register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT58 järelkaja  
Poster Message
Garfield
  
OT58 järelkaja
Teen postituse valmis ja äkki saab ringiajad ka siia postidada.

Omalt poolt ütlen, et oli tore üle pika aja jälle kiiresti sõita. Kui päris tavaliste (diisel)autodega ringrajal sõitmine välja jätta, siis tuleb kokku 16 aastane paus. 2003. aastal olin vanal rajal Yaris Cupi masinaga veel õpetamas ja lõbusõitu tegemas.

____________________________
Focus RS
25.07.2019 at 10:48
rustang
  
Moderator
OT58 järelkaja
Sry olen osalejatele tabeli võlgu, hetkel ainuke mis mul on see on kõikide osalejate kõikide ringide excel.

Edit: nüüd õige tabel lingitud
25.07.2019 at 19:13 2 edits. Last edited 15.08.2019 at 10:01 by rustang
lordvampire
OT58 järelkaja
Ajad olemas, aga tundub et nimed ei ole õiged taga... no ma oleks väga rahul, kui just ostetud mitte töötava autoga oma skylinega sõidetud aja oleks üle sõitnud :D aga kahjuks ei ole mõtet end meelitada, auto kallal on vaja natuke vaeva näha enne :D ... me olime kahe autoga ja kuna esimesi ringe filmisin siis... tundub, et
NR 26, Andres Vaar ajad hakkavad realt nr 1124.
ning
NR 8, Tarmo Tooma õiged ajad algavad äkki realt 1241

Äkki saab kontrollida üle.
25.07.2019 at 21:58
Garfield
  
OT58 järelkaja
Jepp, nimed ei klapi. Mina hakkasin sõitma alles peale lõunat (pärast 15:00) ja viimased ringid peaks olema natuke enne 19:00.

____________________________
Focus RS
25.07.2019 at 22:27
-LS-
OT58 järelkaja
Üritus oli äge. Ilm pani turboauto korralikult proovile. Mootori temp kippus minema mõne ringiga üle 110 kraadi, õhu sissevõtt 50+ kraadi. Õnneks on ajus seadistatud pöörete piiraja 4000rpm kui temp tõuseb üle teatud piiri.

Kuna MX5-ga esimest korda pärnu rajal, siis ootused olid kõrged, et juba mõne ringiga saab Impreza-ga sõidetud isiklik parim (1:30,32) ületatud. Aga võta näpust, MX5-ga on vaja hakata mune kasvatama, et üldse mingit aega sõita. Parim aeg jäi RaceChrono järgi 1:34,05.
Et natuke ennast välja vabandada, siis pidurid praktiliselt puudusid. Teisel ringil sai kiire lõpus käidud korra värava juures.


26.07.2019 at 10:33
rustang
  
Moderator
OT58 järelkaja
Aegade koondtabeli sain, vaadake palun kas siin on kõik õige.

quote:
-LS-:
Et natuke ennast välja vabandada, siis pidurid praktiliselt puudusid.


Seda lauset on hirmus lugeda. Rikkis autoga, eriti aga puuduvate piduritega teiste sekka rajale minna ei ole OK.
30.07.2019 at 10:37
lordvampire
OT58 järelkaja
quote:
rustang: Aegade koondtabeli sain, vaadake palun kas siin on kõik õige.

Siin tundub küll juba loogilisem. 2 aega saan kinnitada, et on õiged:
POS_34 NR26 Andres Vaar 1:35.342
POS_37 NR8 Tarmo Tooma 1:38.178


Ürituse kohta ka tagasisidet, väga kift ja loodan, et te jaksate asja ikka edasi vedada. See formaat ja kõik on nii hästi juba sisse töötand end, et jääb üle aint kiita. Ilm oli ka hea tellitud teil.
Ise see aasta ei plaanindki rajale tulla värskelt soetatud hobiautoga (335xi), aga kui ürituse teave üleval oli, siis tuli ikka tulla :). Auto ära proovida, kuidas tundub ja mis tegemist tahab. Nii et elemantaarne sai ära tehtud, (pidurivedelikud, klotsid, õlid jne). Auto pole enam uus, tänavarehviga täis tehase kondistisoonis, aga lihtsalt ära proovida. Ja ma olen väga positiivselt üllatunud, tänavarehviga ja suht rahulikult 1.35. Juhitavus oli hea ja asju mis vaja teha sai ka nimekirja, aga algus IMHO,... no mulle endale vähemalt väga meeldis.


Parimat,
Andres
31.07.2019 at 08:04 2 edits. Last edited 31.07.2019 at 08:09 by lordvampire
Garfield
  
OT58 järelkaja
quote:
rustang: Aegade koondtabeli sain, vaadake palun kas siin on kõik õige.
Pole väga tähis, aga ekraan raja ääres näitas mulle parimaks 1:30,1xx aega, tabelis on 1:30,335. Aga ära hakka pead vaevama ja aega kulutama, minu poolest las olla.


____________________________
Focus RS
31.07.2019 at 10:19
priitpo
OT58 järelkaja
quote:
rustang: Aegade koondtabeli sain, vaadake palun kas siin on kõik õige.


Huvitav, ei suutnud ennast leida, purunenud kiilrihm lõpetas sõidu küll peale 4'ndat ringi, aga miski märk ikka maha jäi vast :)
02.08.2019 at 15:13
hall
 
OT58 järelkaja
Kaks päeva esimeses pooles lõpetanut ei ole aegade koondtulemuses, aga ajad on eraldi failis olemas.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
02.08.2019 at 15:51
-LS-
OT58 järelkaja
quote:
rustang: Aegade koondtabeli sain, vaadake palun kas siin on kõik õige.

quote:
-LS-:
Et natuke ennast välja vabandada, siis pidurid praktiliselt puudusid.


Seda lauset on hirmus lugeda. Rikkis autoga, eriti aga puuduvate piduritega teiste sekka rajale minna ei ole OK.

Väljendasin ennast natuke valesti. Auto ei olnud rikkis ja pidurid täiesti ideaalses korras. Raja sõidu mõistes kadus pidurite optimaalne töötamine teise-kolmanda ringiga, kuna klots ei pidanud kuumusele vastu. Lihtsalt ei saanud pidurdusteekonnast maksimumi võtta.

Lauri
02.08.2019 at 20:46
Umbertto
 
OT58 järelkaja
Kas ka Top100 saab värskemal kujul nähtavaks ?
13.08.2019 at 10:25
rustang
  
Moderator
OT58 järelkaja
quote:
Umbertto: Kas ka Top100 saab värskemal kujul nähtavaks ?
Ma ei julend seda aegade logi andmebaasi panna (millest omakorda genereeritakse TOP100) - mind ennast sel korral
kohapeal ei olnud aga tagantjärgi tuli mitu kommentaari, et kõigi ringiaegade logiga on midagi halvasti.
14.08.2019 at 09:10
redbug
OT58 järelkaja
Mul on vahetult peale OT58 lõppu tehtud pilt kiirema otsa aegadest. Ehk annab lisakindlust ja kontrollivõimalust.

14.08.2019 at 11:16
rustang
  
Moderator
OT58 järelkaja
OK thanks, püüan selle abiga logid üle kontrollida.

Edit: logide vea allikas on nüüdseks tuvastatud ja parandatud, loodame TOP100 ka uuendatud saada. Annan teada.
14.08.2019 at 11:40 1 edit. Last edited 15.08.2019 at 09:59 by rustang
rustang
  
Moderator
OT58 järelkaja
Kauatehtud kaunikene, TOP100 on ka uuenenud.
16.08.2019 at 08:53
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT58 järelkaja  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.