register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Peugeot 306 8v xsi   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
H.E
  
Peugeot 306 8v xsi
Viimane nädal tegelesin erinevate modifikatsioonidega ja töödega, milledega sai lõpetatud traditsiooniliselt viimasel hetkel. Kui auto koos, tegin hoovipeal ühe tiiru katsetamaks, ega kuskilt midagi väga kõvasti ei kolise. Kõik okei, kuid kui jätsin auto seisma, tundsin, et pidurid on peal. Süüdlaseks siis peasilinder, mille tihendeid ma olin vahetanud. Võtsin kokku-lahti, vahetasin vedrusid ja proovisin ühte ja teist, ning lõpuks tundus et toimib. Riias aga selgus kurb tõsiasi, et ikka jäävad pidurid peale. Peale timmimist tegin mõned ringid ja asi näis jälle toimivat, kuni ma maha tulin ja kuulsin mootorist saalekolinat. Sellega lõppes siis minujaoks sõit. Peab mõtlema, mis nüüd edasi saab- kas on mõtet remontida või mingi muu kone peale mõelda või üldse vanarauda viia.

EDIT- Vanaraud it is.
Pakkuda 4.4 peaülekandega kast. Sobib paljudele erinevatele Peugeoti mootoritele.
22.05.2011 at 11:56 1 edit. Last edited 07.12.2011 at 23:00 by H.E
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Peugeot 306 8v xsi   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.