register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Viimane piir  
Poster Message
Cardo
 
Viimane piir
Kas sobib sellise autoga esineda sedamoodi, kas eetikal on ka piirid ?




02.06.2007 at 19:42 2 edits. Last edited 02.06.2007 at 20:10 by Cardo
Silwer
Viimane piir
Must huumor või siis tõesti sponsor?

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
02.06.2007 at 21:52
Raceboy
 
Viimane piir
See ei ole must huumor, auto omanik on üks selle asutuse omanikke.

____________________________
www.vems.ee
02.06.2007 at 22:20
wirx
  
Viimane piir
reklaame on erinevaid...see on väga hea reklaam...tahaks näha, kes paneb ntx Tide või Arieli logoga auto tasuta interneti ja küsib selle kohta küsimusi?
Eetika on muidugi omaette teema...kuid tõele au andes jäi ka mulle täna see kiri speedestil silma :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
03.06.2007 at 00:11
Jesper
 
Viimane piir
Oot mis Tide kirjadega autol viga on? Ega raha ei haise, kui õnnestub selline sponsor leida siis värvitakse misiganes kiri autole.



Ma isiklikult ei leia selles matusebüroo reklaamis ka midagi imelikku, surm ja matus on ju täiesti loomulikud ja igapäevased asjad ning matusebüroo pidamine täiesti aus amet.
03.06.2007 at 04:29
kronja
 
Viimane piir
quote:
Jesper:
Ma isiklikult ei leia selles matusebüroo reklaamis ka midagi imelikku, surm ja matus on ju täiesti loomulikud ja igapäevased asjad ning matusebüroo pidamine täiesti aus amet.

ma kah nagu ei saa hästi aru, et mis konkreetselt eetikavastane oleks? ma saan aru et sünnimajja tulla naisele-lapsele järgi katafalgiga oleks vast veidi kohatu, aga mis probleem see matusebüroo kiirendusvõistlustel oleks? vastupidi, kuna seal juhtub aeg ajalt (ka) surmaga lõppevaid õnnetusi siis ongi hea endale kliente otsida

]:-)
04.06.2007 at 14:29
Jesper
 
Viimane piir
Ei no ma saan loomulikult aru et autospordi kontekstis on matus võib-olla veidi õrn teema, lisaks ei sobi neil vast üheski kontekstis väga agressiivset reklaamikampaaniat teha (a'la "Kirsturace" või "ilma toob teieni matusebüroo Männik" ). Aga samas antud juhul oli tegemist väga diskreetse ja väikese kleepekaga ning kui juba tuua eetika sisse, siis ma ütleks et alkoholi või liigkasuvõtmise reklaamid on eetiliselt kaheldavate reklaamide pingereas oluliselt kõrgemal, ma ei näe küll matusebüroo pidamises absoluutselt mitte midagi ebaeetilist. Ja no mõnele sellile (ei pea silmas OT seltskonda) tuleks ausalt öeldes väike meeldetuletus surma olemasolust pigem kasuks kui kahjuks.

Võib-olla on mul muidugi teema algatajast erinev arusaam eetikast.
04.06.2007 at 15:59 2 edits. Last edited 04.06.2007 at 16:01 by Jesper
Cardo
 
Viimane piir
Ju siis oli munu kodune lastetuba teistsugune. Suhtumist lahkunutesse vanade tavade kohaselt oli ehk minu matemaatikaõpetajast vanaema poolt paika pandud suvevaheaegadel ja kuidagi kohatu tundub sellistel teemadel nalja tegemine.
Surm ei ole äri, seda võib võtta kui äri, kuid siin jooksebgi eetika piir. Samahästi loetakse ka kunstiks keset teatrilava kusemine ja spordiks loetakse ka tuulelohede lennutamist.
Kui oled nii kõva mees, et suudad hästi arendada matusebürood, siis peaksid ikkagi millegagi arvestama. Olen ise olnud antud firma klient ja mitte just kõige odavam nendeseast, seega on teema minujaoks ehk isegi teravam kui niiütelda suvalisele külamehele.

See on minu seisukoht, ja kui keegi arvab teisiti siis las olla.
04.06.2007 at 18:37
que
 
Viimane piir
quote:
Cardo: ~ ja spordiks loetakse ka tuulelohede lennutamist. ~

mille poolest see erineb autospordist? - ehitatakse/ostetakse lohe ja siis lennutatakse seda vastavalt oma osavusele - lisateguritena õnn ja lohe vastupidavus...

aga teemast - OT on vist siiani olnud reklaamivaba - see oleks esimene kord?
04.06.2007 at 20:48
kronja
 
Viimane piir
võtke end kokku, mis ajast kleeps tagaklaasil reklaam/äri on?

paneks selle teema lukku? igaühel õnneks oma arusaam eetikast ja see teebki elu huvitavaks; moraali üle vaidlemiseks on vähemasti see foorum väga vale koht
04.06.2007 at 21:40
I.V.B
Viimane piir
Siin ei kõla mitte teie moraali- ja eetikatunnetus vaid ebausklik kartus :)
05.06.2007 at 00:35
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Viimane piir  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.