register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : E36 Cup autode ost ja müük   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
rolantsik
E36 Cup autode ost ja müük
Kuna meie firmas mõõdab tööaega arvutiproge,siis tean ma ka autoehituseks kulunud aega suht täpselt.Muidugi oma aega juppide otsinguil jms tegevust tehes pole võimalik kokku arvutada.
21.07.2008 at 18:49
hall
 
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
rolantsik: Kuna meie firmas mõõdab tööaega arvutiproge,siis tean ma ka autoehituseks kulunud aega suht täpselt.Muidugi oma aega juppide otsinguil jms tegevust tehes pole võimalik kokku arvutada.

Kui see saladus pole, siis kui palju inimtunde kulunud on?


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
21.07.2008 at 18:55
rolantsik
E36 Cup autode ost ja müük
Pole saladus,võtan homme täpse raporti välja.
21.07.2008 at 19:56
ICE
  
E36 Cup autode ost ja müük
Ennastki huvitaks see number. Ma leian, et 250k pole iseenesest konkurentsivõimelise auto eest palju.

____________________________
Petrolheads.ee
21.07.2008 at 20:33
rolantsik
E36 Cup autode ost ja müük
Esimese auto tegemiseks on kulunud peaaegu 500 tundi.
25.07.2008 at 13:05
Jesper
 
E36 Cup autode ost ja müük
:eek:eek:eek

Ma heal juhul kulutasin pool sellest, koos 316 lammutamise ja muu sodiga. Päris korralikult tehtud asi siis ikka. Aga noh eks see ilmselt ongi umbes vahemik entry leveli ja kõikvõimalikudasjadtehtud-leveli vahel, 100k+250 tundi oma tööd ja 250k letti ning kohe sõitma.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
25.07.2008 at 14:46 2 edits. Last edited 25.07.2008 at 14:55 by Jesper
peep
 
Moderator
E36 Cup autode ost ja müük
Minu oma peale läks 400+ ilma värvimiste ja puuri ehituseta ehk sama suurusjärk.
25.07.2008 at 15:13
matukas
  
E36 Cup autode ost ja müük
Jesper on meil tõeline ökopill :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
25.07.2008 at 16:45
rolantsik
E36 Cup autode ost ja müük
Jah,kuid eks minu eelnenud aastad võistlusradadel on tegelikult näidanud seda,et ilma korraliku tehnika ettevalmistuseta ei ole võimalik sõita ja võita.
Paar päeva enne võistlusi autot ettevalmistama hakates on ka tulemus vastav.
Eelmine aasta oli mul mitu korda võimalus koht kätte näidata aastaid Super 1600 klassis "peremehetsenud" lätlastele-leedukatele,kuid kõik see jäi tänu auto ettevalmistamisel tegemata jäänud pisiasjadele saavutamata.
25.07.2008 at 17:05 1 edit. Last edited 25.07.2008 at 17:06 by rolantsik
peep
 
Moderator
E36 Cup autode ost ja müük
Meie klassis sõidavad tõenäoliselt nii 200 kui 400 tundi neelanud autod sama kiiresti, vahe on eelkõige selles, et viimased vast kestavad paremini ja näevad fancy'imad välja.
25.07.2008 at 17:19
Jesper
 
E36 Cup autode ost ja müük
Nõus, et minu ökopill on perfektsusest kaugel, kavatsen sinna kindlasti veel aega ja raha sisse panna. Lihtsalt toon seda võrdluseks selle pärast, et võibolla kedagi huvitab lisaks keskmisele ka minimaalne aja- ja rahakulu, kuna auto on üle stardijoone veerenud, siis võib seda lugeda kõlblikuks entry level auto näiteks.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
25.07.2008 at 17:29
hall
 
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
Jesper: Nõus, et minu ökopill on perfektsusest kaugel, kavatsen sinna kindlasti veel aega ja raha sisse panna. Lihtsalt toon seda võrdluseks selle pärast, et võibolla kedagi huvitab lisaks keskmisele ka minimaalne aja- ja rahakulu, kuna auto on üle stardijoone veerenud, siis võib seda lugeda kõlblikuks entry level auto näiteks.

Jesperi auto on just nimelt selle poolest alustajate jaoks suurepäraseks näiteks. Lisaks veel see, et Jesper on täna ainus, kes ekspluateerib võimalust selle sama autoga ka võistlustele kohale sõita. Väga hea eeskuju tohutute kulude hirmude peletamisel.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
25.07.2008 at 19:49
hall
 
E36 Cup autode ost ja müük
Mulle tunudb, et sellest E36 Coupe kerest, mis mu parklas seisab, ei saa minu käes lähitulevikus suurt midagi. Seega olen avatud pakkumistele omanikuvahetuse eesmärki silmas pidades.

Autolt on puudu mootor, aju (+juhtmestik), käigukast, kardaan, radikas, pidurid (sadulad ja peasilinder), bensupump (pumbad?). Kere osa on komplektne (tuled, viled, tiivad, luugid, klaasid jne), küljes on poolteljed jms, roolilatt (mis küll vist pidi lekkima). Kuna osa salongist on juba minema roogitud, siis on Cup-i autot ehitades midagi juba ära ka tehtud :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
26.07.2008 at 14:08
Silwer
E36 Cup autode ost ja müük
Ega kellegil 325i originaal summuti tagumist pütti ei ole üle jäänud?
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=61022&highlight=

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
04.08.2008 at 13:20
rustang
  
Moderator
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
peep: Minu oma peale läks 400+ ilma värvimiste ja puuri ehituseta ehk sama suurusjärk.

Siin tehakse sarnane asi 800 tunniga (time-lapse kaamera video).
13.08.2008 at 10:45
rolantsik
E36 Cup autode ost ja müük
Suht äge video :)
Kuid auto ettevalmistamise aeg on seal palju suurem,sest seal näeb ainult asjade külgekeeramise aega.
13.08.2008 at 12:05
onuuno
  
E36 Cup autode ost ja müük
Võib-olla mõni kodanik, kes järgmisel aastal soovib BMW Cupil kaasa lüüa ja ei jõua,ei taha või viitsi ise autot ehitada siis oleks pakkuda üks valmis auto, nimelt auto nr 88.
Pakkumine kehtib selle aasta lõpuni. Nii et kel huvi ostke ära, peaks olema enamvähem konkurentsivõimeline auto, nagu hooaeg näitas. Kui keegi viitsiks veel natuke seadistamisega tegeleda,arvan et siis peaks saama ka kiiremini sõita. Momendil kõik nii nagu peale Riia võistlust. Hind 16 500 EUR. Tel:56281444 Ruve. Niisama udutajatel jätta kõne tegemata.
08.09.2008 at 18:47
Alberto
E36 Cup autode ost ja müük
http://www.plusmerk.ee/auctionItem.php?ixAuctionItem=1732&nSortBy=sMake&nOrder=
säästa ostes, kehtib 25. septini.

____________________________
Vineda Racing Pirita-Kose-Kloostrimetsa
23.09.2008 at 21:27
BlueStang
 
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
Alberto: http://www.plusmerk.ee/auctionItem.php?ixAuctionItem=1732&nSortBy=sMake&nOrder=
säästa ostes, kehtib 25. septini.
nojah, aga tomaat ju
25.09.2008 at 19:37
Jesper
 
E36 Cup autode ost ja müük
Kui on plaan autot nii ehitada nagu tegelt ehitama peaks, ehk siis kogu tehnika välja, üle käia ja tagasi sisse, siis see manuali konvert ei ole väga raske tegevus, kast maksab keskmiselt 800 ja muud pudinad saab komplektina mõne "sõbra poolt üle katuse keeratud auto varuosadeks"-tüüpi kuulutuse kaudu suht odavalt.

Samas mina seda mingit kahtlase ajalooga (VIN kood muudetud) autot ei ostaks, kui tahad seda hiljem sportautona arvele võtta siis ilmselt saad ARKis kõvasti tsirkust teha. Korralikud liikuvad isendid ei ole palju kallimad. Vaata näiteks seda: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/367/auto_php-id=508367-www_auto24_ee.html , hind on väiksem kui mina omal ajal sinise eest maksin, saad ikka proovisõitu ka enne ostu teha pluss nende edevate stangede eest saab paar-kolm tuhat raha kohe plõksti tagasi.

Üldiselt on ostuks kõige parem aeg kuu viimane 7-10 päeva, ossidel saab raha otsa ja hakkab müügiga kiire :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
25.09.2008 at 20:53 1 edit. Last edited 25.09.2008 at 20:56 by Jesper
peep
 
Moderator
E36 Cup autode ost ja müük
Vaatasin täna, mis mul sinisest autost üle jääb ja oleks pakkuda süsinikust uksepolstrid sedaanile ja kiletatud küljeklaasid.

Mulle endale CF sisu meeldib, tekitab tunde nagu päris võidusõidu autoga sõidaks.:) Kui huvi on, saatke teade, hinda ma pole hetkel suuteline välja mõtlema aga eks siis nuputame miskit.

Ja veel, puur on suht ok, kui parem ukserist välja vahetada. Kel soovi vaeva näha natuke, saaks odavalt torud sisse.
21.10.2008 at 23:59
matukas
  
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
peep:...Ja veel, puur on suht ok, kui parem ukserist välja vahetada. Kel soovi vaeva näha natuke, saaks odavalt torud sisse.
Aga kuidas puuri autost välja saab? Tuleb ühes tükis? Ja siis vaja ju teise masinasse sisse saada :) Mina seda muud moodi ette ei kujuta, kui mingite detailide eemaldamise ja uuendamise teel.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
22.10.2008 at 12:47
peep
 
Moderator
E36 Cup autode ost ja müük
Spetsialistide sõnul lihtne, katus vaid maha võtta. Ja ühes tükis ikka. Puuri hind täna 20 t., minu hind 5 t. Kiirustage unetud. Kes näinud on, siis see puur on väga kvaliteetselt tehtud.
22.10.2008 at 12:59
coupe924
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
coupe924: On Pakkuda üks pooleliolev auto. On veel suht algusjärgus. Sisu väljas, mastiksi eemaldamine käsil. Puuri ehitamiseks ja kere üle kontrollimiseks eemaldatud momendil ka mootor, kast, paak jne. Hind sõltub sellest kui kaugele auto ehitamisega parasjagu jõutud on. Momendi hind 35K.

tel:51999889

Meenus et auto ootab endiselt uut omaniku.. kuna seisab nukralt ja ei ole kellelgi aega tegeleda edasi. Ehk on kellelgi huvi 20k ära viia... või kui huvi ja hind ei sobis... siis ka oma hind pakkuda

23.10.2008 at 10:24
Umbertto
 
E36 Cup autode ost ja müük
quote:
rolantsik: Et elavdada ja toetada BMW E36 Cup sarja :)
on pakkuda järgmine auto:http://sergeizjuganov.com/yritused/2008_07_12_halliring/pages/IMG_3284%20copy.htm

Auto müüakse täielikus "kohe rajale" konditsioonis.

Auto hind on 250 tuhat Eesti raha

Info saamiseks on abiks telefon 5653030
See 2008 hooaja kiireim auto on ikka müügis. Huvilistel helistada/mailida Rolandile või mulle 51-54 789
02.12.2008 at 12:37
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : E36 Cup autode ost ja müük   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.