register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : BEC 1. etapp; Audru, 20.08.2011  
Poster Message
Juhan Tuhk
BEC 1. etapp; Audru, 20.08.2011
20.augustil teeme koos taas veidi ajalugu- Audru ringrajal toimub Balti Kestvusõidu Meistrivõistluste 1. etapp.

Vajaliku info leiad siit: http://autosport.ee/racereg/index.php?page=40&race_id=7&

Meeskonnad kiirelt regama! ja meeskondadesse mittemahtuvad asjalikud kodanikud saavad aidata vabatahtlikuna ürituse õnnestumisele kaasa.

04.08.2011 at 22:51
amblik
 
BEC 1. etapp; Audru, 20.08.2011
Kas keegi plaanib sellest üritusest osa ka võtta või jaaa?
08.08.2011 at 21:55
jaan tatikas
 
BEC 1. etapp; Audru, 20.08.2011
mina ka
09.08.2011 at 00:55
Juhan Tuhk
BEC 1. etapp; Audru, 20.08.2011
Info Piretilt regamisest: kui te jääte alla võitluses EAL Racereg jäiga regamisvormiga, siis saatke meiliga oluline info (auto nr, klass, registreerija, sõitjad) aadressile piret.koov@gmail.com ja Piret lahendab ise selle protseduuri.
Esimene auto kirjas, teistel pole enam põhjust häbeneda ;)
10.08.2011 at 10:08
Juhan Tuhk
BEC 1. etapp; Audru, 20.08.2011
Tundub, et saan vaba nädalavahetuse ja kodus majaehitamisega perele kasulik olla ?
6 tundi regamise lõpuni ja ainult 3 meeskonda kirjas!; selle seisu pealt ei ole Andresel küll põhjust organiseerida 30+ inimest korraldama üritust, mida ei toimu :(


PS. ei taha ajaloos väga sobrada, aga: poole aasta eest lubas Foorumis üks mees, et EASi rahaeralduse korral Audru rajale, tuleb tema sel aastal starti roosa kiivriga. Seni pole seda veel nähtud... Lubaja-mees, eelolev nädalavahe ongi viimane võimalus sul Audrus tõestada oma sõna jõudu ;)
15.08.2011 at 09:16
Jesper
 
BEC 1. etapp; Audru, 20.08.2011
Jah noh, lihtne on sedasi foorumis tou ära panna, aga ma pole lihtsalt kogu käesoleva hooaja jooksul suutnud teenida, laenata, manguda ja müüdud ebavajalike asjade eest saada sellises koguses raha, mis võimaldaks võidusõiduga mingil enam-vähem mõistlikul tasemel tegeleda. Tegelikult on sarnane olukord olnud pea kogu aeg, aga noh senimaani kui kohe üldse kuidagi ei saanud, siis kuidagi ikka sai, siis doominona on see asi läinud suht ebamugavaks, näiteks 2h sõidu viimased võlad ma maksin vist kuskil juuni lõpus tagasi.

Nii et ma väga vabandan selle pärast et selle lubadusega läks nagu ta läks, aga ma võin südamest kinnitada, et töö käib vahetpidamata selle nimel, et tagasi rajale jõuda. Ma muidugi ei tunne, et ma nüüd tegelikult oleksin hullult kellelegi midagi sees, aga noh mis teha, haigus.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
15.08.2011 at 12:30 1 edit. Last edited 15.08.2011 at 12:36 by Jesper
Juhan Tuhk
BEC 1. etapp; Audru, 20.08.2011
Ametlik teade korraldajalt: võistlust ei toimu seoses eelregistreerunute vähese arvuga.
16.08.2011 at 11:56
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : BEC 1. etapp; Audru, 20.08.2011  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.