register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : 2014 Ringraja hooaeg   1 2  
Poster Message
uzzac
 
2014 Ringraja hooaeg
Käisin sobrasin auto24ringi kodukal, kes viitsib saab sealt Eesti pinnal toimuvate etappide ajad kätte. Riiaga on seis see aasta niikuinii veidi ähmane. Väidetavalt lüüakse kevadel kopp maasse ja ehk aasta teisel poolel kannatab seal uuesti sõita.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
13.01.2014 at 17:35
Janeck76
2014 Ringraja hooaeg
Vaatasin sammuti nende kalendrit ja veendusin, et septembri algul peetaval võistlusel pole ringrajamasinatele jäetud treeningu võimalusi. 2-4 sept. on kliendiüritused 5-6 sept.Eesti MV mootoratastele ja siis pühapäeval 7 sept. Eesti MV autode ringrajasõidus
13.01.2014 at 18:23
uzzac
 
2014 Ringraja hooaeg
quote:
Janeck76: Vaatasin sammuti nende kalendrit ja veendusin, et septembri algul peetaval võistlusel pole ringrajamasinatele jäetud treeningu võimalusi. 2-4 sept. on kliendiüritused 5-6 sept.Eesti MV mootoratastele ja siis pühapäeval 7 sept. Eesti MV autode ringrajasõidus

Päriselt ka häirib selline asi sind?

Terve suvi on aega seal paarutada, mine sõida kasvõi nädalasisestel rajaõhtutel, kui kardad, et ühest hommikusest vabatrennist väheseks jääb.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
13.01.2014 at 18:26
Janeck76
2014 Ringraja hooaeg
quote:
uzzac:
quote:
Janeck76: Vaatasin sammuti nende kalendrit ja veendusin, et septembri algul peetaval võistlusel pole ringrajamasinatele jäetud treeningu võimalusi. 2-4 sept. on kliendiüritused 5-6 sept.Eesti MV mootoratastele ja siis pühapäeval 7 sept. Eesti MV autode ringrajasõidus

Päriselt ka häirib selline asi sind?

Terve suvi on aega seal paarutada, mine sõida kasvõi nädalasisestel rajaõhtutel, kui kardad, et ühest hommikusest vabatrennist väheseks jääb.
Oleksin lootnud, et korraldajad jätavad sellise võimaluse vähemalt! Kui paljud hoiavad oma masinaid Pärnus, et transpordi kulutusest pääseda. Oleks ju meeldiv minna võistlustele päev varem teha trenni ja järgmisel päeval võistlustele.
13.01.2014 at 18:30
Henri_
 
2014 Ringraja hooaeg
Saan aru, miks korraldaja ei taha maksta raja eest eelneval päeval (isegi kui see on ühest taskust raha teise tõstmine), kui saaks teenida eelneval päeval võistlusega rohkem. Mina teeks ilmselt sama.

Mitmed teisedki võistlejad on kurtnud, et trenniaega jääb väheks ja nädala sees pole lihtsalt võimalik käia. Pakun lihtsa lahenduse: kaks trennigruppi. Nt alla 1:25 autod ja üle 1:25 (esialgu suht suvaline number, sõltub nt võistlusest) autod. Praeguse seisuga võiks ju need 25-30 autot kahe tunnise sessiooni peale ära mahtuda küll. Siis on aega rehvirõhke ja vedrustust sättida või muid töid teha.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
13.01.2014 at 18:41 1 edit. Last edited 13.01.2014 at 18:41 by Henri_
uzzac
 
2014 Ringraja hooaeg
quote:
Janeck76:
quote:
uzzac:
quote:
Janeck76: Vaatasin sammuti nende kalendrit ja veendusin, et septembri algul peetaval võistlusel pole ringrajamasinatele jäetud treeningu võimalusi. 2-4 sept. on kliendiüritused 5-6 sept.Eesti MV mootoratastele ja siis pühapäeval 7 sept. Eesti MV autode ringrajasõidus

Päriselt ka häirib selline asi sind?

Terve suvi on aega seal paarutada, mine sõida kasvõi nädalasisestel rajaõhtutel, kui kardad, et ühest hommikusest vabatrennist väheseks jääb.
Oleksin lootnud, et korraldajad jätavad sellise võimaluse vähemalt! Kui paljud hoiavad oma masinaid Pärnus, et transpordi kulutusest pääseda. Oleks ju meeldiv minna võistlustele päev varem teha trenni ja järgmisel päeval võistlustele.


Taas tulen tagasi oma selle teema postituse juurde, kus rääkisin osalejate ja kulude suhtest. Kui suurematel etappidel kannatab trennipäeva eraldi teha, siis pisikesel EMV üritusel on see kulu liiga suur. Ma usun, et kui võistlusnädala teisipäeval käia ja teha see trenniõhtu ära, siis ilusti küsides on võimalik oma auto rajale parklasse pühapäeva ootama jätta küll.

Lisaks hakka kevadel kohe päevikut pidama, kuhu märgid ilmaolud ja seadistused. Viimaseks etapiks peaks infot sellises mapis juba kõvasti olema, mis teeb seadistamise oluliselt lihtsamaks. Vaja vaid näpuga järge ajada ja õige ilma hea seadistus üles otsida.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
13.01.2014 at 18:41
hall
 
2014 Ringraja hooaeg
Ma ei ole mitte üldse kohe irooniline kui ütlen siin juba varem väljaöeldut: kui keegi teab kuidas on "õige ja parem", siis võib vabalt asuda nt võistlust korraldama.

PS. Et mitte kõlada ärplejana mainin ära, et 2005 aastal kui olin kaks aastat ise võistelnud oli ka mul tekkinud mõtteid, mida minu meelest korraldaja teisiti peaks tegema. Panin mõtted kirja, ratsionaalselt ja emotsioonivabalt ning saatsin tol ajal asju tüürinud inimestele. Sain samasuguse vastuse nagu ise eelnevalt kirjutasin: kui tead kuidas on õige, võta kätte ja tee. Keegi ei tujutsenud. Mina võtsin kätte, rentisin raja, ajasin kokku korraldusmeeskonna ja organiseerisin 2006 aastal esimest korda ise võistluse. Esimese korra kohta läks vist normaalselt, sest järgnesid teine, kolmas, neljas jne võistlus. Tänaseks on tollane ettepanekute tegemine ja reaalselt asjaga tegelema hakkamine jõudnud selleni, milleni ta jõudnud on. Ma olen 100% kindel, et kui ma poleks kas tol ajal ettepanekuid teinud, saadud vastust saanud või mitte esimest võistlust organiseerinud ei oleks Eestis olemas sellisel kujul auto24ringi nagu täna on. Võimalik, et oleks parem, võimalik, et kehvem, aga samasugune kindlasti mitte :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.01.2014 at 18:44
Umbertto
 
2014 Ringraja hooaeg
Olen seda teemat jälginud algusest peale ja korduvalt on tekkinud soov mingid oma mõtted siia lisada, lihtsalt kohati süüdimatult järjekindlalt leitakse (otsitakse) teiste vigu... Olen Andresega nõus - kes tahab see teeb, kes ise ei tee see see otsib teiste vigu ja õpetab kuidas paremini (loe: "nagu mulle meeldiks" ) teha saaks ....
Positiivseid mõtteid ja asjalikku infot leib piisavalt Uzzaci, Henri, Andrese, Nilsoni, jne replytest.
Samas mõned kommenteerijad võiksid enda pulbitseva energia pühendada auto ehitamisele jms tegevusele mis aitaks algaval hooajal olla kiirem, parem ja ka rohkematest võistlustest osa võtta. Ütlen seda sest millegi pärast ei raiska teiste kritiseerimisele aega näiteks Enar-Klaus, Mikk, Tõnis - nad ilmselt tahavad algava hooaja kõigil võistlusel "joonel olla" ja esimesena lõpetada, nad ehitavad praegu oma autosid ja mõtlevad kuidas ise parem olla, jne....
Seda teemat lugedes meenus mulle ~20 aasta eest aset leidnud vestlus ühe kodanikuga. See torises ja kritiseeris neid isehakanud ärimeestest autode Saksast Eestisse toojaid-müüjaid : "...nad on igavesed liigkasu võtjad, ostavad sealt odavalt ja meilt küsivad oi kui palju raha... Väga halvad inimesed on !" Ma siis küsisin selle kodaniku käest, et miks ta ise sealt neid odavaid autosid ei too ja siin ei müü- raha tuleks kiirelt ja kergelt... Paraku kodanikul sellele mingit mõtestatud vastust polnud ja minu küsimusest ta kahjuks ka endale edasiseks iva ei leidnud. Siit järeldus - kõik ei peagi (taha, saa, oska) midagi organiseerida, korraldada. Ja neil on kaks võimalust: kas olla teiste tehtuga rahul, edastades mõnikord asjalikke mõtteid, mis elu edasi viiksid. Teine võimalus on olla kritiseerija.... Ka kritiseerijad on ühiskonda edasi viiv jõud, muidugi vaid eeldusel, et see "nende ennast innustav tegevus" ei muutuks kritiseeritavatele tüütavalt ebameeldivaks ja ei oleks vaid enesepettus "püha ürituse nimel". Selle viimase olukorra iseloomustamiseks siin üks väike rahvajutt. Poiss räägib õhinal sõpradele, kuida ta miilitsat pettis: "Ma pissisin pargis ja miilits tuli ning käskis järele jätta ja püksi tagasi panna. Ma paningi püksi tagasi, aga järele ei jätnud :D"

Kui antud mõtteavaldust lugedes tundis keegi end puudutatuna või kellelegi tundusid need kirjeldatud "kriitikud" tuttavad, siis see pole nii. Tegemist ei olnud päris võidusõitjate kirjeldamisega vaid väljamõeldud tegelastega.
13.01.2014 at 22:16 1 edit. Last edited 13.01.2014 at 22:30 by Umbertto
hents99
  
2014 Ringraja hooaeg
Ma pole küll keegi kommenteerima, sest ma pole ju võidusõitja....aga siiski tähelepanek minu poolt.

Jääb mulje, et ettepanekute kuuldavõtmise asemel soovitatakse tulla välja täiesti uue ja "oma asjaga".

Värsked ettepanekud ja arvamused võiks ära kuulata? Või käib see kellegi põhimõtete vastu?

Janek võibolla tuli natuke liiga valjuhäälselt ja konkreetselt, aga samas asjakohaselt. Ja siiamaani on teda läbi lillede sinna samusesse saadetud.



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
14.01.2014 at 00:23
hall
 
2014 Ringraja hooaeg
Ja millised täpsemalt olid need värsked ettepanekud ja arvamused?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
14.01.2014 at 00:31
hents99
  
2014 Ringraja hooaeg
Põhiteemaks teha reklaami, et meelitada rohkem pealtvaatajaid ja miks mitte ka osalejaid.

Arvamus oli ka treeninguvõimaluseks enne võistlust, mis kohe negatiivset vastukaja sai - vähemalt selge, et see polnud hea idee, aga avaldati vähemalt arvamust, mis on minu arust igati normaalne.

Ehk arvamuse avaldamine on normaalne, isegi kui see pole vastuvõetav vms. Vähemalt on see välja öeldud, läbi vaadatud ja otsus vastavalt tehtud.

Kõige suurem probleem tundub olevat lihtsas suhtluses. Kui keegi midagi arvab, saab vastu lõugu, oli siis väärt või mitte.

Kahjuks olen ise siiani "benchracer" finantsi puudumise tõttu ja ametlikult kaasarääkimise õigus puudub.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
14.01.2014 at 00:49
hall
 
2014 Ringraja hooaeg
1. Kes on õige hindama finantsriski seoses reklaami ostmise ja piletite müügituluga? Äkki peaks olema nii, et kui tahad sel teemal õpetusi jagada, siis võtad ka vastavalt riski? Kuna ka järgmisel aastal olen mina oma meeskonnaga vähemalt enamuse Eesti ringrajavõistluste korrdaja, siis pakun välja diili: tule korralda reklaamikampaania võistlusele, piletitulud jagame. On huvilisi?
2. Olen veidi näinud septembrikuiste treeningpäevade nõudlust. Kui terve suvi on kupatatud ei kiputa trenni trügima. Jällegi konkreetne ettepanek edaspidiseks: kes arvab, et septembris on eesti mv-le eelneval päeval mõistlik trennipäev korraldada, võib tulla jutule sooviga rada selleks otstarbeks kasutusele võtta.

Ja muide, ärge unustage, et meil on ju suviseid nädalavahetusi ülearu ning kõikide asjade kalendrisse mahutamine on üks lihtsamaid ülesandeid :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
14.01.2014 at 01:09
Jesper
 
2014 Ringraja hooaeg
Hents99, ma juba korra kirjutasin ja Andres kordas vähe teises kastmes üle, reklaami tegemiseks ei olegi nagu ju otseselt midagi peale pealehakkamise vaja? Tule ja tee, selleks ei peagi sõitja olema, ilmselt ei jää sõitmiseks selle jändamise kõrval nagunii eriti aega. Võib-olla (ka täiesti ilma irooniata) on siin teemas mõned Bernied peidus.

Mis mind isiklikult natuke turri ajab on suhtumine, nagu selle reklaami ja promo teema peale pole kogu inimkonna kirjutatud ajaloo jooksul mitte keegi iseseisvalt tulla suutnud. Küsimus ei ole "mida teha on vaja", seda teavad enamvähem harakad Audru metsas kah juba, küsimus on "kes teeb".

PS. minu arvamus: Eestis on liiga vähe F1 maailmameistreid

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
14.01.2014 at 01:10 4 edits. Last edited 14.01.2014 at 01:15 by Jesper
rookierice
2014 Ringraja hooaeg
quote:
Jesper:
PS. minu arvamus: Eestis on liiga vähe F1 maailmameistreid
Ehk peaks riik siin sammu astuma ning mõnele (kasvõi põhjanaabrite) maailmameistrile mereäärset kinnistut pakkuma. Maksukoorem on meil natuke väiksem, küll aga on enamus riike ilma maailmameistriteta, välja arvatud muidugi Šveits, Monaco... :D
14.01.2014 at 09:39 1 edit. Last edited 14.01.2014 at 09:39 by rookierice
Plekksepp
2014 Ringraja hooaeg
Olen ka algusest peale seda teemat jälginud. Kuna ise ei ole ühelgi võistlusel veel osalenud ja kogu sellest maailmast on algeline arusaam, siis ei hakka ka kelligi poole siin teemas hoidma ja kedagi hukka mõistma. Samas kirjutan enda kui algaja tähelepanekud siia ära.
Üritan siin vaikselt ennast käesoleval aastal 325 cup i stardirivvi sättida. Eelmisel hooajal jõlkusin maksimaalselt rajaääres ning boksides et asja sisse elada. Kohendan vaikselt tehnikat, hangin varustust ja koostan eelarvet endajaoks. Kõige rohkem tunnen puudust infost mis seda sarja puudutab. Käin erinevatel lehekülgedel regulaarselt, otsin etappide toimumis aegasid (mis ajaks peab kõik valmis olema), tehnilisi uuendusi, reeglite muudatusi jne. Võibolla ma ei oska neid kuskilt otsida, aga võibolla on see suletud ringkonna info, või üldsegi polegi neid veel? Pidevalt on palju küsimusi õhus, vastuseid ei ole ja see tekitab pisut ebakindlust üritusse sisenemisel.
Ootaks sarja eestvedajatelt natukene rohkem avalikku infot. Äkki see tekitaks veel nii mõnelegi teisele huvi ja muutuks kogu see püha üritus populaarsemaks ka?

Aga muidu suured tänud inimestele kes leiavad tahtmist ja jõudu ürutust korralda. Kevadel rajaääres näeme :)

____________________________
Carclassic OÜ
14.01.2014 at 09:56
amblik
 
2014 Ringraja hooaeg
quote:
Plekksepp: Olen ka algusest peale seda teemat jälginud. Kuna ise ei ole ühelgi võistlusel veel osalenud ja kogu sellest maailmast on algeline arusaam, siis ei hakka ka kelligi poole siin teemas hoidma ja kedagi hukka mõistma. Samas kirjutan enda kui algaja tähelepanekud siia ära.
Üritan siin vaikselt ennast käesoleval aastal 325 cup i stardirivvi sättida. Eelmisel hooajal jõlkusin maksimaalselt rajaääres ning boksides et asja sisse elada. Kohendan vaikselt tehnikat, hangin varustust ja koostan eelarvet endajaoks. Kõige rohkem tunnen puudust infost mis seda sarja puudutab. Käin erinevatel lehekülgedel regulaarselt, otsin etappide toimumis aegasid (mis ajaks peab kõik valmis olema), tehnilisi uuendusi, reeglite muudatusi jne. Võibolla ma ei oska neid kuskilt otsida, aga võibolla on see suletud ringkonna info, või üldsegi polegi neid veel? Pidevalt on palju küsimusi õhus, vastuseid ei ole ja see tekitab pisut ebakindlust üritusse sisenemisel.
Ootaks sarja eestvedajatelt natukene rohkem avalikku infot. Äkki see tekitaks veel nii mõnelegi teisele huvi ja muutuks kogu see püha üritus populaarsemaks ka?

Aga muidu suured tänud inimestele kes leiavad tahtmist ja jõudu ürutust korralda. Kevadel rajaääres näeme :)

http://www.racehelp.ee/index.php/ringrada/kalender siin saab tutvuda esialgse kinnitamata kalendriga.
Seni on esimene võistlus olnud tavaliselt mai esimestel päevadel ja viimane ca 20 sept, seega auto tuleb rajavalmis seada ikkagi maiks ja kuuri tagasi sept lõpus.
Reeglite muudatustega on selline lugu, et tegelikult neid justkui ei peakski olema, aga erandjuhtudel tehakse neid sügisel peale hooaja lõppu ja RK kinnitab enne järgmise hooaja algust ja vastav info ilmub näiteks autosport.ee lehel.
Aga sarja eestvedajad ei saa kuidagi abiks olla kalendri avaldamise aja suhtes, see sõltub suuresti lätlastest, leetlastest, soomlastest jne jne, kui lõpuks on kõikide maade proletaarlased ühiselt selle kokku saanud siis tuleb ka meie lehtedele ametlik/avalik info .
14.01.2014 at 11:16 1 edit. Last edited 14.01.2014 at 11:23 by amblik
Juhan Tuhk
2014 Ringraja hooaeg
Ämbliku viidatud lingilt näeb hetkel eelmise aasta kalendrit, kuid www.racehelp.ee avalehel rubriigis "Oleme kohal" avaldasime eile õhtul need kuupäevad, mil peaks sõidud toimuma Audrus. Riiga on planeerinud lätlased oma võistluse 23.-24.08, kuid see on tugeva küsimärgiga, sest Bikernieki peaks minema kevadel remonti.

Väikese viitena rahulolematutele: minu andmetel on ainult 27.-29.06 EMV+ FINRace+ BaTCC võistlusel olemas peasponsor, kellel on tehtud ka kokkulepe korraldajaga. Kõik teised nähtavad võistlused on hetkel seisus "küll Andres korraldab"... Seega, Ringrajakomitee ja Andres ootavad vabatahtlikke ülejäänud võistluste korraldamiseks. Saate reaalselt näidata, kuidas ja kui palju on vaja reklaami teha ning mitu lisapiletit te selle tulemusel müüte. Eelnevalt tegi ka Andres vastava üleskutse. Tasuta nõuandena vihjan, et kõige suurema publikupotentsiaaliga võistlus võiks olla augusti alguses koos sknadinaavlastega, kuid samal nädalavahel korraldavad driftijad Tallinnas Euroopa Karikasarja osavõistluse... Härrad, teil on võimalus olla tegijam kui driftimehed :)

Mõtlemiseks võrdle ka Soome MV-l osalemise tingimusi, et näha Henri poolt sisuliselt tasuta tehtud märkimisväärset tulemust. Vaata nende 2013 sarja üldjuhendit http://www.finrace.fi/files/upload_pdf/5771/FinRace%20sarjas%E4%E4nt%F6%202013%20final1.pdf
Dokumendis ei ole märgitud üksikute võistluste osalemistasu, mis oli sarja reganud sõitjatele 250.-€ ja mittereganutele 350.-€. Siit on näha, et võistluste korralduse poolelt on meil asjad balansis, kuid puudub TASULINE sarja haldamine. Mõtlemise ja läbirääkimise kohaks on lihtsalt numbri suurus + reaalse tegija olemasolu.


14.01.2014 at 14:05
uzzac
 
2014 Ringraja hooaeg
Okei, ajame asja numbriliselt konkreetsemaks.

Ütleme, et rinka litsentsi tasule lisandub kohustuslik nö. sarjatasu 100€, mis teeb litsentsi omistamisel vajaliku väljamineku 2x suuremaks @ 200€. Kui palju on siis 2014 aastaks reaalselt seda rahanatukest kogunenud, et sellega "promootorit" palgal hoida? No oletame, et heal juhul ostab litsentsi 25 inimest, mis teeb siis võimalikuks palgaks 2500€ kogu hooaja peale.

Töö mis on vaja ära teha, on ju tegelikult mahukas ja nagu eelpool mainitud, vähemalt võrdeline mitme puhkusenädalaga. Kui hajutada töö mitme inimese vahel, siis tähendab see ka palgaraha poolitamist või isegi kolmeks jagamist. Suurem küsimus on pigem see, kas meie hulgas on inimesi kes selle ~350€ eest kuus on nõus end selle nimel liigutama, et ringrada paremini pildil püsiks ja oma tööga reaalselt hakkama saaksid? Midagi ju otseselt müüa nagu pole, mis peaks sponsori ala juurde meelitama...

Mina teen ettepaneku tulevaks aastaks, et alustama peaks kõige odavamast asjast, ehk pressiteadetest. Üks enne ja üks peale etappi, mis paisatakse online meediaväljaannetesse ja sotsiaalvõrgustikku. See teine osa on tegelikult ringraja seisukohast väga nõrk, sest võrreldes drifti või rallikrossi fännilehtedega, on ringrajal see sisuliselt olematu.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
14.01.2014 at 15:22
amblik
 
2014 Ringraja hooaeg
quote:
Juhan Tuhk: Ämbliku viidatud lingilt näeb hetkel eelmise aasta kalendrit, kuid www.racehelp.ee avalehel rubriigis "Oleme kohal" avaldasime eile õhtul need kuupäevad, mil peaks sõidud toimuma Audrus. Riiga on planeerinud lätlased oma võistluse 23.-24.08, kuid see on tugeva küsimärgiga, sest Bikernieki peaks minema kevadel remonti.


Ehh, Raul, ja mina just vaatasin, et sina oled tubli olnud ja kalendri üles riputanud, tuleb välja, et sul hoopis eelmise aasta kalender veel lahtine :D
14.01.2014 at 16:10
Juhan Tuhk
2014 Ringraja hooaeg
:I no eks me katsume tublimad olla st. 2014 kalendri paneme siis kui on kinnitatud :)
14.01.2014 at 16:31
Umbertto
 
2014 Ringraja hooaeg
quote:
Plekksepp: ...... Kõige rohkem tunnen puudust infost mis seda sarja puudutab. Käin erinevatel lehekülgedel regulaarselt, otsin etappide toimumis aegasid (mis ajaks peab kõik valmis olema), tehnilisi uuendusi, reeglite muudatusi jne. Võibolla ma ei oska neid kuskilt otsida, aga võibolla on see suletud ringkonna info, või üldsegi polegi neid veel? Pidevalt on palju küsimusi õhus, vastuseid ei ole ja see tekitab pisut ebakindlust üritusse sisenemisel.
Ootaks sarja eestvedajatelt natukene rohkem avalikku infot. Äkki see tekitaks veel nii mõnelegi teisele huvi ja muutuks kogu see püha üritus populaarsemaks ka?
Aga muidu suured tänud inimestele kes leiavad tahtmist ja jõudu ürutust korralda. Kevadel rajaääres näeme :)
Kui ei leia, siis tule julgelt ja küsi. Olen kindel et enamus osalejatest teavad ja on nõus aitama kust mis infot leiab. Võistluste toimumise aja, koha juhendite, määruste, osalemistasude, tehniliste tingimuste jms info on web-is vabalt saadaval. Kalender lähajal tulekul. Enamus neist on terveks hooajaks muutumatud, ainult võistluste juhendid muutuvad "sõltuvalt hetke vajadustest".
Vaata järgnevaid site`sid: http://www.autosport.ee/ringrada või-ja http://www.racehelp.ee/. Ja kindlalt tasub jätkuvalt jälgida siin olevat Opentrack- BMW 325 Cup teemasid. Ja kirjuta julgelt siia teemasse, küll vastatakse ja antakse nõu :)


14.01.2014 at 18:16 1 edit. Last edited 14.01.2014 at 18:17 by Umbertto
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : 2014 Ringraja hooaeg   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.