register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Cupi rehvid saadaval !   1 2  
Poster Message
Ivalo
 
Cupi rehvid saadaval !
quote:
This problem resulted from manufacturing fault called tread splice open, however, it does not affect to safety. This is just cosmetic problem.
Nii nigelat põhjendust pole enam ammu kuulnud- mitte et see enam midagi muudaks aga seda, et mustri ühenduskoha otsad lahti on teame me niigi. Ehk siis tootja tuima näoga tunnistab, et jah, meil jäi mingil partiil mustrite liitekoht korralikult kinni panemata aga ärge kartke, sellest ei juhtu midagi. :D Mis siis ikka, sõidame edasi, ehkki hea meelga näeks neid seda partiid välja vahetamas.
08.06.2010 at 20:50
kivialune
Cupi rehvid saadaval !
quote:
rolantsik:
quote:
kivialune: Iluviga on küll natuke üle pakutud.
http://live.hot.ee/gallery/show_image?page_nr=8

Liiga hea hind, et kõik roosiline oleks.


Panen ette,et järgmise aasta rehv võiks olla kas 17 või 18 tolli Misu slikk,siis ei tohiks ühtegi probleemi olla.


Ehk seletad, mis on Misu slick? :)
Ma saan aru, et käib teema, et mis kokkuvõttes tuleb mõtekam, kas korralik slick või odavam kiiresõidu tänavarehv... Äkki keegi toob välja kui palju raja km ca kestab tänarehv (nagu see kumho, R888) ja korralik slick.
08.06.2010 at 21:15
Jesper
 
Cupi rehvid saadaval !
Klge sorry et ma selle nalja tegin, ma ei osanud arvata et keegi selle vana slikiteemalise ussipurgi veel üles korjab.

Kivialusele vastuseks: korraliku sliki kestvuseaks on üks võistlus head pidamist ja miljon võistlust pärast seda poolkõva pidamisega, ehk siis kellel plönni on see ostab igaks sõiduks uued rehvid ja saab teiste ees tuntava eelise, aga kui sa tipus olla ei taha siis kestab rehv kaua.

Ja nüüd kuna vastus on antud siis vabandan ette ja taha, aga ma ei vii praegu nägu ja fooruminime kokku ning teadaolevalt pole ma ainuke - äkki tutvustad kolme sõnaga end ja oma seotust BMW Cupiga, et siis kõik teaks arvestada mis kaaluga need viimased arvamusavaldused on?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.06.2010 at 21:53
Jesper
 
Cupi rehvid saadaval !
quote:
Ivalo:Mis siis ikka, sõidame edasi, ehkki hea meelga näeks neid seda partiid välja vahetamas.
Nojah, siin on see küsimus et mis on ringrajasõidu "kauplemispotentsiaal" hetkel Eestis aastal 2010 - ideaalmaailmas võiks tootja/maaletooja olla vägagi huvitatud sellest et tema sportliku sõidu tooteseeria rehvidest ei ringle sellised pildid netis :) Reaalses maailmas ilmselt peab õnnelik olema kui üldse mingeid rehve saab kuskilt ja ei pea neid järelkäruga Soomest ostmas käima või kulleriga kurrunurruvutisaartelt tellima.

Muideks leidsin huvitava lause nende marketingist, "jointless constructon" : http://www.kumhousa.com/Tire.aspx?id=ae786572-9091-449f-8f4c-66bfc073d867&cat=24 :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.06.2010 at 22:01 1 edit. Last edited 08.06.2010 at 22:02 by Jesper
peep
 
Moderator
Cupi rehvid saadaval !
Minu arvamus on, et seni kuni ühegi rehviga pole mingit jama juhtunud, pole põhjust kobiseda, sest rehv on väga ok hinna omaduste suhtega. Pigem tuleks sarja toetajat tänada, et saame mõistliku raha eest kiiresti sõita. Ja kes sarjas ei sõida neil pole teemaga erilist pistmist sest KU15 ei ole meie turul vabamüügis.
08.06.2010 at 22:28 1 edit. Last edited 08.06.2010 at 22:31 by peep
kivialune
Cupi rehvid saadaval !
Pole Cup'ga seotud, vabandan, kui teemat risustan. On siis nii karm ja reeglid paigas, et tohib küsida-rääkida ainult, kui "parteipilet" taskus. Siiski lahtine foorum ja väga segavad teised, võmalus kinni panna ja saavad poste teha, kes AINULT cup sõidavad :) Tore foorum ja seltskond aga kuidagi eemale peletab selle suhtumisega... kui kohe vastu päid ja jalgu saab :(

Mina vaatasin neid rehve oma hobiautole alla keeramise suhtes. Hea hind, aga see pilt pani küll mõtlema.

Edit: Peep http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=1307791.161.6921&typ=R-120118&ranzahl=4&Breite=195&Herst=Kumho&Quer=50&Felge=15&Speed=H&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=161&sowigan=So

Vabamüügi kohta ei tea, aga see on .ee lõpuline sait, võta sa kinni, kuidas seda lugeda... On sel tähtsust saab ju neid tellida kust iganes.
08.06.2010 at 22:28 1 edit. Last edited 08.06.2010 at 22:43 by kivialune
Ivalo
 
Cupi rehvid saadaval !
Võrreldes Barumiga on need rehvid nagu öö ja päev ja suvalise hobiauto all, kuhu need rehvid oma mõõtudelt sobivad, kestavad nad ka kindlasti väga hästi. Kestavad ka cupi autode all, lihtsalt see "jointless ühenduskoht" :D on kõigil rehvidel näha ja osadel ka antud kohast tükke välja visanud. Ega siin muud polegi, kui et sõidame edasi ja loodame, et tulevikus see viga likvideeritakse. :)
08.06.2010 at 23:34
rolantsik
Cupi rehvid saadaval !
Võtan täna kätte ja küsin ka lätlaste käest järgi,mis värk on.
09.06.2010 at 00:58
H.E
  
Cupi rehvid saadaval !
Võibolla ei oska ma õiget kohta otsida, aga minu esiveolise parem esimene rehv oli küll väga okei. (nüüdseks on temast küll saanud juba parem tagumine)
11.06.2010 at 10:29
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Cupi rehvid saadaval !   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.