register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : opentrack.pri.ee OKC   1 2 3 4  
Poster Message
memphis
opentrack.pri.ee OKC
Mõned aastat tagasi viidi tqhq.ee foorumi inimeste poolt sedalaadne üritus läbi. OKC ehk siis Open Kart Championship
Kuna eile käisin ka karti proovimas üle väga pika aja saurixis, siis ajas hirmsasti kohe hamba verele ja tekkis mõte, et kas siinses foorumis ka inimesi on, kes asjast huvitatud oleks.
St väike kardisõidu challenge? Ikkagi ju kurvisõidu foorum. :)

Juttu tqhq.ee üritustest.

http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=4096

http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=11847

http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=5529
19.12.2007 at 17:56
HrHunt
opentrack.pri.ee OKC
No ma oleks küll käpp, see mul kodust kolviga visata. Kui te just väga julmad vennad ei ole. Ükskord mind sõideti otse seina kael oli tükk aega valus :(

____________________________

19.12.2007 at 18:48
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
quote:
memphis: Mõned aastat tagasi viidi tqhq.ee foorumi inimeste poolt sedalaadne üritus läbi. OKC ehk siis Open Kart Championship
Kuna eile käisin ka karti proovimas üle väga pika aja saurixis, siis ajas hirmsasti kohe hamba verele ja tekkis mõte, et kas siinses foorumis ka inimesi on, kes asjast huvitatud oleks.
St väike kardisõidu challenge? Ikkagi ju kurvisõidu foorum. :)

Juttu tqhq.ee üritustest.

http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=4096

http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=11847

http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=5529

Mis aegasid sa Saurixis said?

Missuguse raja võtaksime?
Viimsis see sauna eesruum on suhteliselt väike, kuigi üritus oli seal päris hea.
Olen seal ühel firma üritusel käinud.
Saurixi kartidel enne oli see pluss, et rooli pealt sai ringiaega vaadata, aga enam see millegipärast ei tööta.
Kahjuks Eesti rajad on kõik väga lühikesed.
19.12.2007 at 18:50
HrHunt
opentrack.pri.ee OKC
Ma oleks kindel käpp kui Saurixis. Viimsisse on jube tüütu sõita :) Laagrisse aga suht igalt poolt enam-vähem ligipääas. Kui kõik teised just Viimsis ei ela :)

____________________________

19.12.2007 at 19:02 1 edit. Last edited 19.12.2007 at 19:04 by HrHunt
Cardo
 
opentrack.pri.ee OKC
mulle sobiksid mõlemad
19.12.2007 at 19:37
HoCi
  
opentrack.pri.ee OKC
Kui liigseks rammimiseks ei lähe, siis oleks ka käpp (pole peale viimast täie hooga posti sõitmist enam tahtnud minna sinna...kael samamoodi annab isegi praegu veel tunda aegajalt).

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
19.12.2007 at 19:42
HrHunt
opentrack.pri.ee OKC
quote:
HoCi:kael samamoodi annab isegi praegu veel tunda aegajalt).

Nuvot :( See oleks nüüd see koht kus kuluks see bemmi müüdav tsikli HANS ära :) Tundub et peab seda teemat veidi edasi uurima. Sõidan UMist mööda lähen vaatan, ta vist neil seal oli koha peal olemas?

____________________________

19.12.2007 at 20:52
wax
 
opentrack.pri.ee OKC
quote:
HrHunt:Sõidan UMist mööda lähen vaatan, ta vist neil seal oli koha peal olemas?
Nädal tagasi vähemalt karp seisis küll varuosaleti ülemises riiulis.
19.12.2007 at 22:13
ICE
  
opentrack.pri.ee OKC
Vähe OT aga see rooli peal olev ajaseadeldis tuleb Saurixis ise tööle vajutada hoides all mõlemat punast nuppu.
Eile sai üle hirmpika aja seal käidud- kardid uued ja rada uus. Nüüd tuleb seal OT stiilis disclamerile alla kirjutada, enne kui rajale lastakse :O Aeg oli muidu 37,4 mälu järgi kuid kuna minu kardil puudus ajamõõtja roolilt üldse siis tagasisidet ei saanud ning uus rada on uus rada.

Kui minek, siis käsi.
19.12.2007 at 22:50 1 edit. Last edited 19.12.2007 at 22:53 by ICE
memphis
opentrack.pri.ee OKC
quote:
-XR-:
Mis aegasid sa Saurixis said?

Missuguse raja võtaksime?
Viimsis see sauna eesruum on suhteliselt väike, kuigi üritus oli seal päris hea.
Olen seal ühel firma üritusel käinud.
Saurixi kartidel enne oli see pluss, et rooli pealt sai ringiaega vaadata, aga enam see millegipärast ei tööta.
Kahjuks Eesti rajad on kõik väga lühikesed.



Aeg oli....nojah, natuke häbi kohe öeldagi, 38,5. Aga selle võib ehk esimese korra arvele ka kirjutada. :)
Ja sõita võiks ikka saurixis.
20.12.2007 at 02:32
I.V.B
opentrack.pri.ee OKC
Tuleb meelde üks kord kui sai ühe 12-aastase professionaalse kardisõitjaga võidu tehtud... Tüüp lihtsalt sõitis eest ära kuna jagas asja ja oli nii palju kergem kehakaalu poolest. Meeletult hea võimalus teada saada oma oskustest võrreldes teistega:)
20.12.2007 at 04:47
matukas
  
opentrack.pri.ee OKC
Oma oskusi ei hakka parem võrdlemagi oskajate sõitjatega. Kõva punnitamisega olen parima ringiaja saanud 2 sek kaugusele neist. Saurix sobib. Ja kestvussõit sobib.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
20.12.2007 at 10:40
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
Teeb siis Saurixis. Oleks ka käpp.
Neil on vähe paremad kardid ka kui Viimsis.
Viimsis käisin proovisin mingi päev üle pika aja.
Kiirendus on jube halb kartidel ja pidurid on ka väga nõrgad.

Saurixis kardikooli poisid sõitsid 35 aegasid.
Saurixi rada on ka mõnusam.
Viimsis see tagumine S võtab hoo nii maha ja see uimane kart ei võta hoogu üles üldse,
et tuleb tunne nagu peaks jalaga hoogu juurde lükkama.

Kuupäeva võiks varem paika panna, et saaks plaanidesse mahutada.

Kas kaalukategooriad tehakse ka?
Raskemad mehed muidu peavad vaikselt alati taga pool põristama.
Ma küll ise mingi väga raske pole (90kg), aga 120kg mehel on päris keeruline kergematel sabas püsida.
20.12.2007 at 21:54 1 edit. Last edited 20.12.2007 at 22:35 by -XR-
BlueStang
 
opentrack.pri.ee OKC
Viimsis on see häda, et pole huvitav - kogu rada tuleb täisgaasiga lasta ja möödasõit ilma kõva kolinata on vähetõenäoline:)
21.12.2007 at 00:02
memphis
opentrack.pri.ee OKC
Vot seda kaalukategooriate asja ei oska öelda.
Eks mõtekas vist oleks, aga kohapeal võiks ju ikkagi nii teha, et peale lähevad kõik koos vms. ja lihtsalt pärast paneks kaalu järgi tabelisse.

Aga kes tqhq.ee foorumis seda asja ajasid, kuidas Saurixis sellist võistlust saaks?
Kas tuleb see nende poolt pakutav Grand Prix'i variant võtta, või kui suurem seltskond, siis lihtsalt rada rentida mingiks ajaks ja siis ise vaadata, kuidas ja mismoodi sõita?
21.12.2007 at 00:10
indro
  
opentrack.pri.ee OKC
Kui erinevatest kaaludest rääkida, siis poolteist-kaks aastat tagasi tehti seal test. Kõigepealt sõitis üks mees aja ette ja siis hakati kardile raskusi juurde kleepima. Tulemus oli ootuspärane, iga lisa kg andis ringiajale 0.04 sekundit juurde väiksel ringil.

21.12.2007 at 00:28
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
quote:
indro: Kui erinevatest kaaludest rääkida, siis poolteist-kaks aastat tagasi tehti seal test. Kõigepealt sõitis üks mees aja ette ja siis hakati kardile raskusi juurde kleepima. Tulemus oli ootuspärane, iga lisa kg andis ringiajale 0.04 sekundit juurde väiksel ringil.



no 45kg kuti ja 120kg mehe ajavahe tuleks selle valemi järgi siis 3sekundit.

A üritus võiks olla selline nagu need Viimsi üritusedki.
Alguses saab igaüks ühe sõidu sõita. Siis pannakse kiiremad ja aeglasemad eraldi.
Pärast tehakse mingid finaalid jne..

Või see oleks aeglasemate ahistamine? Saavad palju vähem sõita.
21.12.2007 at 01:34
HrHunt
opentrack.pri.ee OKC
Minu meelest ei maksa liiga teaduslikuks minna selle asjaga. Võiks nagu lihtsalt sõita või nii. Samas selge on see et kui mingid ulme tsainikud on jalus rikub see elu siiski ära. Teeks kvalifikatsiooni? Kui 5 mindiga ringi ära ei tee siis öeldakse "mine koju" :)

____________________________

21.12.2007 at 01:47
memphis
opentrack.pri.ee OKC
quote:
HrHunt: Minu meelest ei maksa liiga teaduslikuks minna selle asjaga. Võiks nagu lihtsalt sõita või nii.

Ma olen ka selle poolt.
Ei hakkaks asja väga võistluslikuks ja organiseerituks ajama.
Paneks aja kinni, läheks kohale, sõidaks ja pärast teeks lihtsalt aegade tabeli. Seltsis segasem lihtsalt ja saab nõu küsida teiste käest etc. :)
21.12.2007 at 02:10
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
Et siis teeme ainult ajasõidud? Võidusõidu moodi asja ei taha teha lõpus?
Alguses kvalifikatsioon ja siis ühistart ja võidab see, kes esimesena finišijoone ületab, mitte see, kes parima aja saab.
21.12.2007 at 03:05
ICE
  
opentrack.pri.ee OKC
Meil Audiklubi karikas on sedasi toiminud, et alguses ajasõidud ja selle põhjal tehakse finaalid: 1-8; 9-16 jne. Ega muudmoodi ei saagi ju õiglaselt!?
Ja kui tuleb 9 meest, siis see viimane (karte on teadupärast 8 korraga peal) lihtalt rohkem sõita ei saa. Kui tuleb 10 meest, otsustavad nad ise, kas sõidavad 9 ja 10koha välja. Ehk siis vajalik on eelregistreerimine (eriti tänasel päeval, sest meil oli viimane kord 10 inimest aga bronnitud 8 kohta ning külmalt tõmmati kahele viimasele vennale müts pähe) ning siis selle info põhjal saab ära bronnida, et mitu sõitu teeb (finaale siis).
Kes selle asjatamise enda peale võtab?
21.12.2007 at 10:45
matukas
  
opentrack.pri.ee OKC
quote:
DC ICE: ...Kes selle asjatamise enda peale võtab?
memphis, kui teemaalgataja ???
EDIT: initsiatiiv on 'karistatav' :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
21.12.2007 at 10:53 1 edit. Last edited 21.12.2007 at 10:54 by matukas
memphis
opentrack.pri.ee OKC
Ükski heategu ei pidavat ju karistuseta jääma. :)

No ma võin tegeleda broneerimise ja uurimisega, et kuidas see asi seal välja näeks ja mis oleks võimalused.
Ürituse formaadi võiks koos foorumis kokku leppida ja siis lihtsalt kohale minna ja sõita.

Aga head nõu võib alati anda, kes asjaga enne tegelenud või kel veel ettepanekuid?
21.12.2007 at 12:21
Jesper
 
opentrack.pri.ee OKC
Äh mis kvalifikatsioonid ja finaalid, teeme ikka täislaksu, kolmesed tiimid ja 24 tunni sõit :)
21.12.2007 at 12:49
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
quote:
Jesper: Äh mis kvalifikatsioonid ja finaalid, teeme ikka täislaksu, kolmesed tiimid ja 24 tunni sõit :)


Sellise asja point oleks see, et rahvahulka ära kasutada. Üksi saab ju igaüks igal ajal sõitmas käia,
aga suure kambaga nii tihti ei saa ja siis võiks ju väikse võidusõidu korraldada.

Finaali mittejõudnutel on niisama lahe vaadata.
21.12.2007 at 12:54
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : opentrack.pri.ee OKC   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.