register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Mazda Mx-5 (müüdud)   1 2 3  
Poster Message
m33lis
Mazda Mx-5 (müüdud)
Kõlab nagu täiesti mõislik plaan :)))

____________________________
VW Golf 2 Super 1600
06.07.2011 at 11:03
ardi
Mazda Mx-5 (müüdud)
quote:
devilc: Järgmise kahe sekundi leidmiseks on kah vahend olemas. Mitte, et ma ässitaks või midagi. :p

Mine tea.... Saan aru küll, et sulle teema südamelähedane :p
07.07.2011 at 15:32
ardi
Mazda Mx-5 (müüdud)
Uue rajaga tutvus tehtud. Märk maas 1.36,9..
Aga järjekorras:
Selle aasta ettevalmistused piirdusid mootoriõli, jahutusvedeliku, piduriõli vahetusega. Lisaks käis auto sillastendis. Üle tehasenormi külgkalded said keeratud tehasenormi piiresse tagasi kuna rehvikulu hakkas häirima. Enne rajale minekut eelmise aasta Kumhod alla ja läks.
Rajaga tutvumise ringil üllatasid kuristikud raja servades - kohad kuhu veel polnud valminud äärekivid. Kohe sai selgeks, et ei mingeid mõttetuid riske ja päev tuleb rahulik rajaga tutvumine. Teiseks sessiooniks sain rehvirõhud enamvähem paika ja tõstsin tempot. Parima ringi iseloomustus:

Karm on see, et kui seni rinka golfiga tulin kiirest läbi ca 155 km/h, siis nüüd oli apexi kohal ca 165 km/h, no ja rääkimata tippkiirusest. Algul häiris ka "pime betoonitagune" aga sellega harjus üllatavalt kiirelt ära ja pidurdusmaa läks suht paika. Minu jaoks põnevaim väljakutse on Spin'i kuni Enosen'i kiire läbimine. Näha oli, et Spin'i saab oluliselt kiiremini sisse. Samas oli mul probleem sellega, et just Spin'i eel pidurdades kuidagi auto muutus ebastabiilseks - ei tekkinud head tunnet sissekeeramisel. Üldiselt sai sõidetud turvaliselt, üks pidurdus läks ideaaltrajektoorist üle, rohkem ma endale võimalusi vigu teha ei andnud. Piisas 2st korrast rajal, fiilingu sain kätte - ja sellega oli päev korda läinud.
Kui vihmaks läks tulin tulema, meeles olid eelmisel korral märjaga sõidetud spinnide rohke sõit - kui ääred korras, küll siis jõuab vihmaga ka sõita.
Kokkuvõtteks - autoga 0 probleemi. Ootame järgmist korda.
30.09.2012 at 21:08
ardi
Mazda Mx-5 (müüdud)
Müüa. Läbisõit ca 34 tuhat. 3 viimast talve pole sõitnud.
http://www.auto24.ee/used/1348872
04.05.2013 at 20:04 2 edits. Last edited 06.05.2013 at 23:30 by ardi
ardi
Mazda Mx-5 (müüdud)
Müüdud. Äkki satub ka tulevikus ringile.
Minu poolest võib teema lukku panna.
26.07.2013 at 23:27
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Mazda Mx-5 (müüdud)   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.