register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : E36 Cup autode ost ja müük   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Poster Message
Ivalo
 
E36 Cup autode ost ja müük
Ok, eks ma kogun julgust natuke ja kui auto nii kaua terve seisab, siis püüan ikka augusti lõpus rajal olla. Peaasi et midagi ära ei korralda ja kellelegi sisse ei sõida esimesel korral kohe.:D
06.08.2009 at 00:00
hall
 
E36 Cup autode ost ja müük
Minu soovitus, mis tugineb isiklikule kogemusele on see, et ürita kohe võimalusel Riia stardis olla. Pole see asi seal nii hull midagi, lihtsalt pole vaja esimesel korral hirmsasti punnitada. Ja pealegi on üks kord alati esimene, kui alustad sel aastal, ei lähe järgmise hooaja esimene võistlus uue rajaga tutvumise nahka. Samuti on sama loogika alusel mõistlik sõita sel aastal ka Kacergienes.

Minu enda kogemus on see, et esimesel hooajal (aastal 2004 vist), kui olin ostnud Golf 1-e, olin kohe hoolimata hirmujuttudest Riias stardis, kuigi mul puudusi igasugune autoga rajasõidu kogemus (erinevalt sinust, kellel on vist päris oluline rajapäevade kogemus). Võtsin väga vaikselt, lõpetasin eelviimasena, aga mis põhiline - tervena. Ja järgmine võistlus Pärnus õnnestus juba võita :) Ehk siis, kui oled esimest korda Riias stardis ja võtad vaikselt, võidad nädal hiljem Pärnu võistluse :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
06.08.2009 at 11:26
Ivalo
 
E36 Cup autode ost ja müük
Selleks et ma Pärnu võistluse võidaksin, peaksid ülejäänud vennad jätma kohale tulemata. :D
Riia on kahjuks välistatud, kuna mul on juba see aeg kinni aga sellegi poolest, tore on lugeda julgustavaid sõnavõtte.:)
06.08.2009 at 14:18
rlracing
E36 Cup autode ost ja müük
Tähtis pole võit vaid osavõtt.Naudi sõitu ja hoia pea külmana!
Vahva,et lisandub uusi sõitjaid.
Jõudu!
07.08.2009 at 08:58
rolantsik
E36 Cup autode ost ja müük
Tänaseks on siis ka Race Taxi müüdud.
Uus omanik soovib hakata järgmine aasta aktiivselt osalema üritustel.
01.09.2009 at 16:12
Moss
 
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
rolantsik: Tänaseks on siis ka Race Taxi müüdud.
Uus omanik soovib hakata järgmine aasta aktiivselt osalema üritustel.

Tegu peaks olema päris hea masinaga kuna aeg minuga pardal oli parem kui teistel BMW'del kogu võistluspäeva jooksul (1:04,7)
01.09.2009 at 17:36
Lembit
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
Moss:
quote:
rolantsik: Tänaseks on siis ka Race Taxi müüdud.
Uus omanik soovib hakata järgmine aasta aktiivselt osalema üritustel.
Tegu peaks olema päris hea masinaga kuna aeg minuga pardal oli parem kui teistel BMW'del kogu võistluspäeva jooksul (1:04,7)
Vaevalt, et ta paha auto on, aga need ajad ei ole üksüheselt võrreldavad. Taksol oli võistlejatest erinev rehv all. Tihend kah offkoors :)
01.09.2009 at 17:45
onuuno
  
E36 Cup autode ost ja müük
Peale Kaunase etappi oleks veel üks cup´i auto saadaval (nr.88) kui kellegil ostuhuvi on. Julgeks väita,et auto peaks konkurentsivõimeline olema ja kannatab kiiresti sõita küll.
Kui kellegil konkreetne huvi siis vastan meelsasti teemat puudutavatele küsimustele. 56 281 444 Ruve
01.09.2009 at 18:54
puzup
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
rolantsik: Tänaseks on siis ka Race Taxi müüdud.
Uus omanik soovib hakata järgmine aasta aktiivselt osalema üritustel.

Kes siis õnnelikuks omanikuks sai, kui saladus pole ?
03.09.2009 at 21:44
mart154
 
E36 Cup autode ost ja müük
http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=view&id=235676

Tundub küll üsna hea pakkumine!
10.09.2009 at 10:27
Jesper
 
E36 Cup autode ost ja müük
Noh, ma ei tea, mul on ausalt öeldes oma arvamus tekkinud neist autodest mida seal bemmiklubis hoolega tükkhaaval uueks pannakse: JOOKSE!

Põhiasi on, et kõik need ilusad käetoed, m-tech-mega-giga-hüpersportpakett istmed ja stangelisad viskad sa autost esimese aevastusega välja ja siis on sul garaažitäis s*tta mille eest sa maksid 10k üle normaalhinna ja mille müümise asemel võiks pigem õlut juua, tulemus on sama. Kui sisu on räämas ja stanged puruks, siis pole vähemalt kahju neid kohe prügikasti viia, sest auto enda hind on ka vastav. Sama lugu igasugu pukside, kontide, piduriklotside, amortide ja muu mudruga mis kõik on muidugi "ummist ostetud", need kangutad välja ja jäävad sama moodi vedelema.

Samas inglisilmade tagant võib vabalt paljastuda kuupmeeter roostet ja sada avariid, mida omanik "lihtsalt ei märganud" kuna ta pole kunagi kapotti tõstnud. Seega ikka standardprotseduur, põhjamatt üles jne. Või siis on pidurisilindrid prsses ja omanik on seal peal hoolsalt klotse vahetanud ("need b-osa klotsid ei kõlba kuhugi, kuluvad kohe ära, võtsin ummist"). Ja noh ta isegi tunnistab et veovõllid on loksuga ja see on ringrajal kahtlemata probleem - ravimine maksab 10k tuuris.

Ühesõnaga see ei tähenda mitte essugi et ta sinna väidetavalt 60 või rohkem tuhat põlema on pannud, võidusõiduauto seisukohast võib vabalt olla tegemist samasuguse rimakaga nagu iga teinegi. Muidugi kui on tõesti roostevaba kere, siis on teine asi, aga miski sellele nagu otseselt ei viita et peaks olema. Seega ma ütleks et teadaoleva info põhjal on see täiesti harju keskmine pakkumine.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
10.09.2009 at 10:53 1 edit. Last edited 10.09.2009 at 10:55 by Jesper
rolantsik
E36 Cup autode ost ja müük
10 p Jesperile :D
10.09.2009 at 13:04
Silwer
E36 Cup autode ost ja müük
-10p Jesperile, ehk siis 0 väärtusega postitus... :)


____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
11.09.2009 at 00:20
Lembit
E36 Cup autode ost ja müük
Selles mõttes on Jesperil siiski õigus, et valdav enamus BMW klubis palju "punkte" andvaid tegevusi on Cup'i auto kohapealt selge mõttetus.
Oluline on, et:
* Kere kandeosa oleks sirge ja ilma roosteta. Enamus välisplekkide mõlke ei ole olulised. (viimasel pärnu võistlusel oli vist 3 sellist autot, millel kapott oli tagurpidi käinud)
* Roolilatt võiks korras olla.
* Poolteljed võiks korras olla.
* Klaasid võiks terved olla.
* Rattalaagrid võiks korras olla.

See, mis seisukorras on sisu, stangelisad, puksid, piduriklotsid, kettad, amordid, konditsioneerid, stereod jms. pole mitte mingit vahet. Maha kisud nad autolt enivei ja keegi kurat sult neid ära ei osta. See, mis seisus ja mis värvi põhjamati ning laepolstri sa prügimäele viid, või kas konditsioneeris, mis garaazinurgas seisab on gaas sees või mitte, ei oma Cupi auto ehitamisel küll mingit tähtsust.
11.09.2009 at 00:39
devilc
Moderator
E36 Cup autode ost ja müük
:D Jesperi postitusele.
11.09.2009 at 09:41
mart154
 
E36 Cup autode ost ja müük
Einoh, anna andeks noh, ma tõesti tõsimeeli arvasin, et 35k LSD-ga, korras põhjaga auto on üsna soodne.

PS. Istmed võin ma salongist oma käega välja kruvida ja ära viia ja paar tuhat krooni kohe peopeale panna. :)
11.09.2009 at 09:46
Cardo
 
E36 Cup autode ost ja müük
Pakutakse siin rapet, siis kõik vinguvad, et pole eestist mõtet otsidagi ja kui pakutakse viisakat autot, siis sama hala jätkub, minuarust pole sel teemal siin küll mõtet, pange parem lukku, kui kõik on selgeltnägijad ja piltidelt auto põhjaalust lausa hinnata suudavad. Tüüpilised kaasrahvuslased või mis iganes. Sorry for OT, lihtsalt masendav lugeda, ehitage oma pille parem ja ajage kapotid sirgu.
11.09.2009 at 10:15
rustang
  
Moderator
E36 Cup autode ost ja müük
Take it easy!
Keegi pole autot oma silmaga näinud aga arvamus on igaühel juba kujundatud :) Jesperi post on hea kainestav argument kui toorikut ostes lõppeesmärk peaks hetkeks silme eest kaduma ja müüja jutud uutest põrandamattidest ning neoonvalgustusest ostja segadusse ajavad.
11.09.2009 at 10:28 1 edit. Last edited 11.09.2009 at 10:28 by rustang
hall
 
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
mart154: Einoh, anna andeks noh, ma tõesti tõsimeeli arvasin, et 35k LSD-ga, korras põhjaga auto on üsna soodne.

PS. Istmed võin ma salongist oma käega välja kruvida ja ära viia ja paar tuhat krooni kohe peopeale panna. :)


Noh, selle konkreetse auto põhi ei ole korras (käelaba suurune auk parema esiratta taga põhja sees) ning kerel on ka muudes kohtades läbivat roostet ning lisaks mullikesi, mille alt võib huvitavaid asju välja tulla. Autos olevad esimesed sportistmed on mõlemad täiesti räbalad ja seetõttu erilist väärtust justkui ei oma, muudel polstritel oli kaa iluvigu. Ehk siis piltidel näeb see konkreetne bemm täitsa hea välja, tegelik olukord on aga nirum.

Edit: veovõllid ja roolilatt tundusid olevat ok. Tagasilla kinnitusi olevat kunagi parandatud, aga kuna need parandatud kohad olid kaetud mingi möginaga, siis tehtu kvaliteedist aru saada polnud võimalik. Kuna esimesed lansekad olid kergelt erinevat tooni, siis on tõenäoline, et paremat esinurka on kunagi remonditud.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
11.09.2009 at 10:52 1 edit. Last edited 11.09.2009 at 11:16 by hall
Jesper
 
E36 Cup autode ost ja müük
Noh, ma ei tahtnud niivõrd konkreetset autot maha teha, lihtsalt üritasin arutelu tasakaalustamiseks näidata mismoodi maailma asjad paistavad reaalse võidusõiduauto alt (keevitussädemed kõrvades, vee ja õliga üleni koos jne). Ma saan aru et margifännidel võib olla teistsugune arvamus ja olin sellega juba arvestanud, samas meil ei ole margifoorum.

Kui konkreetsest autost rääkida, siis nagu ma juba mainisin, uued veovõllid on kirved, originaalid 7,3k tükk nagu ma just vaatasin. Ehk siis selle auto reaalne hind teadaoleva info põhjal on mitte 35k vaid 50k. Ma ei tea, kas/kust neid B-osi saab ja mis hinnaga, aga vaimustusest just lõhki ei läheks selle peale. See peab ikka kullast E36 325i olema mille eest 50k või rohkem maksta, imvho.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
11.09.2009 at 11:01 2 edits. Last edited 11.09.2009 at 11:05 by Jesper
hall
 
E36 Cup autode ost ja müük
Mis toorikute hindasid puudutab, siis siinmail olevate autode hinnad on ikka uskumatult kõrged võrrelduna lähiriikide alternatiividega.


Valim Mobile.de-s


Valim Autoplius.lt-s



____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
11.09.2009 at 11:22 1 edit. Last edited 11.09.2009 at 11:27 by hall
charger
E36 Cup autode ost ja müük
2500 euri kampaania on saksast ära korjanud palju sellest odavamasse hinda jäävaid masinaid, mille asenduseks on uus soetatud. Müüakse ilmselt neid, mille asemele keegi midagi parasjagu osta ei taha, näiteks platsidel seisvaid. Autotoojate endi sõnul pidi reaalne valik suht nadi olema. Ma ise ostsin Tartus aasta seisnud '94 kupee ära, hind tuli soodne ja LSD ka peal. Roostene on üks tagumine tõstmiskoht, sest ilmselt mingi asja otsa sõites oli mastiks maha kraabitud ja niiskus oma töö teinud.
11.09.2009 at 13:24
rolantsik
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
serõi: Mis toorikute hindasid puudutab, siis siinmail olevate autode hinnad on ikka uskumatult kõrged võrrelduna lähiriikide alternatiividega.


Valim Mobile.de-s


Valim Autoplius.lt-s




Leedu valiku kohta saan öelda,et odav hinnaklass sai enamuses üle vaadatud ja sealt õnnestus välja sorida enda pill.Ülejäänud Cupi tooriku hinnangul rämps.Siis veel tasuks tähelepanna,et autoplius pakub kohe ka eksporthinda,reaalses elus ei taha keegi sellest midagi kuulda.
13.09.2009 at 18:53
matukas
  
E36 Cup autode ost ja müük
Huvitav, kui see E36 korralikum nii raskelt kätte tuleb, kas ehk võiks juba E46 peale hakata mõtlema? Kunagi vist käis siin kellelgi uitmõte E46 lubamisest?

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
13.09.2009 at 22:03
TCOFF
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
matukas: Huvitav, kui see E36 korralikum nii raskelt kätte tuleb, kas ehk võiks juba E46 peale hakata mõtlema? Kunagi vist käis siin kellelgi uitmõte E46 lubamisest?

e46 on tunduvalt parema juhitavusega, lisaks on sinna päris raske sama mootor peale aretada, sest tehasest seda sinna pandud pole e. suht pointless mõte.
325i e46 0-100 on 7,2
325i e36 0-100 on 8,0
13.09.2009 at 22:33 1 edit. Last edited 13.09.2009 at 22:34 by TCOFF
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : E36 Cup autode ost ja müük   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.