register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Kestvussõit odavamalt?   1 2  
Poster Message
amblik
 
Kestvussõit odavamalt?
quote:
serõi:
quote:
amblik: Minu meelest on tänasel päeval asi rohkem nii, et munadega korraldajal on munad alles ainult sellisel juhul, kui ta ei ole teinud tõsiseid möödalaskmisi turvalisuse osas.
Paljud läti kiirendajad sõidavad meil tänu sellele, et lätis litsalt keelati kiirendused mingil hetkel, sest korraldajal OLID MUNAD.
Sama ähvardas ka meie OTd.
Ühesõnaga, kui korraldajad soovivad oma mune säilitada, ei ole mingit mõtet teha järeleandmisi turvalisuse osas, eriti, kui arvestada, et 99,99% tõenäosusega ei näe me ühtegi nendest superturvalistest pillidest kunagi ühisstardiga võistlustel.
Aga samas on tänapäeva ühiskonnas enda kastreerimine igaühe enda vaba tahe;)

Oled sa kindel, et sa vabal ajal filosoofi või kirjatargana ei toimeta? Puhast kulda tuleb pidevalt :D


JOBU:)))
Ära võta seda, kui komplimenti, nagu ma arvaksin, et sinul munad on;)
18.08.2010 at 22:11 1 edit. Last edited 18.08.2010 at 22:13 by amblik
kivialune
Kestvussõit odavamalt?
quote:
serõi: Jäärada ei kannata ringrajaga võrrelda, sest seal ei sõideta mees-mehe vastu ühisstartides ning lisaks pole seal ka mitte mingisugust kiirust (va piikidega sõites).
Talvisel ajal on rinkasõitjtele minu hinnangul parimaks trennivõimaluseks hobikardikeskustes sõitmine.

Kart ongi talvel siinmail ainuke võimalus niiöelda asfaldit sõita. Karta oli, et läheb jutt kiiruse peale. Iga asjal on oma võlu. Saab ju teha jäärada ka rinka formaadis. Lähevad mehed hasarti mingite olematute võrridega võisteldes, pole see ka teistmoodi. See on rohkem eelarvamus, et adrenaliini ei paku. Kiirust tahta talvel on hea piikidega lumesaan, pole midagi kiiremat lihtsalt.
19.08.2010 at 11:02
hall
 
Kestvussõit odavamalt?
quote:
amblik:
quote:
serõi:
quote:
amblik: Minu meelest on tänasel päeval asi rohkem nii, et munadega korraldajal on munad alles ainult sellisel juhul, kui ta ei ole teinud tõsiseid möödalaskmisi turvalisuse osas.
Paljud läti kiirendajad sõidavad meil tänu sellele, et lätis litsalt keelati kiirendused mingil hetkel, sest korraldajal OLID MUNAD.
Sama ähvardas ka meie OTd.
Ühesõnaga, kui korraldajad soovivad oma mune säilitada, ei ole mingit mõtet teha järeleandmisi turvalisuse osas, eriti, kui arvestada, et 99,99% tõenäosusega ei näe me ühtegi nendest superturvalistest pillidest kunagi ühisstardiga võistlustel.
Aga samas on tänapäeva ühiskonnas enda kastreerimine igaühe enda vaba tahe;)

Oled sa kindel, et sa vabal ajal filosoofi või kirjatargana ei toimeta? Puhast kulda tuleb pidevalt :D


JOBU:)))
Ära võta seda, kui komplimenti, nagu ma arvaksin, et sinul munad on;)

Oh ei, kus sa sellega :)
Pidasin silmas su võimet asjades point ilusti ja selgelt välja tuua :)


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
19.08.2010 at 12:58
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Kestvussõit odavamalt?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.