register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!   1 2 3  
Poster Message
Aspelund
Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!
Kui projekt mingil moel nullis on, tasuks seda tunnistada. Vähem küsimärke kõigi jaoks.

A.
19.10.2018 at 09:47
charger
Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!
quote:
audiophile: Tere,

Me oleme kõigile kes on soovi avaldanud toetuseraha tagasi maksnud, anna teada kui soov on. Igatahes oleme tänulikud su panusele.

Aga hoia ikka meie facebookil ka silm peal, see ei ole siin päris ametlik update-i koht.


Tere,

Küsiks hea meelega tõesti toetuse tagasi, kui see võimalik on.
Millel seal fb-s ikka silma peal hoida, kui viimane post on 1. juunist?

Eno
27.12.2018 at 15:26
audiophile
Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!
Ole hea kirjuta ja me leiame lahenduse markus@wisevelocity.com Pole siia teemasse ammu piilunud
31.07.2019 at 13:33 1 edit. Last edited 31.07.2019 at 13:34 by audiophile
audiophile
Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!
Tere Märt

kui soovid siis kanname sulle raha tagasi. Kirjuta mulle markus@wisevelocity.com
quote:
Märt: Olen nüüdseks asenduseadmed ostnud, 2,5 aastat on päris pikk aeg oodata imet..
Kodulehel on teil seadmed vabamüügis, millal nood esialgsed ohvrid võiks enda osa kätte saada? Kas on veel lootust??

Aga asjast ka
Kaks ja pool aatat on tõesti pikk aeg ma ei vaidle. Vabandused osapoolte ees kes meid toona aitasid. Pikk jutt kokku võtta siis firma kes meile toote arendas on olnud raskustes ja garantiitööde täitmisega kuna nende 5 ja enam liikmelisest arendusmeeskonnast on alles vaid 1 inimene, kelle kaelas on kogu seadme garantii on. Pole siis ime et kõik võtabki 5 korda rohkem aega kui plaanitud. Me saime toote valmis ja andsime lubadused meile antud best estimation-i alusel. Kui sisse hakkasime kiikama ja tööd üle võtma selgusida veel mitmed asjaolud... Sedasorti arendusega on aga kahjuks nii et see kellega alustad sellega tuleb lõpuni minna. See ei ole veebiarendus (no offence kes tegeleb sellega). Teed mingid funktsioonid valmis testid, testid veel, siis mitmes erinevad keskkonnast testid, siis veel erinevates olukordades..saad natuke edasi..aga mitte alati. Käib pidev debugimine ja jamade lahendamine. Meie enda meeskonna jaoks läks asi juba üsna alguses liiga keeruliseks ja otsustasime siis toona ammu palgata välise partneri, kes lahendas riistvara disaini ja muud küsimused üsna kiiresti. Me ise tegelema supply chain-i ja tootmise küsimuste, turunduse ja müügiga ise. Lisaks on meil eelmisest aastast kaastud inimene kes meie seadme arendus ja ka testimisega tegeleb mitte eestis vaid Saksamaal. Ta on kohalik kes on väga pädev ja kindlasti "great value" meie tiimile. Eestis on paraku üsna labased tingimused (loe lage ja flat) ja tänu sellele i ole ta seadme testimiseks teab mis hea koht. Kui lähed Nürkale siis näed kuidas paljud seadmed lihtsalt ei toimi või toimivad katkendlikult. Oleme otsustanud et me ei tule pooliku asjaga turule et siis veel suuremate klientide pahameele alla saattuda...Aga tegelt keda see kotib, me oleme kindlasti oma usalduse osade silmis kaotanud aga kindlasit ole püss põõsasse visatud. Loas ootab juba vaat et varsti 1,5aastat tagasi valmis toodetud komplektid mida me ei saa välja saata kuna garantii küsimuste lahendamine on kestnud kauga..liiga kaua. Me oleme küll oluliselt edasi saanud tänu välise abi kaasamisele aga nii on.

Veelkord vabandused osapoolte ees ja tänud et kunagi meie tegemistesse uskusite. Teeme oma asja ikka edasi, lihtsalt koostööpartnerite nõudmiste tõttu ei saa me kommenterida täpselt mis meil toimumas on. Ma ei saa teile anda veel täpset kuupäeva. Kes soovivad kirjutage ja me maksame raha tagasi.

31.07.2019 at 13:57 1 edit. Last edited 31.07.2019 at 14:30 by audiophile
Märt
Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!
quote:
audiophile: Tere Märt

kui soovid siis kanname sulle raha tagasi. Kirjuta mulle markus@wisevelocity.com
quote:
Märt: Olen nüüdseks asenduseadmed ostnud, 2,5 aastat on päris pikk aeg oodata imet..
Kodulehel on teil seadmed vabamüügis, millal nood esialgsed ohvrid võiks enda osa kätte saada? Kas on veel lootust??




Tänud - saatsin mailiga tagastus soovi ära. Kui kunagi valmis ja letikaubaks saab, siis saab uuesti ostu kaaluda

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
31.07.2019 at 14:15
Märt
Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!
quote:
Märt:
quote:
audiophile: Tere Märt

kui soovid siis kanname sulle raha tagasi. Kirjuta mulle markus@wisevelocity.com
quote:
Märt: Olen nüüdseks asenduseadmed ostnud, 2,5 aastat on päris pikk aeg oodata imet..
Kodulehel on teil seadmed vabamüügis, millal nood esialgsed ohvrid võiks enda osa kätte saada? Kas on veel lootust??




Tänud - saatsin mailiga tagastus soovi ära. Kui kunagi valmis ja letikaubaks saab, siis saab uuesti ostu kaaluda

Tere Markus,

olen nüüd paar korda juba kirja saatnud sooviga raha tagasi saada - kas ülal on ikka toimiv email?

Märt

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
05.09.2019 at 15:23
Umbertto
 
Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!
Vaatan ja imestan, kui kannatamatud on tänapäeva "noored" - kõike on vaja kohe saada, mingit püsivust ei ole, et "natukene" ootaks ja laseks inimestel toimetada ... :D
06.09.2019 at 11:59
Märt
Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!
Tere Markus,

Annan teada, et taas kord kirjutasin omast soovist raha tagasi saada:)

edu!


quote:
Märt:
quote:
Märt:
quote:
audiophile: Tere Märt

kui soovid siis kanname sulle raha tagasi. Kirjuta mulle markus@wisevelocity.com
quote:
Märt: Olen nüüdseks asenduseadmed ostnud, 2,5 aastat on päris pikk aeg oodata imet..
Kodulehel on teil seadmed vabamüügis, millal nood esialgsed ohvrid võiks enda osa kätte saada? Kas on veel lootust??




Tänud - saatsin mailiga tagastus soovi ära. Kui kunagi valmis ja letikaubaks saab, siis saab uuesti ostu kaaluda

Tere Markus,

olen nüüd paar korda juba kirja saatnud sooviga raha tagasi saada - kas ülal on ikka toimiv email?

Märt

Tere Markus,

Annan teade, et taas kord kirjutasin omast soovist raha tagasi saada:)


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
25.11.2019 at 11:35 1 edit. Last edited 25.11.2019 at 11:35 by Märt
lauri_s
 
Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!
Tundub iseenesest lahe toode, aga kurb et asjad sellise pöörde on võtnud.
21.12.2019 at 09:40 1 edit. Last edited 07.02.2020 at 08:21 by lauri_s
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Wivel -THE WORLD’S FIRST ACTIVITY TRACKER FOR CARS AND MOTORBIKES!   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.