register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed  
Poster Message
Jackson
Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed
Tegelikult tahan ma öelda - open track is everywhere. Ka sellel lookleval teel on EV seadustega lubatud cõita 90-ga. Sõidunauding garanteeritud...
.

.
Veel estionian-b-roads pilte: http://www.flickr.com/photos/jennuste/sets/72157624559671196/

13.08.2010 at 01:16
raimo_r
Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed
Nõustun arvamusega.
Minu pildid on küll tehtud mujal ja nii kunstilised ei ole:
http://picasaweb.google.com/115254415663054582628/Magiteed#

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
13.08.2010 at 09:51
rustang
  
Moderator
Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed
Jacksonil on lisaks ilusale autole ka hea silm ja käsi pilti teha! Võtan ise ka tihti Haapsalu sõiduks ette vana (Keila-Haapsalu) maantee või Tartus käimiseks Piibe jne.
13.08.2010 at 10:00
H.E
  
Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed
Aga ehk räägiks oma mõnusatest kogemustest- kus on head sõiduteed eestis.
Hiljuti käisin (paraku mitte sportliku autoga) Pärispea poolsaarel, Loksalt Viinistule mööda ranniku äärt. Väga vinge tõusude, languste ja kurvidega tee.
13.08.2010 at 10:14
rustang
  
Moderator
Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed
Põnevad teed eestis
13.08.2010 at 10:24
H.E
  
Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed
Tänan :)
13.08.2010 at 10:42
que
 
Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed
Natuke offtopic kohalikus mõistes, aga kui keegi peaks sattuma -

Iirimaal käisin apelsiniga mägedes - seal on igal pool 80 lubatud :) - teed on kõik asfalt ja ca 1,5 kuni 2m laiad.
Enamus kõrvalteid on võimalik meie mõistes põnevad - müür kahel pool ja kiiruse piirangud tavaliselt ca. 80 max.
Kiirust mõõdetakse suurtelgi teedel harva, mägedes ilmselt mitte kunagi.

Teine superkoht kus on vaja korraliku momendiga autot on A5 Wales'is - uskumatult lahe soovitan soojalt. Kurv teise otsa, aga sellised sujuvad ja loogilised.
06.09.2010 at 18:14
uzzac
 
Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed
quote:
que: Natuke offtopic kohalikus mõistes, aga kui keegi peaks sattuma -

Iirimaal käisin apelsiniga mägedes - seal on igal pool 80 lubatud :) - teed on kõik asfalt ja ca 1,5 kuni 2m laiad.
Enamus kõrvalteid on võimalik meie mõistes põnevad - müür kahel pool ja kiiruse piirangud tavaliselt ca. 80 max.
Kiirust mõõdetakse suurtelgi teedel harva, mägedes ilmselt mitte kunagi.

Teine superkoht kus on vaja korraliku momendiga autot on A5 Wales'is - uskumatult lahe soovitan soojalt. Kurv teise otsa, aga sellised sujuvad ja loogilised.


Tänks for the heads up. Endal tripp Iirimaale novembris ees. Ees ootab A4 quattro 3.0 :) Loodan, et kasko on peal :)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
06.09.2010 at 21:59
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Mulle meeldivad kõrvalteed rohkem kui kiirteed  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.