register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Otsin töökoda enda autole  
Poster Message
-XR-
Otsin töökoda enda autole
Tervist,

Oleks huvitatud ühest töökojast, kuhu saaks auto tuua aegajalt ümberehitusele, ülevaatusele jne...
Esialgu oleks vaja vedrustus täielikult ära vahetada, piduriklotsid, voolikud, tool jne jne...
Vähemalt turvakaare tahaks ka panna. Praegu pole selle koha peal midagi.

Hiljem tahaks ka mootori ning käigukasti vahetuse ette võtta (eeldatavalt talvel, sest suvel tahaks sõita nii palju kui võimalik).

Väiksemate asjadega saan ka ise hakkama, aga suuremate asjade puhul jääb ajast, tööriistadest ja ka oskustest puudu.


Kui kellegil on mõnda kohta soovitada või ehk omab ise taolist kohta ja teadmisi, siis võiks teada anda.

Tasu vastavalt kokkuleppele.

____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
16.05.2007 at 22:13 1 edit. Last edited 16.05.2007 at 23:24 by -XR-
tfr
 
Otsin töökoda enda autole
ES-Tuning? Üks sealsetest pealikest, Sam, ehitab omale ise ka MR2 (küll eelmise põlvkonna oma).
17.05.2007 at 00:26 1 edit. Last edited 17.05.2007 at 00:26 by tfr
-XR-
Otsin töökoda enda autole
quote:
tfr: ES-Tuning? Üks sealsetest pealikest, Sam, ehitab omale ise ka MR2 (küll eelmise põlvkonna oma).


Tänud info eest. Selle koha olin täiesti ära unustanud. Artmanis käisin uurimas ja veel paaris kohas.
Enamustel pole aega ja peaks kaua järjekorras olema, iga väikse asja pärast.

Samas oleks tore kui oleks suht otsast peale asjad samas kohas tehtud.


Uurin nende käest homme.
17.05.2007 at 01:29
peep
 
Moderator
Otsin töökoda enda autole
Raske uskuda, et linnas on mõni pädev koht, kuhu pääsemiseks ei pea ootama... Siis on tavaliselt muud probleemid.

Selliseid ebamääraseid vanade autode modifitseerimistöid head tegijad ei taha võtta, kuna üldjuhul pole ette võimalik täpselt öelda, palju sellega aega läheb (alati läheb arvatust rohkem) ja samas klient pole valmis või ei jaksa lihtsalt tunnihinna alusel kõiki tunde kinni maksma. Mitme tegijaga olen suhelnud ja kehvade kogemuste tõttu selliste töödega nad pigem eelistavad selgeid remonttöid autode juures, mida nad ka hästi tunnevad.

Aga kui leiad, siis anna teada, endalgi oleks vaja vahel.
17.05.2007 at 10:17
-XR-
Otsin töökoda enda autole
Põmst töökoda on leitud.

Teine probleem on see, kus ma teda talvel hoian.
Ega kellegil turvalises garaažis natuke ruumi üle pole talvel?
Kui ilmad koledaks lähevad (oktoobris vms), siis paneks ta seisma.
Vahepeal võibolla veaks teda töökotta ja tagasi, aga põhiaja võiks ikka garaažis seista.

edit: ES-is siiski ei taha teha lasta. Palju kriitikat nende suunas kuulnud.
Üritan siis kõik asjad Artmanis ära ajada, kui neil aega on.
17.05.2007 at 15:46 1 edit. Last edited 21.05.2007 at 14:06 by -XR-
Taavi
Otsin töökoda enda autole
Minu auto on ES Tuningus otsast lõpuni ehitatud ja ma olen väga rahul. See kritiseerimine on minu meelest puhtalt nö eestlaste värk, hobiauto omanik on tavaliselt enda arust keskmisest nutikam härrasmees ja suuremate projektide puhul nii need eriarvamused/kriitikapuhangud tekivad. Pole Eestis töökoda kellel poleks teatud hulka turris kundesid.
11.07.2007 at 21:27 2 edits. Last edited 11.07.2007 at 21:36 by Taavi
mart154
 
Otsin töökoda enda autole
ei tahaks küll nüüd nii avalikult reklaami teha, aga kes see muu ikka oma p*rset kiidab :P

ühesõnaga, olen kuulnud, et Jam Racingus saab ka selliseid töid teha...
23.08.2007 at 22:07
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Otsin töökoda enda autole  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.