda.


Tänases majandusseisus riigieelarvest midagi loota ilmselt ei ole. Kui leidub "ameerika onu" kes investeeerib 60 miljonit krooni ja üritab selle siis tagasi teenida rajarendina siis kas see on see mida me tegelikult tahame? Alla 100 tuhande krooni rajapäeva rent nädalavahetusel ei taha kuidagi ka kõige elementaarsem biznisplan välja vedada.
18.04.2008 at 13:25
Pierre
Pärnu raja seisukord
Sauga rajast on tõesti kahju, selle lagunemine on vaid paari kolme hooaja küsimus, kuna peremeest pole. nagu näha Eriste ei suuda isegi enda tagant koristada mis veel siis muust rääkida....
iga talv lastakse seal naelkummidega suvaliselt nii rajapeal kui sealt maas. lõigatakse kurve otseks ja romutatakse mööda muru, mis muidugi ajapikku mülkaks muutub. nüüd ongi selle muruasemele täiteks toodud kõigelabasemat n.ö. liivakruusa, mis siis tuulega ja järjekordsete lõikamiste tulemusena rajakattele satub. ja kusjuures need superkrossimehed on ühed kes kurve lõikavad. krossi värk noh....aga et koristaks siis pärast ära, no way....

niiet tulemus ongi: muru on pea kõikidel väljasõidualadel totaalselt konarlik, e. kui tänavasõiduautoga külg ees rajalt lahkuda võib katus tulla väga kergelt.

midagi positiivset ka: muidu on seal sõitmine hea kool, keset kurvi muutub teekate/pidamine, sõita tuleb auto tervise huvides eksimatult jne

õige oleks mingi laupäevak seal korraldada. kõik see mees harjad-rehad kaasa, väike grill-chill jne
tööd seal jätkub. ;)

edit: vast rehadega pole siiski midagi teha, mingisugust teerulli taolist asja oleks vaja muru silumiseks.
asfalti see ei paranda kahjuks.
18.04.2008 at 15:25 1 edit. Last edited 18.04.2008 at 17:10 by Pierre
Garfield
  
Pärnu raja seisukord
quote:
Pierre: Sauga rajast on tõesti kahju, selle lagunemine on vaid paari kolme hooaja küsimus, kuna peremeest pole.
Väike lootus on, et sellel aastal saab aia ümber ikka tõmmatud...


____________________________
Focus RS
18.04.2008 at 16:40
-XR-
Pärnu raja seisukord
quote:
Garfield:
quote:
Pierre: Sauga rajast on tõesti kahju, selle lagunemine on vaid paari kolme hooaja küsimus, kuna peremeest pole.
Väike lootus on, et sellel aastal saab aia ümber ikka tõmmatud...


Ega see aia ümber tõmbamine ei takista neid krossiüritusi ja aed ei pane kedagi ju enda järelt koristama.
Väga jube lugu ikka selle rajaga.

Rae-ring võiks ikka kribinal-krabinal valmis saada.
18.04.2008 at 18:43
Jesper
 
Pärnu raja seisukord
Millal see muru seal üldse laudsile on olnudki :) Eks "krossimehed" tahavad ka ju ringrajal külg ees sõita, miks nad halvemad on kui OT rahvas. Ja Bikernekis liivatati OT rahva poolt kah päris korralikult. Luudadega päkapikupoisse pole vast mõtet mängima hakata, küllap on Pärnu kandis ka mõni see harjadega masin olemas, mis 15 minutiga raja puhtaks teeb.

Aed on eelduseks igasugusele arendamisele, pole mõtet ju raha matta asfaldisse, kui see talve jooksul stiihiliste külaliste poolt naelkummidega maha hõõrutakse.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
18.04.2008 at 19:12
que
 
Pärnu raja seisukord
mis iganes see on - saan 29ndal teada.
19.04.2008 at 00:31
wirx
  
Pärnu raja seisukord
kui mu esimesed piduri klotsid kohale jõuavad selleks ajaks, ühinen que sinuga...peaks sumspid vastu maad keerama, siis puhub kohe enda järelt kruusa minema :D
Mis kella paiku muidu plaani minna?

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
20.04.2008 at 02:18
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Pärnu raja seisukord   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.