register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Historic rinkaautodest   1 2  
Poster Message
purk
Historic rinkaautodest
Veidi võhiklik küsimus, kuid kas saan aru korrektselt- sellise (http://1.bp.blogspot.com/_iBxAzFjPTxU/SuongCZwlVI/AAAAAAAAIfo/EWA6lgV8Rgs/s1600-h/LCP2009Winners.jpg) autoga sõidetakse üle 300 kmh???
21.04.2010 at 14:31
I.V.B
Historic rinkaautodest
Mitte ainult üle 300km/h vaid üle 200MPH.
21.04.2010 at 15:24 1 edit. Last edited 21.04.2010 at 15:27 by I.V.B
PlyVal64
Historic rinkaautodest
See mulle meeldib, kui omajagu tõsiusklikud sportlased avastavad, et "pullimehed" vanatehnikal sõidavad omaette ja "poolsalaja" (ehk ilma mõttetu meediakärata) selliseid asju ja kiiruseid, et võtab silma märjaks :D
La Carreral on mõiste "vanatehnika" küll kerepõhine, sest need vanad spets LCPA masinad on jämedalt võttes pool-NASCAR-masin vanaaegse kere sees. Ehk nagu isand-Pärtel tavatseb öelda: kere on mootori vihmavari ;) Ja et lõdvalt nii kiiresti sõita, on vaja ainult SmallBlock V8+manuaal :D Aerodünaamika on nõrkadele mootoritele.
21.04.2010 at 18:17
rookierice
Historic rinkaautodest
Kust läheb historicu ja historicu piir? Kas vana kere ongi historic? Sel juhul pooldan ka mina usaraua doonorlust, sest veermiku tuleb niikuinii ümber teha, et mõnus oleks.

Ja mis rustangi 5.0 puutub siis minu teada ei tehtud temaga kuni minu kätte jõudmiseni tõesti midagi. Nüüd seisis mõnda aega ja eelmine nädal sai ühelt poolt kaane juba maha võetud - kontrollib kõik tolerantsid üle ja laob kokku ning natuke pisimodimist ka ehk.


Aga samas ei pea vihmavarju ju üldse kere järgi valima. Suvaline e21 bemm mõne kobedama tehnikaga oleks päris lahe. Või miks mitte mosse 402/407? Tallinnas oli kunagi üks valge spoilerdatud taoline, mis ringi kimas, viimasel ajal on kahtlaselt sarnast tumedat masinat näha olnud, madal ja agressiivne. Taoliste autodega võikski rada sõita ju funi jaoks. Ehk jõuan ka ise kunagi sinnani :)

Teine idee, mis mulle väga väga meeldis oli üks Rootsi projekt, kus hot rodi asemel track rod tehti. Mis tunne oleks kui sõidad mõne millise poeautoga ja peeglis passib Ford A näiteks. Ainus vahe on ju aerodünaamikas, vanad kered ei tohiks palju kaaluda ka.
06.05.2010 at 17:33
Jesper
 
Historic rinkaautodest
Historic on suhteliselt konkreetne termin mis tähendab suhteliselt konkreetset asja, noh umbes nagu sõna "vormel" peale tuleb silme ette üks teatud katmata ratastega sportautotüüp, mis siis et sõna-sõnalt on näiteks Super 1600 ka "vormel". Ehk siis kandvaks ideeks on ehitada või soetada tänapäevaseid turvanõudeid arvestades endisaja võidusõiduauto võimalikult täpne koopia. Kaspari ja Avo autod ei ole Historicud, vaid need on lihtsalt vahvad retroautod.

Mis puudutab e21 bemmi, Mosset või Ford A-d, siis eks jääme sinu poolt sellise projekti pilte ja teemat ootama, mis sellise masina ehitus siis ära pole, paari nädala õhtutega kokku visata!

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.05.2010 at 17:40 3 edits. Last edited 06.05.2010 at 17:44 by Jesper
Juhan Tuhk
Historic rinkaautodest
Olulistele küsimustele saate vastuse siit:
http://argent.fia.com/web/fia-public.nsf/8759746F5E98D543C12576E400335C2F/$FILE/Annexe%20K2010_12.03.10.pdf

ja täpsematele konksudele vastab EAL tehnikakolleegiumi nõustaja Ralf Pettersson (kontaktid saab Arno Sillatilt).
06.05.2010 at 21:54
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Historic rinkaautodest   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.