register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Dzintara Volga 2011   1 2 3  
Poster Message
Ytram
Dzintara Volga 2011
Siis ta ei ole ju kiire, kui ta katki läks.
19.09.2011 at 20:35
tweety
 
Dzintara Volga 2011
Siin veidi suurem valik pilte Autolehe galeriis olnud materjalist: http://www.rallifotod.eu/album323/fotod.html
19.09.2011 at 20:39
raimo kulli
 
Dzintara Volga 2011
Pilti laupäevasest sõidust koos spinniga :)
19.09.2011 at 23:13
peep
 
Moderator
Dzintara Volga 2011
Täna hommikune kiri postkastis ja ütleks Wow ! Neist võib niimoodi veel asja saada.:)

quote:
Dear Participants of "Dzintara Volga 2011"

First of all, on behalf of the Organizers and Latvian Automobile Federation, I would like to thank you very much for taking part in the event "Dzintara Volga 2011" in Riga 17-18/09/2011. Hope you spent very good time in Riga during the event and the goals set prior to the race, were successfully achieved.

In order to improve the quality of the event in the future, I would kindly ask you to devote a few minutes and provide us with your feedback about the event by answering and giving comments on the following simple questions:

Valuation: Bad 1 -2-3-4-5-6-7-8-9-10 Excellent

Subject
Value
Specific notes

1 Registration/Sporting Checks

2 Scrutineering

3 Management and organization of the event

4 Track Marshals

5 Entertainment

6 Services provided for Participants

7 Security

8 Order in the Paddock

9 Overall valuation of the event

Please note that interaction and Your feedback is necessary for the improvement of the quality of the event in which you might probably take a part also in the future.

Thank you once again for your time and assistance. I am looking forward to see You back in Riga next year.

Janis Ducmanis
Latvian Automobile Federation
Racing Commision

Tel: +371-27799028
20.09.2011 at 09:41
uzzac
 
Dzintara Volga 2011
Isegi imestasin. Algus on igatahes paljulubav.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
20.09.2011 at 09:44
tsrk
 
Dzintara Volga 2011
Latvia: 9 points (9x1) :) A tegelt võiks anda max punktid 10 entertainment eest, sest sellist tola (taara-alko-expert) pole ammu näinud :)
20.09.2011 at 09:49 1 edit. Last edited 20.09.2011 at 09:59 by tsrk
ICE
  
Dzintara Volga 2011
Kui see vennike ikka nii järjepidevalt isaselt mööda laskis, võiks kõik kaebused kokku ju koondada ja need edastada, mitte igal ühel hakata puusalt tulistama. Ilmselgelt on neil karjuv vajadus tagasiside järgi.

Lihtsalt mõte siis.

____________________________
Petrolheads.ee
20.09.2011 at 10:16
peep
 
Moderator
Dzintara Volga 2011
Mina panen meelelahutuse eest kindlasti 10, sest need rahvatantsijad olid väga originaalne mõte:D ja kui aus olla, siis nad oskasid väga hästi tantsida.
20.09.2011 at 10:28
tsrk
 
Dzintara Volga 2011
quote:
peep: Mina panen meelelahutuse eest kindlasti 10, sest need rahvatantsijad olid väga originaalne mõte:D ja kui aus olla, siis nad oskasid väga hästi tantsida.
Tegelikult on see lätlastel juba vana traditsioon kaasata rahvatantsijaid-lauljaid autospordi ürituste avatseremoonial. Rallikrossi Balti meistrivõistlustel juba 89-ndal aastal olid kohal kohalikud setod, kes esitasid regilaulu rallikrossist, see oli tõeliselt südantsoojendav :)
20.09.2011 at 11:02
m33lis
Dzintara Volga 2011
quote:
peep: Mina panen meelelahutuse eest kindlasti 10, sest need rahvatantsijad olid väga originaalne mõte:D ja kui aus olla, siis nad oskasid väga hästi tantsida.

Ettevaatust, niiviisi tuleb neid järgmine kord terve rajatäis ja võidusõidu asemel tuleb hoopis tantsupidu :P

____________________________
VW Golf 2 Super 1600
20.09.2011 at 11:02
Juhan Tuhk
Dzintara Volga 2011
eks nad nüüd on hädas ja mädas, ma saatsin eile neile lingi meie foorumist selle "supermänni" pildi ja kommentaariga, et suur osa Eesti võidusõitjaid ei olnud rahul üritusega. Sellele vastati üsna raju kirjaga, kuidas neil oli tegelt kõik väga OK.
Ma väga loodan, et nad tahavad ennast parandada, aga imselt siiski püüavad nad saada positiivset vastuakaja, et näidata, kuidas ma maailma asjadest aru ei saa...

Meil on plaanis tänasel RRK koosolekul sellele kirjale vastuseks ühine arvamus koondada.
20.09.2011 at 11:29 2 edits. Last edited 20.09.2011 at 11:31 by Juhan Tuhk
peep
 
Moderator
Dzintara Volga 2011
Ma kulutasin täna ca. pool tundi, et neile tagasisidet anda. Isegi kui see on nagu vesi kuumale kerisele, siis vähemalt on endal süda rahul.

Muide kas see Viidasega toimunud intsident ka mingi tagajärje tekitas või loeti asi "normi piiridesse" kuuluvat ?
20.09.2011 at 11:51
uzzac
 
Dzintara Volga 2011
Kindlasti tasub mainida ka tehnilise komisjoniga seotud möödalaskmisi. Esiteks mis imelikku paberit me pidime täitma, kus olid peal turvavarustuse kohta käivad küsimused. Keegi seda ei vaadanud ja lisaks sellele puudusid sealt "tähtsalt" paberilt osa varustuse lüngad. Et kas siis saapaid, kindaid ja HANS-u ei peagi kasutama? Teiseks nõuti mingit 4kg kustutit ja tehti selline nägu nagu ma peaks surmani tänulik olema neile, et 2kg kustutiga läbi lasti. Kolmandaks räägiti peeglite teipimisest, mis meie reeglites samuti ei kajastu kusagil. Kui ütlesin neile, et meile peaks tehnilist tegema ikka S1600 reeglite järgi, siis ta vastas, et kõik reeglid on erinevad ja et see pole tema süü, et ühtegi eestlast tehnilises komisjonis polnud. Juhtisin ta tähelepanu sellele, et see peaks ikka nende enda asi olema kõik reeglid kas kaasa võtta või selgeks teha. Internetis on ju kõik kenasti olemas. Veel rääkis ta mingitest FIA S1600 reeglitest millest ta vist ise ka täpselt aru ei saanud, mida ta öelda tahtis.

5minutit ennem teise vabatrenni algust oma auto ees aega parajaks tehes tuli üks noorem neeoonvestlane ja nõudis näha mu käepaela. Ega selles midagi halba polegi, kuid lihtsalt natuke naljakas, et täisvarustuses sõitja käest sellist asja näha küsitakse.

Kui järgmine kord peaks sarnane farss jätkuma, siis kaalun päris tõsiselt Riia etappidest loobumist, sest teeme seda ikkagi oma vabast ajast ja tahtest ning rahast. Kohtunike töö võiks olla pigem ikka olukorra kontrollimine ja võistluste turvalisena hoidmine, mitte trahvimine. Ärge saage nüüd valesti aru, kuid minumeelest ei käi meie rajaääres, et kohtunikel oleks midagi teha.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
20.09.2011 at 11:57
Juhan Tuhk
Dzintara Volga 2011
quote:
peep: Ma kulutasin täna ca. pool tundi, et neile tagasisidet anda. Isegi kui see on nagu vesi kuumale kerisele, siis vähemalt on endal süda rahul.

Muide kas see Viidasega toimunud intsident ka mingi tagajärje tekitas või loeti asi "normi piiridesse" kuuluvat ?

Nende tiim ei hakanud kirja kirjutama, kuigi vahendasin selle soovituse žürii poolt neile. Võimalik (ja ilmselt ka vajalik) on seegi täna õhtul läbi rääkida ja meie RRK poolt neile ametlikult käsitlemiseks saata. Madis Kasemets peaks osalema ka täna.
20.09.2011 at 12:10
tsrk
 
Dzintara Volga 2011
Ehk üks tähelepanek veel. Kui toimus Viidase ja Keišsi vaheline kokkupõrge (ma mõtlen rajal, mitte tribüünidel hilisem poksimine), siis autod jäeti täpselt sinna, kus nad olid, ehk Keišsi auto oli osaliselt rajal ja seda sellise koha peal! Kaks ringi näidati kollaseid lippe ja sellega oligi ohutus tagatud! Oleks küll arvanud, et tuleb SC ja avariilised autod toimetatakse rajalt eemale ning pühitakse muld rajalt ära. No aga võib-olla ma olin tühjade õllepurkide lähedal liiga kaua istunud ja ehk tänu õlleaurudele ei olnud ma enam ümberringi toimuvast enam päris adekvaatne aru saama ning ka Coca-Colat pruukinud Teppandi istus ohtlikult lähedal (kõrval) :)
20.09.2011 at 14:04
hall
 
Dzintara Volga 2011
Ma ei mäleta, et Riias üldse SC oleks olemas olnud? RC ja Offical siltidega Audid siblisid küll ringi.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
20.09.2011 at 14:45
Umbertto
 
Dzintara Volga 2011
quote:
tsrk: .....Kui toimus Viidase ja Keišsi vaheline kokkupõrge (ma mõtlen rajal, mitte tribüünidel hilisem poksimine), siis autod jäeti täpselt sinna, kus nad olid, ehk Keišsi auto oli osaliselt rajal ja seda sellise koha peal! Kaks ringi näidati kollaseid lippe ja sellega oligi ohutus tagatud! ..... :)
See pole ju ohtlik koht ! Kiirus vaid 160-200+ km/h, lauge ja nats hüplev kurv, tribüün ja mullavall toetamas kui vaja...... :D
20.09.2011 at 14:58 2 edits. Last edited 20.09.2011 at 15:37 by Umbertto
rolantsik
Dzintara Volga 2011
Viidase teamile olla antud soovitus kirjutada antud juhtumi kohta seletus.
Antud seletuse alusel lubati Läti poolelt Keissil välistada edaspidi litsensi saamise võimalus üldse.
Siiani vist seda tehtud pole...

Võistlus ise oli OK,kui see rohelises vestis primaat välja arvata :)
20.09.2011 at 17:01
Trabi
Dzintara Volga 2011
Kas Viidase libisemisest või libisema hakkamisest mingit videot pole? Mina tulin tagant poolt ja nägin ainult seda, et üks on risti ees ja Keiss just lendas sinna sisse oma vasaku nurgaga. Siis läks mul kiireks ja pöörasin pilgu ära neilt sest oli omal veidi manööverdada vaja, et seisjatest tervelt mööduda. Seisis seal ju ka keegi paremal betooniääres. Ma ei pannud tähele küll kes se oli.
Ma nagu nüüd teemast väljas vist aga kes kelle pasunat kohendas?
20.09.2011 at 19:33
H.E
  
Dzintara Volga 2011
Viidasega intsident toimus konkreetselt minu ninaees.
Keišš'i ilmselgelt joobes esindaja lendas rusikad ees peale. Päris peksuks ei läinud, vaid lihtsalt tõuklesid ja karjusid omavahel. Turvamees oli väga operatiivselt kohal asjaosalisi lahutamas. Mõnihetk hiljem üritas too isik Viidase ees vabandada. Tegemist oli kahtlemata täiesti ebasportliku reaktsiooniga.

Viidasel läks käest, kui Hamalaineni Peugeotiga pandi küljed kokku lauges paremas enne teravat kurvi. Olukorda nii hästi ei näinud aga pildilt, mida ma juhtusin juhuslikust fotokast nägema, tundus, et Viidas ei jätnud piisavalt ruumi.
20.09.2011 at 20:36
amblik
 
Dzintara Volga 2011
http://www.ruudulipp.ee/uudised/autosport/1720
viimane video ja 4.30
20.09.2011 at 21:18
Ivalo
 
Dzintara Volga 2011
Ma küll ei näe mingit põhjust, miks see golfi vend peaks milleski süüdi olema, vähemalt rajal toimunu põhjal küll mitte.
Muhvigi ei saa aru, kes siis kellele ja millal kallale läks või ähvardas minna.
20.09.2011 at 22:10
amblik
 
Dzintara Volga 2011
quote:
Ivalo: Ma küll ei näe mingit põhjust, miks see golfi vend peaks milleski süüdi olema, vähemalt rajal toimunu põhjal küll mitte.
Muhvigi ei saa aru, kes siis kellele ja millal kallale läks või ähvardas minna.
Golfi juhi juuatäis isa läks kallale Tristanile ja mul on väga kahju, et ta selle eest kohe väärilist karistust ei saanud, ja ma ei mõtle karistusi paberil.
20.09.2011 at 22:37
Ivalo
 
Dzintara Volga 2011
Cool, nagu õllesummer. Arvestades, kuidas mingi vestiga vend iga õllepurki loendas, siis kuidas lasti mingil purjus vennal boksialal kakerdada. Uskumatud vennad ikka seal Lätis?
Ja see on ka tüüpiline, et sõitjad ise saavad reeglina omavahel hakkama aga siis on sõbrad boksis, kes on ennast vahepeal kuulikindlaks suutnud juua ja tulevad asju klaarima. :)
Loodan et Tristan kiire poiss sai eest ära ja midagi hullu ei juhtunud.

Korraldaja asi on tagada turvalisus ja see, et ringraja võistlusel ei pea boksis tegelema enesekaitsega. Muidugi kui seda ei suudeta, siis tuleb ise enda eest seista aga see ei peaks kindlasti nii olema. Muidu käime kõik varsti mingite kapist "sõpradega" ringi seal. :D
21.09.2011 at 00:17 1 edit. Last edited 21.09.2011 at 00:20 by Ivalo
H.E
  
Dzintara Volga 2011
See intsident leidis aset otse tribüünil peale seda, kui Tristan oli autost välja üle aia roninud.
21.09.2011 at 00:53
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Dzintara Volga 2011   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.