register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : opentrack.pri.ee OKC   1 2 3 4  
Poster Message
Jesper
 
opentrack.pri.ee OKC
No minu point oli selles, et kuna nagunii keegi sinna ju väga tõsimeeli sõitma ei lähe, võiks midagi kifti teha, mis natukenegi erineks sellest tüüpilise kardiürituse "kvalifikatsioon, teine kvalifikatsioon, kiirete finaal, aeglaste finaal"-formaadist ja keegi ei peaks kõrvalt vaatama. Ok, 24 tundi oli väike nali, aga kui teha tund või poolteist kestvussõitu juhivahetustega vasavalt osalejate arvule, siis see oleks palju võistluslikum ja lisaks saaksid kõik sõita ja mittesõitmise ajal kaasa elada, mitte ei oleks mingit pinget sees et kui ei jõuagi finaali siis on sõitmisel lõpp.
21.12.2007 at 13:01
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
quote:
Jesper: No minu point oli selles, et kuna nagunii keegi sinna ju väga tõsimeeli sõitma ei lähe, võiks midagi kifti teha, mis natukenegi erineks sellest tüüpilise kardiürituse "kvalifikatsioon, teine kvalifikatsioon, kiirete finaal, aeglaste finaal"-formaadist ja keegi ei peaks kõrvalt vaatama. Ok, 24 tundi oli väike nali, aga kui teha tund või poolteist kestvussõitu juhivahetustega vasavalt osalejate arvule, siis see oleks palju võistluslikum ja lisaks saaksid kõik sõita ja mittesõitmise ajal kaasa elada, mitte ei oleks mingit pinget sees et kui ei jõuagi finaali siis on sõitmisel lõpp.

Ei tea, kuidas need Saurixi mehed sellesse suhtuksid.
Seal on kindlasti mingid omad reeglid, mida kartidega teha tohib.

21.12.2007 at 13:08
ICE
  
opentrack.pri.ee OKC
quote:
Seal on kindlasti mingid omad reeglid, mida kartidega teha tohib.

Eriti nüüd, mil tuleb enne paberile alla kirjutada kui sõitma pääsed. 1 rida jäi meelde- "kõik on omal vastutusel" :D
Aga mingi kestvussõidu võiks vabalt teha. Viimane kord lasime 16minti jutti ja siis olid sõrmed nagu barankad...
See juhi vahetamine tuleb siis kellelgi sõnaosaval tegelasel läbi suruda @ Saurix.
21.12.2007 at 13:51
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
quote:
DC ICE:
quote:
Seal on kindlasti mingid omad reeglid, mida kartidega teha tohib.

Eriti nüüd, mil tuleb enne paberile alla kirjutada kui sõitma pääsed. 1 rida jäi meelde- "kõik on omal vastutusel" :D
Aga mingi kestvussõidu võiks vabalt teha. Viimane kord lasime 16minti jutti ja siis olid sõrmed nagu barankad...
See juhi vahetamine tuleb siis kellelgi sõnaosaval tegelasel läbi suruda @ Saurix.

Kardid peavad vastu ikka?
Ma seda mõtlesingi, et seal on kindlasti omad reeglid kaua ühte karti järjest piinata tohib.
Ärge unustage, et need on kõigest hobikardid.
21.12.2007 at 13:55 1 edit. Last edited 21.12.2007 at 13:56 by -XR-
ICE
  
opentrack.pri.ee OKC
No need uued Honda? (klepsud olid peal, v-o lihtsalt reklaam) aparaadid tundusid vägagi usaldusväärsed. Ma ise sõitsin kahe erinevaga ja täiesti ühte auku ehk siis lootust on, et nad on (veel) päris võrdsed. Lisaks teoorias peaks hobikardid just olema mõeldud pikalt paarutamiseks, parandage kui eksin.
21.12.2007 at 14:06
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
Aga paneks mingi orienteeruva kuupäeva paika?
Eks rahvaarv määrab ka, missugune üritus tuleb.
21.12.2007 at 14:09
rustang
  
Moderator
opentrack.pri.ee OKC
quote:
-XR-:
Kardid peavad vastu ikka?
Ma seda mõtlesingi, et seal on kindlasti omad reeglid kaua ühte karti järjest piinata tohib.
Ärge unustage, et need on kõigest hobikardid.

On hobikartidega ka 24h sõite tehtud - peavad väga hästi vastu.
21.12.2007 at 14:38
memphis
opentrack.pri.ee OKC
Pakuks omalt poolt välja selle ürituse jaanuari keskele/lõppu.
Siis suurem pühadejura möödas, aastavahetusest kaineks saadud, normaalne elurütm jälle käimas jne. :)
Ja siia võiks veel nüüd siis kõik, kes tuleksid, veel korra märku anda, et saaks miski kindla nimekirja kokku.
21.12.2007 at 15:57
matukas
  
opentrack.pri.ee OKC
Teeme nii, et saadame memphis-ele privasse oma osalussoovi. Või siis mõne teise kanali kaudu. Läheb muidu liiga kirjuks, kui kõik soovijad foorumisse postitama hakkaks.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
21.12.2007 at 16:13 1 edit. Last edited 21.12.2007 at 16:14 by matukas
memphis
opentrack.pri.ee OKC
Sobib.
Ja paneks ehk mingi limiidi ka alguses?

Siin foorumis oleva vastukaja järgi ehk 8 või 10 inimest näiteks?
21.12.2007 at 16:27 1 edit. Last edited 21.12.2007 at 16:28 by memphis
matukas
  
opentrack.pri.ee OKC
Kui meenutada OKC aegu, siis vast parimal ajal ca 20 inimest, aga see peaks TQHQ teemast välja tulema. Ise ei viitsi otsida.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
21.12.2007 at 17:47
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
Enne peaks kuupäeva paika panema, siis saab rahvas öelda, kas saavad tulla või mitte.
21.12.2007 at 18:11
HrHunt
opentrack.pri.ee OKC
Pakuks 28.01 - 31.01 õhtud, nädala sees. Nv on kõik alati mööda ilma laiali ja suht lootusetu rahvast kokku saada.

____________________________

21.12.2007 at 18:20 1 edit. Last edited 21.12.2007 at 18:20 by HrHunt
ErkoP
opentrack.pri.ee OKC
Ca nädal tagasi sai Saurixis firmaga sõitmas käidud, kokku oli 14 sõitjat, kvalifikatsiooni aegade põhjal panime kokku 7 tiimi. Finaali pikkus 100 ringi, kusjuures iga 25 tagant tuli sõita boksi ning vahetada pilooti. Igaljuhul huvitavam kui tavaline mees mehe vastu kihutamine.
21.12.2007 at 18:45
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
quote:
ErkoP: Ca nädal tagasi sai Saurixis firmaga sõitmas käidud, kokku oli 14 sõitjat, kvalifikatsiooni aegade põhjal panime kokku 7 tiimi. Finaali pikkus 100 ringi, kusjuures iga 25 tagant tuli sõita boksi ning vahetada pilooti. Igaljuhul huvitavam kui tavaline mees mehe vastu kihutamine.

Palju maksma läks ja kaua aega läks?
21.12.2007 at 18:49
ErkoP
opentrack.pri.ee OKC
2 tundi ja hind oli 4000.- kandis
21.12.2007 at 22:15
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
quote:
ErkoP: 2 tundi ja hind oli 4000.- kandis

Kui kõigest 10 inimest tuleb, siis oleks hind 400 per inimene.
Päris soodne ju?

Kas kõik tulijad oleks nõus sellise variandiga?
Finaali pikkus 100 ringi ja puha.
21.12.2007 at 23:49
Cardo
 
opentrack.pri.ee OKC
100 ringi jätke nali, 40 on ikka piir.

60 ringi võib sõita kui oled vähemalt 4 nädalavahetust sõitmas käinud.
22.12.2007 at 00:18
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
quote:
Cardo: 100 ringi jätke nali, 40 on ikka piir.

60 ringi võib sõita kui oled vähemalt 4 nädalavahetust sõitmas käinud.

100 ringi vahetustega iga 25 ringi tagant.
22.12.2007 at 00:20
ICE
  
opentrack.pri.ee OKC
Mina oleks käsi ja usun, et leiaks paar mõtte(tiimi)kaaslast veel. Samuti on aeg suht kama kaks.
Mind võib igal juhul kirja panna, ükskõik mis see lõplik formaat on.
22.12.2007 at 00:24 1 edit. Last edited 22.12.2007 at 00:24 by ICE
HrHunt
opentrack.pri.ee OKC
Mina ka kindel käpp. Lähen juba harjutama järgmine nädal ehk.

____________________________

22.12.2007 at 00:41
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
Keegi Saurixist sponsoreerib ka?
Ma olen kindel, et siit paljud kutid lähevad harjutama ;)
22.12.2007 at 00:43
ErkoP
opentrack.pri.ee OKC
Oleks käpp, parim siiamaani 37.68.
22.12.2007 at 07:34
-XR-
opentrack.pri.ee OKC
Käisin täna Saurixis siis karte ja rada proovimas.
Kardid on ikka jube palju halvemaks läinud selle korraga võrreldes, kui ma mitu aastat tagasi käisin.
Imho mõlemal, millega sõitsin, olid raamid kõverad ja no rool ka imelikult kõver.
Rehvid ebaühtlaselt kulunud ja pidurdas ka kuidagi imelikult.
Nendel ei saa gaasi ja pidurit isegi natukenegi korraga vajutada, muidu viskab kohe mingi piiraja peale
ja kiirendus kaob ära. Järsul pidurdamisel viskab ka piiraja peale.
Peab hääästi aaaeglaselt gaasi lahti laskma ja pidurdama asuma. Vastasel korral on kart kurvis ülejuhitav.
Parim tänane aeg oli 37,7 mingi kõvera kardiga mis isegi siis otse ei tahtnud olla, kui kõik rattad ilusasti otse olid ja pidurdasid.

See üritus võib päris huvitav tulla. Kardid satuvad ikka päris erinevad.
Nad pidid rehve iga kahe nädala tagant vahetama. Ma ei saanudki aru, kas korraga või mis asja.
Seega võiks selle ürituse kuidagi sellisele ajale panna, kui kartidel on parajalt sissesõidetud rehvid all.

Peaks äkki kardid loosiga valima, siis vbl hädaldajaid oleks vähem.

Üks variant on veel Viimsis üritus teha. Seal on väheke halvema kiirendusega kardid, aga vähemalt minu teada pole seda blokki peal.
Samas Viimsis on suure rahvaga halvem sõita, sest ruumi on vähem.
28.12.2007 at 00:23 1 edit. Last edited 28.12.2007 at 00:54 by -XR-
BlueStang
 
opentrack.pri.ee OKC
quote:
-XR-:
Kardid on ikka jube palju halvemaks läinud selle korraga võrreldes, kui ma mitu aastat tagasi käisin.
Imho mõlemal, millega sõitsin, olid raamid kõverad ja no rool ka imelikult kõver.
Rehvid ebaühtlaselt kulunud ja pidurdas ka kuidagi imelikult.


Selle ajaga võib midagi muud ka kõveraks minna...
Minuteada pidid seal eelmisest hooajast uued ja võimsamad kardid olema?

28.12.2007 at 00:55 3 edits. Last edited 28.12.2007 at 01:00 by BlueStang
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : opentrack.pri.ee OKC   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.