register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus   .. 3 4 5 6 7 8 9 ..  
Poster Message
kronja
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
hei,

ilmselt on see läbi jooksnud, aga ma kiiruga kolades kahjuks ei leidnud - kas kusagil on raja joonised ka üleval? mõõtudega tahaks.. kusagil ma kindlasti nägin, aga no ei leia praegu :(

tänud,
jk

____________________________
http://kronja.com
29.02.2012 at 16:48
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Audruringi veebist otsisid?

http://www.audruring.ee/est/ringrada/rajaskeem/rajaskeem


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
29.02.2012 at 22:36
rustang
  
Moderator
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Teppand tegutseb. Oh ma ei kadesta kodanik Serõid.

http://sport.postimees.ee/765450/tants-ringraja-umber/
07.03.2012 at 10:37
Cardo
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Mida rohkem ma seda rada vaatan, seda enam häirib mind see fallos sellel pildil, kui saaks selle ennem valmimist kuidagi ära siluda :)
07.03.2012 at 11:59
Juhan Tuhk
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ära lenda! Kui mööda rada sõidad, siis on lihtsalt parem-vasak kurvid...
07.03.2012 at 12:25
Umbertto
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Kui on soov näha, ikka näeb asju.... Lisaks on veel võimalus vaadata Steffani Pizza site http://www.steffani.ee/est.html ja seal on lausa 2 tk samal pildil. Muidugi on need turvaliselt kaetud (toitlustuses on karmimad nõuded), mitte haljas nagu Audruringil :D
07.03.2012 at 12:42
rolantsik
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ei tea,kas Estringi "vaimsel isal" on piletid Austraaliasse lunastatud,kui siin tõesti midagi nahka suudab keerata.....
07.03.2012 at 14:13
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
Umbertto: Kui on soov näha, ikka näeb asju...
Mina jällegi oma lihtsameelsuses arvasin et "Estring" on ringrada, kuni Google mu silmad avas...

Õnneks on tänu pikale netikasutamise staažile refleksid õiged ja ei klikkinud seda linki lahti, seega alternatiivsed assotsiatsioonid jäid ajusse kinnistumata :D

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.03.2012 at 15:42
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ma veel ei kiirusta vastamisega, aga arvestades teppandi tegevust tundub mulle, et omapoolse vastuseta sel korral asi jääda ei saa. Aga eks näis ;)
Igal juhul pole mul teppandisse (jah, kirjutatud väikese tähega) enam lugupidamisega võimalik suhtuda. Siiani ma seda tegin kuigi pärast kevadist aktsiooni oli seda kohati väga keeruline teha :)

Kuidas suhtuda inimesse, kes nii kevadel kui ka nüüd ei pöördunud kõigepealt oma leidudega minu poole, kuigi küsimustele saan vastata vaid mina, vaid tegutses mõlemal juhul selja taga? Ka sel korral kuulsin ma toimuvast teiste inimeste kaudu, keda üritati värvata oma toetajateks?

Kuidas suhtuda inimesse, kes lisab oma pöördumiste alla nimesid inimestelt tegelikult mandaati ja volitusi saamata?
Kuidas suhtuda praeguses teemas inimesse, kes ei jaga vist vähimatki projekteerimisest, detailplaneerimisest, hangete korraldamisest kui see inimene arvab, et neid asju tehakse lihtsalt sõrmenipsuga?

Ma täna veel ei tea, millised on mu edasised käigud, aga ma kaalun väga tõsiselt erinevaid variante, seal hulgas anonüümsete kommentaatorite laimu sisaldavate kommentaaridega tegelemist.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.03.2012 at 16:01
rolantsik
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Jesper 10 p :D:D

Eks ta vahva ole mööda Euroopat suurte Estringi kleepsudega ehitud kaubikuga ringi kupatada ja alternatiivset kultuuri arendada :D:D:D
07.03.2012 at 16:05
rolantsik
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ma täna veel ei tea, millised on mu edasised käigud, aga ma kaalun väga tõsiselt erinevaid variante, seal hulgas anonüümsete kommentaatorite laimu sisaldavate kommentaaridega tegelemist.

Ma sain ka Postimehe kommmentaariumit lugedes targemaks :D:D:D
07.03.2012 at 16:10
Raceboy
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Tsiteeriks üht värvikamat kommentaari PM Onlineäist:

quote:
kris 07.03.2012 12:49

Teades natuke asja telgitaguseid arvan ,et oleks alustada juttu juba tunduvalt varasemast ajast. Nimelt sellest ajast kui pidi tulema veel Rae valda rada ja tegelikult härra Hall suunatigi Audru raja teemaga tegelema teatud isikute poolt ,et ta kui teaada-tuntud sahmerdis ja käkerdis ( vaadake ja uurige tema äride minvikku kui muidu ei usu) selle Audru projekti võimalikult tuksi keeraks ja rahade nõutamisel oleks Rae valla üritusel tunduvalt suurem võimalus seda saada. Aga oh häda kui Rae valla prtide, külakoerte ja vanainimeste tungival nõudmisel jäigi see projent ära ja see Aurdu käkerdis oli juba esitatud ja noh siis loomulikult enam muud üle ei jäänudki kui võtta see raha ja just selle käkerdise tarvis. Muidu oleks täitsa ilma ju jäänud.
Praegune olukord tuleneb aga täielikult härra Halli jäikusest ja mingist võltseneseuhkusest. Ta serveerib jumala lest võetud faktidele põhinedes asja nii ,et kas tulgu käkerdis või üldse mitte midagi. Reaalselt ei ole asi tegelikult nii. Hall võiks lihtsalt püha ürituse nimel natuke oma uhkust alla neelata ja tunnistada ,et ta tõesti ei ole kõige parema lahendusega just lagedale tulnud ja davai mehed....viime muudatused sisse ja jätame asjale mingigi perspektiivi. EAS-ist on ju taodeldud näiteks ka kiirendusraja ehitamiseks raha sama projekti raames aga praeguse versiooniga ei ole sinna seda isegi tulevikus võimalik teha.
Seega lõppsõnaks. Toetame igati härra Halli ettevõtmist aga tasuks aasja ikkagi väikse perspktiivitundega suhtuda. Meil ju tõesti ei ole tarvis järjekordset küla kardirada. Ega see EAS enam uue tarvis küll rahasi eraldama ei hakka.
-4 +10


Siit jutust kumaks nagu läbi kellegi Rae ringraja entusiasti isik? :)


____________________________
www.vems.ee
07.03.2012 at 16:14
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Rae Ringiga tegelenud inimesed on väga mõistlikud, sealt ringist see idiootne kommentaar küll ei pärine. Päris kindlasti kohe.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.03.2012 at 16:24
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
rolantsik:
Ma sain ka Postimehe kommmentaariumit lugedes targemaks :D:D:D


Eh, seal ka jah asi välja kaevatud.

Tegelikult ma natuke mõtlesin selle nimeteema peale siis, kui eelmist kodulehte tegin - "Audruring" on küll meile igati ontlik ja suupärane nimi, aga ma pole päris kindel, kas see inglise ja saksa keele kõnelejatele üldse hääldatav on. Mul võttis näiteks vist mingi 4 aastat aega et Bikernieki nime üldse kirjutama õppida, ja Nemuno Žiedas, andke padruneid. Mõtlesin teha ettepaneku rõhuda veebisaidil ja üldse turunduses rohkem sellele "Estringile", et see on igati rahvusvaheline ja kellelgi ei teki küsimust et millises riigis see asub jne, aga siis lõin selle otsingusse ja noh... jah. Valus. Sinnapaika see mõte jäi ka.

Arvatavasti pole ma ainus selline "tähelepanelik", sellest ka hetkel üldkasutatav nimi :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.03.2012 at 16:25 2 edits. Last edited 07.03.2012 at 16:28 by Jesper
amblik
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Andres ja või Ansip on süüdi, homme kõik Saugale streikima, foolium on minu poolt :D
Nnn juhatab paraadi ehk.
07.03.2012 at 18:49 1 edit. Last edited 07.03.2012 at 18:52 by amblik
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Nojah, Ansip oleks ju ka Andres kui ta oma eesnimes u asemel e kasutusele vōtaks :)

Täiendus: mul on kindel plaan täna õhtul pärast tööpäeva lõppu orienteeruvalt kell 2200 asuda streikima - ma ei tegele streigi ajal tööasjadega. Esialgu streigin kuni homme hommikul kell 0700-ni.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.03.2012 at 19:19 1 edit. Last edited 07.03.2012 at 19:39 by hall
rollingjack
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
serõi:
Täiendus: mul on kindel plaan täna õhtul pärast tööpäeva lõppu orienteeruvalt kell 2200 asuda streikima - ma ei tegele streigi ajal tööasjadega. Esialgu streigin kuni homme hommikul kell 0700-ni.

Ühinen ka selle streigiga!
07.03.2012 at 22:36
peep
 
Moderator
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Wau mis teema !

Postimehe lehelt oli üllatav (või siis mitte) lugeda, et BHRA & Andrus Mõsovski on asunud projekti muutmise nimel tegutsema.

Lugesin seepeale nende lehel avaldatud avalikku pöördumist. Mida leht edasi, seda enam tekkis võrdlus hiljuti kuulsust kogunud norrakaga, kellel ju oli ehk mingis osas õigus aga järelduste tegemine ja probleemi lahendamine läks siiski totaalselt viltu.

42 lehekülge "meie" vormis loomingulise põlemisega kirjutatud autobiograafilise maiguga teksti. 32 leheküljel hakkasin fooliumimütsikese soetamise peale mõtlema.;) Kui Bernie vaid teaks millise kivi all vähid tegelikult peidus, oleks Tilke kontoril äri läbi. Mõtlesin selle peale juba sügisesel rinka ärasaatmisel, oodates kannatlikult oma shampuselonksu. 8-)

07.03.2012 at 22:50 3 edits. Last edited 07.03.2012 at 23:03 by peep
Raceboy
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Täielik müstika ikka.

____________________________
www.vems.ee
07.03.2012 at 23:06
tsrk
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
Jesper:

Tegelikult ma natuke mõtlesin selle nimeteema peale siis, kui eelmist kodulehte tegin - "Audruring" on küll meile igati ontlik ja suupärane nimi, aga ma pole päris kindel, kas see inglise ja saksa keele kõnelejatele üldse hääldatav on...... Arvatavasti pole ma ainus selline "tähelepanelik", sellest ka hetkel üldkasutatav nimi :)

Ma siin ükspäev hakkasin miskipärast FB-s kaardistama paari Audruringil toimunud võistluse pilti ja kui hakkasin sisse togima "audru", siis pakuti audru ja selle taga veel paar tähte. Ma lollike ei süvenenud ja lõin enter ja alles paar päeva hiljem avastasin, et Aururingil toimunud võistlused viisin omavoliliselt kohakesse Prantsusmaal "Audruicq" Belgia piiri ääres :) Kuidas seda "Audruicq" hääldatakse, pole õrna aimugi, kuid ilmselt prantslased oskavad ja küllap ka sakslased ning inglased "Audruring" hääldamise selgeks õpivad :) Kaardistamise ma lõpetasin (kartsin jätkata, et ei tea kuhu veel satun) ja nüüd ma olengi maailmas olnud kolmes kohas: Tallinn, Taali (asub Tori vallas) ja Audruicq!
07.03.2012 at 23:08 1 edit. Last edited 07.03.2012 at 23:15 by tsrk
rolantsik
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
peep: Wau mis teema !

Postimehe lehelt oli üllatav (või siis mitte) lugeda, et BHRA & Andrus Mõsovski on asunud projekti muutmise nimel tegutsema.

Lugesin seepeale nende lehel avaldatud avalikku pöördumist. Mida leht edasi, seda enam tekkis võrdlus hiljuti kuulsust kogunud norrakaga, kellel ju oli ehk mingis osas õigus aga järelduste tegemine ja probleemi lahendamine läks siiski totaalselt viltu.

42 lehekülge "meie" vormis loomingulise põlemisega kirjutatud autobiograafilise maiguga teksti. 32 leheküljel hakkasin fooliumimütsikese soetamise peale mõtlema.;) Kui Bernie vaid teaks millise kivi all vähid tegelikult peidus, oleks Tilke kontoril äri läbi. Mõtlesin selle peale juba sügisesel rinka ärasaatmisel, oodates kannatlikult oma shampuselonksu. 8-)



Selle jutu 7-ndal lehel antakse teada,et tegemist on salajaste materjalidega ja minu arust soovitatakse peale läbi lugemist materjalid ka ära süüa :D:D:D:D:D
07.03.2012 at 23:32
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Lahe on see, et ma kuulsin sellest aktsioonist ringiga. Ei ole teppand mulle oma pöördumist ja kutset "konverentsil" osalemiseks saatnud ;)

Kui kevadel see trall pihta hakkas ja põhiosa levitatavast materjalist ringlema hakkas, kutsusin teppandi endale külla, et mõistlikult asja arutada. Kui härra saabus, oli tema sissejuhatav lause umbes midagi sellist, et "ega me niikuinii kokkuleppele ei jõua, aga kuI sa ei tee minu projekti järgi, siis pole ma nõus ja seda ma nii ei jäta". Seisukohti toetasid ähvardused pöörduda meediasse jne. Tol korral meediasse ei õnnestunud jõuda kuigi kuulsin mitmetest sellekohastest üritustest.

Tol korral küsisin, et millega härra igapäevaselt tegeleb. Vastas, et "selle ringrajaasjaga". Ehk siis töötab täis ajaga praeguse projekti vastu. Kui küsisin, millest ta elab, sest "see ringrajaasi" ju sisse ei too, selgus, et ta naisel on hea palk ja sellest ta siis elabki :D:D

Kevadel said tehtud veel projekti mõned parandused, mis arvestasid just teppandi soove (näiteks pit entry, pit exit, T4, T5, T6). Need ei paistnud praeguses teoses aga kajastuvat. Kevadel sai härra palutud ka Ringrajakomitee koosolekule, kus talle suur seltskond üritas mõistust kohale tuua. Koosoleku käigus tekkis korraks tunne, et vist midagi jõudis kohale, aga kui koosolek lõppes, hakkas härra oma jutuga täiesti algusest peale nagu poleks vahepeal mitte midagi sel teemal juba arutatud. Selle koosoleku kõige meeleolukam hetk oli muide see kui Lauri kogu hingest ja täisvõimsusel häälega pidas teppandile maha monoloogi teemal mida ta teppandist ja tema plaanist arvab :D

Mul praegu paar päeva vähe kiire, aga veidi aja pärast võtan kätte ja panen kirja mida on vaja selleks, et praegune projekt asendada teppandi omaga. Etteruttavalt on selleks vaja raha ja aega.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.03.2012 at 23:55
uzzac
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Tahaks nutta vôi karjuda. Ei oskagi valida. Jätkuvalt ei suuda ma imestada, miks ET( Enn Teppand või Spielbergi E.T. , kuidas keegi soovib) jätkab oma jura ajamist. Kõik on ju korras. Tuleb rada, nõuded korras, tema ettepanekuid on Andres mõistusempiires kuulda võtt. Give it up already!

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
07.03.2012 at 23:56
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Kaspar, teppandi moto on "ega me niikuinii kokkuleppele ei jõua, aga kui sa ei tee minu projekti järgi, siis pole ma nõus ja seda ma nii ei jäta". Ja nii lihtsalt ongi.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.03.2012 at 00:01
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ma ilmselgelt ei ole nii osav lugeja kui Peep, sest olen alles poole peal (või siis äkki on asi selles, et tema kodus on kange alkoholi varudega veidi paremad lood), aga üks on selge - ringraja ja dragiga olid asjad enne nii korras et isegi Norra kvalifitseerus vaid teiseks, kuid siis tuli Andres ja hakkas kõike ära rikkuma. Häbi!

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.03.2012 at 00:04 2 edits. Last edited 08.03.2012 at 00:09 by Jesper
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus   .. 3 4 5 6 7 8 9 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.