register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : RIP Roland Feodorov  
Poster Message
svenson
RIP Roland Feodorov
Teatan kurbusega, et lahkunud on hea sõber, mitmekordne Eesti ja Balti meister ringraja sõidus,
hingelt alati võidusõitja Roland Feodorov.

Tema panust Eesti autospordi arengusse ja kirge võidusõidu vastu jääme alati mäletama.

Ärasaatmine toimub Laupäeval, 4 aprillil, Viljandimaal Mustlas, Tarvastu Gümnaasiumi aulas kell 12:00

27.03.2015 at 20:18 1 edit. Last edited 27.03.2015 at 20:23 by svenson
Henri_
 
RIP Roland Feodorov
Kuradi kurb, üks seltskonna hingedest 39 aasta vanusena lahkunud. Hoidke oma tervist!

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
27.03.2015 at 20:33 1 edit. Last edited 27.03.2015 at 20:38 by Henri_
uzzac
 
RIP Roland Feodorov
Eesti autosport on kaotanud ühe väga toreda inimese. Kaastunne lähedastele...

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
27.03.2015 at 21:01
hall
 
RIP Roland Feodorov
Väga, väga kurb... Rolandi jaoks polnud vist halba tuju olemas, temaga oli alati hea asju ajada ja ka niisama asjatada. Minu elu ägedaim võistlus oli üks ülipingeline sõit, kus Rolandiga Riias esikoha peale heitlesime.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
27.03.2015 at 21:24
raimo kulli
 
RIP Roland Feodorov
Sügav kaastunne :(
Alati positiivne ja heatujuline inimene. Alles kolmapäeval sai räägitud eelseisvast hooajast. Kurb kurb.
27.03.2015 at 23:00
silver
RIP Roland Feodorov
Kaastuune R.I.P.
28.03.2015 at 00:29
peep
 
Moderator
RIP Roland Feodorov
Rolandis oli seda mida võiks nimetada eluvaimuks - vahel isegi liiga palju :) aga ta oli alati positiivne ja armastas võidusõitu. Kahjuks ei saa me tema esitusi enam maistel radadel näha aga mingu tal hästi taevastel radadel. Langetan pea tema mälestuseks.
28.03.2015 at 09:52
Kaido
RIP Roland Feodorov
Mul oli kunagi üks sõber, kes oli onu Fjoodoriga väga sarnane - heatahtlik ja lõbus taat, kes elas alati kahesajaga, nagu oleks kuhugi tuline rutt. Sellised mehed saavad siinpool oma asjadega liialt kiiresti valmis ning nad viiakse järgmisele tasandile edasi ülekohtuselt vara ... Kaastunne lähedastele ja edu taevastel võidukihutamistel.
28.03.2015 at 14:37 1 edit. Last edited 28.03.2015 at 14:38 by Kaido
HoCi
  
RIP Roland Feodorov
Väga kurb :( Mäletan, kui Rolandiga Laagri Saurixi kardikeskuses omavahel mõõtu võtsime (oli äkki aasta 2005-2006), kui ma alles hakkasin tutvuma ringradadega. Ta näitas, et ka tema oma suurema massiga võib minusugusele sulgkaallasele kandadele astuda ja koti pähe tõmmata. Mul oli alati väga suur austus tema vastu ja olen alati talle alt üles vaadanud. Ta muidugi oli samasugune Hondahoolik ka, nagu mina...ja juttu jätkus kauemaks :)

Kaastunne kõigile, kes kaotasid enda kõrvalt sellise inimese!

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
28.03.2015 at 16:08
Jesper
 
RIP Roland Feodorov
Roland oli minu ja mitmete teiste samal ajal võidusõiduga alustanute jaoks väga tähtis mentor. Kuigi paras suller :), oli tal süda õige koha peal. Mul ei lähe iial meelest tema õpetus uute kurvide eduka läbimise kohta:

"Näe siin kohas müksad eessõitjat kergelt stangega, palju pole vaja, kerge puude. See ajab mõnusalt närvi, ta käkib väljumise ära ja siis sirgel paned mööda."

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
30.03.2015 at 00:24
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : RIP Roland Feodorov  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.