register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Honda Civic 2016   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Ivalo
 
Honda Civic 2016
Ilmselt ikka temperatuur kõrge. Nüüd told jahutustorud ja tellid ME20 seguga endlessid ja lased edasi. :)
06.05.2018 at 23:23
Lennart
Honda Civic 2016
quote:
Märt:
quote:
Ivalo: Märt, mis klots see sul ülejäänud 45 ringi vastu pidas, Ferodo ds1.11?
Ma pole kindel, mis eelmine aasta alla jäi, kas Ferodo DS1.11 või originaal (brembo) on ainukesed valikud.


Tundub "crazy" värk nende Japsi-pillidega. Soeta 911 ja tuleb kokkuvõttes odavam ;)
06.05.2018 at 23:35
HoCi
  
Honda Civic 2016
quote:
Märt: 18'' velg mahub napilt pidurile ümber, ehk ega väga suuremaks minna ei saa piduriga.


Ivaloga privaadis juba suhtlesime aga seletan oma loogika ka siin lahti.
Ketas võib olla sul päris suur ja pidurisadul visuaalselt tundub ka HUGE aga seal sees on reaalselt selle piduri jaoks üpris väike klots. Tegemist sti brembo klotsiga, millega sai sti puhul vabalt ka 17" ratta alla panna. Ketas kannatab valu ära aga klots oma pinna väiksuse tõttu saab nii kõvasti lihtsalt vatti, et läheb seal vahel "põlema".

Keegi, kes asja paremini jagab, võib selle ka ümber lükata aga muud paremat seletust ma asjale hetkel ei leia.

Tõenäoliselt stock turbo type-r'i ja tavarehvi puhul see polegi üldse teemaks.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
06.05.2018 at 23:44
Ivalo
 
Honda Civic 2016
quote:
Lennart:
quote:
Märt:
quote:
Ivalo: Märt, mis klots see sul ülejäänud 45 ringi vastu pidas, Ferodo ds1.11?
Ma pole kindel, mis eelmine aasta alla jäi, kas Ferodo DS1.11 või originaal (brembo) on ainukesed valikud.

Tundub "crazy" värk nende Japsi-pillidega. Soeta 911 ja tuleb kokkuvõttes odavam ;)
Ringrada pole kunagi odav nagunii ja kui kõik Porschedega sõidaks oleks igav, osad ikka peavad ehitama ja katsetama ka. :) Pealegi 1:26 Porschega 911 turboga näiteks sõidab peaaegu igaüks kes natuke rooli keerata suudab aga civicuga ilmselt mitte. :)
06.05.2018 at 23:44 1 edit. Last edited 06.05.2018 at 23:45 by Ivalo
Lennart
Honda Civic 2016
quote:
Ivalo:
quote:
Lennart:
quote:
Märt:
quote:
Ivalo: Märt, mis klots see sul ülejäänud 45 ringi vastu pidas, Ferodo ds1.11?
Ma pole kindel, mis eelmine aasta alla jäi, kas Ferodo DS1.11 või originaal (brembo) on ainukesed valikud.

Tundub "crazy" värk nende Japsi-pillidega. Soeta 911 ja tuleb kokkuvõttes odavam ;)
Ringrada pole kunagi odav nagunii ja kui kõik Porschedega sõidaks oleks igav, osad ikka peavad ehitama ja katsetama ka. :) Pealegi 1:26 Porschega 911 turboga näiteks sõidab peaaegu igaüks kes natuke rooli keerata suudab aga civicuga ilmselt mitte. :)

Viskan nüüd natuke nalja nii,et ärge pahandage:
911 Turboga sõidab peaaegu igaüks kes natuke rooli keerata suudab 1:26 sellepärast, et Civic'ud hakkavd rajal samal sessioonil "tagurpidi vastu tulema".
Muidu sõidaks kindlasti palju kiiremini :)
06.05.2018 at 23:52
Märt
Honda Civic 2016
Vaadates ringiaegu, siis tuleb Viper osta :)

Ma esialgu ostan uued klotsid ja üritan sõitma õppida...

PS. piduri jahutus juba on tehtud ja tundub toimivat.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
07.05.2018 at 07:44
BlueStang
 
Honda Civic 2016
Tere,
Ma tegin paar pilti klotsidest enne ja pärast.
Ketas on muidugi suur ja sooned vägevad ja klots suhtes kettasse ja supportisse väiksemapoolne - eks see seletab natuke aga ainult osaliselt kulumist, aga vähe peaks ikka rohkem kestma.

Huvitav nüanss oli aga see, et esimene parempoolne klots oli kulunud umbes poole peale, aga juhipoolsest klotsist oli ainult 1mm! järgi selle móne ringi peale - ei tea millest see fakt räägib?

Enda sóit läks vähe aia taha - óigemini sóitu óieti ei toimunudki vaid maadlus tehniliste probleemidega - päeva lópuks pidi poolel teel tagasi veel uue aku hankima, et üldse koju jóuda:D





____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
07.05.2018 at 10:04 1 edit. Last edited 07.05.2018 at 10:04 by BlueStang
Märt
Honda Civic 2016
Sellised on siis klotsid peale väikest kasutamist


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
07.05.2018 at 13:28
peep
 
Moderator
Honda Civic 2016
MX72 on tänavasõidu klots, ükskõik mida nad seal lehel veel lisaks kirjutavad. Alajaotus "street use". Seega raske ja kiire auto slikiga, pole ime kui ära kulusid. Nad pole selleks mõeldud.

Õige klots praeguses valikus on see :

http://www.endless-brake.info/index.php/sample-levels/level-22/item/ma45b

või MA46B

Muidugi 50 ringi ja klotsid tundub suht ulme aga ju siis on viga väikestes klotsides.
07.05.2018 at 16:59 1 edit. Last edited 07.05.2018 at 17:08 by peep
Märt
Honda Civic 2016
Jõujaam pidi midagi tellima, neil vast kogemust rohkem, kui minul. Loen veel veidi, millega teised civikud sõidavad erinevatel ringidel ja katsun kopeerida.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
07.05.2018 at 21:12
Märt
Honda Civic 2016
Endlessi esindajaga täna meeldiv vestlus peetud ja arvatavasti oli probleem ikkagi sissesõidus. Oleks pidanud rohkem jahutama. Mis läinud, see läinud ja Endless EP357-MA45B on nüüd tulemas. Panen pealinnas alla ja sõidan rajale minnes sisse:)

Kange kiusatus on MX72 ka veel korra proovida, kuid jätan selle teiseks korraks (ehk pole enam uusi klotse väga vaja ka).

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
08.05.2018 at 21:49
Marvin
Honda Civic 2016
quote:
Märt: Endlessi esindajaga täna meeldiv vestlus peetud ja arvatavasti oli probleem ikkagi sissesõidus. Oleks pidanud rohkem jahutama. Mis läinud, see läinud ja Endless EP357-MA45B on nüüd tulemas. Panen pealinnas alla ja sõidan rajale minnes sisse:)

Kange kiusatus on MX72 ka veel korra proovida, kuid jätan selle teiseks korraks (ehk pole enam uusi klotse väga vaja ka).
Kust neid Endlessi klotse meil ostetakse?
08.05.2018 at 23:45
Märt
Honda Civic 2016
quote:
Marvin:
quote:
Märt: Endlessi esindajaga täna meeldiv vestlus peetud ja arvatavasti oli probleem ikkagi sissesõidus. Oleks pidanud rohkem jahutama. Mis läinud, see läinud ja Endless EP357-MA45B on nüüd tulemas. Panen pealinnas alla ja sõidan rajale minnes sisse:)

Kange kiusatus on MX72 ka veel korra proovida, kuid jätan selle teiseks korraks (ehk pole enam uusi klotse väga vaja ka).
Kust neid Endlessi klotse meil ostetakse?

http://www.endless-brake.info/index.php/dealers ja sealt leiab Harju Keki rallitiimi ja Ivar vastab telefonile.

MX72 on lausa letikaup minu autole:)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
08.05.2018 at 23:50
Marvin
Honda Civic 2016
quote:
Märt:
http://www.endless-brake.info/index.php/dealers ja sealt leiab Harju Keki rallitiimi ja Ivar vastab telefonile.

MX72 on lausa letikaup minu autole:)
Oi, tore teada. See on ilmsesti üleüldse lähim autojuppide ostmise koht minu kodule :).
09.05.2018 at 07:37
Ivalo
 
Honda Civic 2016
Raidam ütles, et MX72 klotse ta on kümnetele erinevatele autodele müünud ja kõik on siiani rahul ega pole sarnast probleemi omanud või vähemalt pole teda sellest informeerinud. Mitmete autode kohta on reaalne tagasiside, et kestavad rada ja pidurdavad hästi. See konkreetne klots läheb nii vanade brembodega stidele kui ka evodele, seega ei saa ka öelda, et liiga väike oleks, kuna ka stid ja evod sõidavad nendega ja on sealjuures raskemad.
Ehk et jäävad kaks varianti, kas Endlessi tänavaklots MX karbis (vähetõenäoline) või siis tõesti vale sissesõit ja kiired ringid tulid kohe liialt kiirelt otsa, enne kui klotsi materjalides vastavad muudatused jõudsid ära toimuda.
Igatahes oleme jälle kogemuse võrra rikkamad ja eks ma varsti oskan sama klotsi kohta ise ka täpsemalt rääkida. Loodetavasti Märt saab 45Bga paar hooaega lasta. :)
09.05.2018 at 18:10 1 edit. Last edited 09.05.2018 at 18:11 by Ivalo
Märt
Honda Civic 2016
http://www.whatcar.ee/proovisoit/6390/lohista-mind-prgusse-honda-civic-type-r

Jutu sees on OT100 nimekiri ja kiireim "odavpoeauto" ära märgitud :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
23.05.2018 at 12:11
Märt
Honda Civic 2016
NO comments :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
23.05.2018 at 17:49
Märt
Honda Civic 2016
Harju KEK :) paigaldas täna Endlessid ette ja taha - seekord teen 10 pidurdust vastavalt kaasasolnud õpetusele ilget pika aja peale:) Keila - Tallinn otsale sai 3 tehtud ja pühapäev Tallinn - Audru saab ülejäänud 7 ka tehtud, siis jahutus koos rattavahetusega ja TULD!
hr Raidam arvas, et Taroxi sooned on veidi suured, kohapeal Endlessi ja Brembo ketastega võrreldes olid tõesti minu Hondal olevad sooned vägevamad. Kui need klotsid nüüd ka ruttu otsa saavad, siis peab rahulikuma ketta hankima...

PS. Harju KEKi rallitiimi kontoris on kohapeal olemas päris muljetavaldav valik Endlessi tooteid!

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
31.05.2018 at 20:51
Märt
Honda Civic 2016
Tundub, et pidurisaaga on selleks korraks möödas...

Endlessi paremad klotsid ei näidanud õhtuks mingeid kulumise märke ja pidurdumine on väga hea!

Kolmas kohta tänaselt AG karikalt on selle kinnituseks :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
03.06.2018 at 20:51
Märt
Honda Civic 2016
Endlessi 45B klots kestis ka 50 ringi OT. CB klotsid kestsid 26 ringi tavarehviga ilma mingi kulumiseta ja 4 ringi slikiga ja otsas olidki.

Lahendus on uued Endlessi kettad, 45B klots ja Jõujaama osavate näppude all ehitatav pidurijahutamise süsteem. Tundub, et 18'' ratta allasurumine piirab õhku JA slikiga saab pidur kordi rohkem kannatusi...

Lisaks on tekkinud udune plaan hankida "päris" auto ka, pädeva spetsialistiga vesteldud ja esialgne visioon paigas.


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
30.07.2018 at 09:30 1 edit. Last edited 30.07.2018 at 09:31 by Märt
peep
 
Moderator
Honda Civic 2016
Kui Sul on eelkõige huvi palju sõita ja väheke ökonoomsemalt siis ürita uue auto kaal 1000 kg juurde saada. Mootori võimsus pole nii oluline.
30.07.2018 at 18:32
Märt
Honda Civic 2016
quote:
peep: Kui Sul on eelkõige huvi palju sõita ja väheke ökonoomsemalt siis ürita uue auto kaal 1000 kg juurde saada. Mootori võimsus pole nii oluline.

Käisin Kristjani-sportauto.ee- jutul ja teemaks oli 991 Turbo leidmine, ehk sellel peaks saama toimivad pidurid vähemalt :D

Mis oleks 1000kg auto, mida saaks osta ja mis ei eelda minu poolseid kuldseid käsi? Honda on 14xxkg ja peaks olema juba "kerge"? Eesmärk on leida kalla ja talla lahendus, kuna ma ise pole kuskilt otsast pädev midagi tegema :(


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
30.07.2018 at 21:09
Lennart
Honda Civic 2016
quote:
Märt:
quote:
peep: Kui Sul on eelkõige huvi palju sõita ja väheke ökonoomsemalt siis ürita uue auto kaal 1000 kg juurde saada. Mootori võimsus pole nii oluline.

Käisin Kristjani-sportauto.ee- jutul ja teemaks oli 991 Turbo leidmine, ehk sellel peaks saama toimivad pidurid vähemalt :D

Mis oleks 1000kg auto, mida saaks osta ja mis ei eelda minu poolseid kuldseid käsi? Honda on 14xxkg ja peaks olema juba "kerge"? Eesmärk on leida kalla ja talla lahendus, kuna ma ise pole kuskilt otsast pädev midagi tegema :(


Turbo on küll Super äge auto kuid sain küll aru,et otsid midagi kergemat ja ehk rohkem raja suunitlusega autot.
Kui sa soovid kiire-raske sohvaga suht muretult mööda rada sõita siis on ehk turbo õige valik (tead ikka,et Turbod on nelja ratta veolised?) kuid ise soovitaks hetkel Kristjani poolt müüdavatest autodest
Levi GT3-e ! Mine proovi sellega sõita ja sa ei kahetse sest tegemist on ju GT3-ga :)
30.07.2018 at 23:03 1 edit. Last edited 30.07.2018 at 23:23 by Lennart
peep
 
Moderator
Honda Civic 2016
GT3 on muidugi super pill aga ta kaalub ca 1,5 t. ja sõidab liiga kiiresti õppimiseks. Ja maksab 100 k.

1000 kg “valmis” lahendus on näiteks Caterham, Lotus või MX5. Treila olemasolul ka erinevad võidusõiduautod mis kasutavad standard tehnikat.
31.07.2018 at 01:28
spark
 
Honda Civic 2016
quote:
peep: GT3 on muidugi super pill aga ta kaalub ca 1,5 t. ja sõidab liiga kiiresti õppimiseks. Ja maksab 100 k.

1000 kg “valmis” lahendus on näiteks Caterham, Lotus või MX5. Treila olemasolul ka erinevad võidusõiduautod mis kasutavad standard tehnikat.


4C, aga sellel pole manuaal kasti
eile oli lõustaraamatus ka pilt sinisest A110-st (millel ka pole manuaali), mis Renault-i poodi jõudis


____________________________
Seitsekümmend Viis
31.07.2018 at 09:06
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Honda Civic 2016   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.