register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus Seat Leon Cupra   1 2  
Poster Message
HrHunt
Uus Seat Leon Cupra
...see mis on 240hj. Ma ei saa aru, keegi ei räägi sellest suurt midagi, keskil ei ole seda, kedagi ei koti. Google videos praktiliselt mitte midagi pole selle kohta. Ma isiklikult natuke imestan. On siis nii mõttetu masin võrreldes ST/MPS? On keegi sõitnud sellega isiklikult. Mitte et osta tahaks aga nii sportlikust huvist, vana Leon oli ju kõva sõna omal ajal. Ainus keda kotib, keda ma tean - see prantsuse tüüp kes ChronoGPSi teeb, see tellis selle omale, uue siis.

____________________________

29.10.2007 at 18:37 2 edits. Last edited 29.10.2007 at 18:38 by HrHunt
matukas
  
Uus Seat Leon Cupra
Ma ei saa aru, kas Sa niisama õrritad, või pole Google Su sõber.

Siin on UK jutt.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
29.10.2007 at 19:50
HrHunt
Uus Seat Leon Cupra
quote:
matukas: Ma ei saa aru, kas Sa niisama õrritad, või pole Google Su sõber.

Ma ei pea silmas seda et üldse inffi pole, mõni jutt ikka kuskil... pigem jääb mulje et ajakirjanikud teevad for the record oma testid ära... aga edasi on suht vaikne, mingeid erilisi fänne kuskil hõiskamas ei näe... Talnaski pole kohanud Cuprat/FRi muud kui testiautot.

____________________________

29.10.2007 at 19:58 1 edit. Last edited 29.10.2007 at 20:00 by HrHunt
imre
Uus Seat Leon Cupra
Nii evo`s kui autocar`is on/oli Cupra pikaajalises testis. Autocar ei viitsi otsida, evo alumine link

http://www.evo.co.uk/carreviews/evolongtermtests/209861/seat_leon_cupra.html
29.10.2007 at 20:39
Ivalo
 
Uus Seat Leon Cupra
Üks kollane mingi custom tuninguga ja cupra kirjaga on küll silma jäänud. Ega seal FRiga suurt vahet ju pole. Hind 380k kah MPSiga sarnane.
LSDd vist ei ole, ehk siis seda jõudu maha nagunii ei saa. Sellepärast ilmselt eriti ei räägitagi, et kõik need kel ~400k taskus ja mõistus peas sõidavad evodega ringi. :)
29.10.2007 at 20:42
devilc
Moderator
Uus Seat Leon Cupra
EVO ja CARi ajakirjanikele meeldib lihtsalt Golf GTI rohkem. Kuna selle autoklassiga reeglina ei aeta taga ringiaegu, vaid sõidufuni teedel, siis pole ka Golfi väiksem võimsus reeglina teema olnud.

Edit: Honda, võiksid mulle kah ühe 400K Evo müüa. :) Võrdle ikka õunu õuntega ehk uusi autosid uute autodega.
29.10.2007 at 21:21 1 edit. Last edited 29.10.2007 at 21:22 by devilc
Ivalo
 
Uus Seat Leon Cupra
Raske õunu õuntega võrrelda, selle loogika järgi saab Cuprat kõrvutada ST, OPC ja MPSiga. Clio ja CTRiga ei saa võrrelda, kuna need ju odavamad. :)
Reaalses elus vaatab autohuviline ikka, et ta sama raha eest rohkem saaks, mis sest et võimekam auto võibolla mõned aastad vana. Vähemalt mina mõtlen nii. :)


29.10.2007 at 23:21 1 edit. Last edited 29.10.2007 at 23:21 by Ivalo
Silwer
Uus Seat Leon Cupra
Selle Cupral on see viga et teda on saada vaid manual kastiga. Seega otsustavad paljud just FR+DSG kasuks - on vähe inimlikum sõita.
Mul tutvusringkonnas paar DSG kastiga FR olemas ja kõik siiani rahul. Ja see chipitud FR on sama kiire nagu standard Cupra. (No Cuprat annab ka chippida aga kui mõtekas on see 300hj esiveoline auto on juba pikema arutelu teema).

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
30.10.2007 at 00:20
que
 
Uus Seat Leon Cupra
ma arvan, et pärast seda uskumatut pea kaheaastast kampaaniat hot hätsidele on viimaks saabunud aeg kus kohe mitte kedagi enam lihtsalt ei huvita...

Honda - sina paneksid ilmselt esiveoliste hot hätsidega ühte patta 4WD ja 600K maksva Audi S3-e ja siis teataks üllatusega, et Audi oli parem :D
30.10.2007 at 01:33
HrHunt
Uus Seat Leon Cupra
quote:
et kõik need kel ~400k taskus ja mõistus peas sõidavad evodega ringi. :)
Sa ajad midagi sassi, evodega sõidavad need ringi kellel on ~1.5M taskus, sest siis nad saavad osta evo ja siis mingi auto kah veel juurde, noh et tööl käia ja piima järel ja ämm lennujaama visata :P

____________________________

30.10.2007 at 02:05
devilc
Moderator
Uus Seat Leon Cupra
quote:
Honda: Raske õunu õuntega võrrelda, selle loogika järgi saab Cuprat kõrvutada ST, OPC ja MPSiga. Clio ja CTRiga ei saa võrrelda, kuna need ju odavamad. :)
Reaalses elus vaatab autohuviline ikka, et ta sama raha eest rohkem saaks, mis sest et võimekam auto võibolla mõned aastad vana. Vähemalt mina mõtlen nii. :)


Ära tegele demagoogiaga. Mina rääkisin uute autode võrdlemisest uute autodega, mitte sellest, et eri klassi masinaid ei tohiks võrrelda. Ehk siis 380K Cuprat tuleks võrrelda 600K Evoga. Või siis näiteks 270K GTId 400K Evoga.
30.10.2007 at 09:32
Ivalo
 
Uus Seat Leon Cupra
quote:
que: ma arvan, et pärast seda uskumatut pea kaheaastast kampaaniat hot hätsidele on viimaks saabunud aeg kus kohe mitte kedagi enam lihtsalt ei huvita...
Honda - sina paneksid ilmselt esiveoliste hot hätsidega ühte patta 4WD ja 600K maksva Audi S3-e ja siis teataks üllatusega, et Audi oli parem :D
Üks võrdleb uusi, teine sama raha eest saada olevaid ja kolmas veoskeemide põhjal erinevaid autosid. Ega selle üle võibki vaidlema jääda. :)

30.10.2007 at 12:03
HrHunt
Uus Seat Leon Cupra
quote:
Honda Ega selle üle võibki vaidlema jääda. :)

Vaielda pole siin midagi joonele tuleb panna ;)


____________________________

30.10.2007 at 12:54
Taavi
Uus Seat Leon Cupra
Vabalhingavad Clio ja CTR on antud autoklassis igal juhul etemad nii hinnalt kui sõidetavuselt. Esiveoline suht kerge auto millel läheb 300Nm esirattasse - sigrel maanteel kindlasti mõnus, aga aeglasemates kurvides autost maksimumi võttes mina küll sellises kombinatsioonis midagi väga võluvat ei näe.
30.10.2007 at 13:29
Ivalo
 
Uus Seat Leon Cupra
quote:
HrHunt:
quote:
Honda Ega selle üle võibki vaidlema jääda. :)
Vaielda pole siin midagi joonele tuleb panna ;)

Nõus. Murakas Raplas ju "teeb" Top Geari, ootame siis ära, kunas ta cupraga sinna jõuab. CTRi ja MPSiga seal ajad kirjas.
Teab keegi kas ja kust neid aegu näha saab?

30.10.2007 at 14:01
rustang
  
Moderator
Uus Seat Leon Cupra
quote:
Honda:
Teab keegi kas ja kust neid aegu näha saab?

Ega ei saagi hetkel aga no seal ju tõsine 4 autot alles testitud ka, selle tabeli võib igaüks tekitada.
30.10.2007 at 14:15
Ivalo
 
Uus Seat Leon Cupra
MPS3 57,0s
Clio Sport 57,9s
Skoda RS 63,4s märg
BMW 335 56,7s
30.10.2007 at 14:47
que
 
Uus Seat Leon Cupra
väga pointless numbrid - ma ajan kõik segamini kui ma sinna ST ~55 sek lisan :D
30.10.2007 at 15:06
HrHunt
Uus Seat Leon Cupra
quote:
que: väga pointless numbrid - ma ajan kõik segamini kui ma sinna ST ~55 sek lisan :D

Tegelt just ei ole pointless kuna nad ei varieeru juhi oskuste lõikes :)
Näitavad just et kui käbeda kodanik täiesti võõra autoga kohaneda on suutnud - mis ka kaudselt näitab kui hea auto on.
Ainult see "märg" aeg on paha seal.

See on hoopis teine teema, et näiteks hoci ilmselt ka sappariga kogu selle pundi ära lüpsaks :P
MPSi pidi tal küll kähku käest ära võtma tabakal, liiga kiireks läks asi :P



____________________________

30.10.2007 at 15:27 2 edits. Last edited 30.10.2007 at 15:34 by HrHunt
que
 
Uus Seat Leon Cupra
quote:
HrHunt:
See on hoopis teine teema et näiteks hoci ilmselt ka sappariga kogu selle pundi ära lüpsaks :P
MPSi pidi tal küll kähku käest ära võtma tabakal, liiga kiireks läks asi :P

julge mees :) - mina tabakal küll kellelegi laenata ei julge - Raplas aga see eest võin küll (no mitte päris mehele metsast).
30.10.2007 at 15:34
Ivalo
 
Uus Seat Leon Cupra
quote:
que: väga pointless numbrid - ma ajan kõik segamini kui ma sinna ST ~55 sek lisan :D
Tavarehviga? Ma võin ju ka panna accord ja ~54s slikiga aga nagu Hunt siin kirjutas,
seal on vähemalt sõitja sama ja ka suhteliselt pädev ning kiiremini kohanev kui päris mees metsast.
Selge see et rehvid on autodel all erinevad jne. aga ega päris võrdseid tingimusi on nagunii keeruline saavutada.

30.10.2007 at 16:54
devilc
Moderator
Uus Seat Leon Cupra
quote:
Taavi: Vabalhingavad Clio ja CTR on antud autoklassis igal juhul etemad nii hinnalt kui sõidetavuselt. Esiveoline suht kerge auto millel läheb 300Nm esirattasse - sigrel maanteel kindlasti mõnus, aga aeglasemates kurvides autost maksimumi võttes mina küll sellises kombinatsioonis midagi väga võluvat ei näe.

Aeglastes kurvides ringrajal pole lõbu jah eriti palju, aga kiirendavad nad sealt tõenäoliselt sellegipoolest paremini välja kui Clio ja CTR. Lisa LSD ja on rajal kah lõbu laialt. Samas, see kõik on väheoluline - sõidetakse ju nende autodega 99.x% tänaval ja seal on altotsa vääne väga abiks.
30.10.2007 at 17:34
HrHunt
Uus Seat Leon Cupra
quote:
devilc: Samas, see kõik on väheoluline - sõidetakse ju nende autodega 99.x% tänaval ja seal on altotsa vääne väga abiks.

Kusjuures ka tänaval on LSD väga abiks, enne MPSi sõitsin 4 veolisega, sealt ümber istude pole üldse niuke shokk nigu "tavalisse" esiveolisse mis a) suitsetab 1ht ketsi kui vähegi saab b) märatseb stabiilsuskontrolli = piduritega et mitte suitsetada


____________________________

30.10.2007 at 18:17
matukas
  
Uus Seat Leon Cupra
quote:
Honda: MPS3 57,0s
Clio Sport 57,9s
Skoda RS 63,4s märg
BMW 335 56,7s

VW Polo G40 ülekulunud tänavapasteldega, ilma LSD, ABS jms jamata, kuival sügisrajal: 57,75 sek
Ju vist tihend lekkis sel päeval :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
30.10.2007 at 18:17
BSRcar
 
Uus Seat Leon Cupra
Olen myynud kahele FR BSR softi. vahetatud softiga FR on suurema väändega kui tehaseseades cupra. Ehk siis FR stage1: 248 hj ja 366Nm. aga samas kui cuprale panna peame BSR soft siis tulemus oleks 308Hj ja 395Nm. Täpsem info http://www.hot.ee/bsrcar/bsr/bsr.html
30.10.2007 at 18:28
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus Seat Leon Cupra   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.