register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Porgand   1 2  
Poster Message
amblik
 
Porgand


ülearused tükid küljest läinud ja uued juba peaaegu kollasedki, vaja veel veits jooksu timmida ja pühap ehk jälle rajal :)
01.06.2011 at 00:57 4 edits. Last edited 06.06.2011 at 00:55 by amblik
Marvin
Porgand
Inimesed, kes arvavad, et Facebook ongi maailma parim viis pilte jagada, võiksid seda teha viisil, mis ka näoraamatusse sisselogimata pilte näha võimaldaks :).
01.06.2011 at 08:22
amblik
 
Porgand
http://public.fotki.com/liinuska/leedu/dsc-1138.html#media
01.06.2011 at 22:46
amblik
 
Porgand
Valmis, ja mitu päeva enne pühapäevast bemmide võidusõitu superkrossil :D
03.06.2011 at 00:47
Maik
  
Porgand
quote:
Marvin: Inimesed, kes arvavad, et Facebook ongi maailma parim viis pilte jagada, võiksid seda teha viisil, mis ka näoraamatusse sisselogimata pilte näha võimaldaks :).

facebooki albumitel on all link, publik link..seda saavad koik vaadata.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
04.06.2011 at 00:22
Marvin
Porgand
quote:
Maik:facebooki albumitel on all link, publik link..seda saavad koik vaadata.
Ambliku postitatud lingil nõuti minult kasutajanime ja parooli. Mul ei ole neid, ja pole ka ette näha, et lähiajal tuleks. Aga pilte tahaks ikka näha.

05.06.2011 at 22:57
amblik
 
Porgand
http://fotoalbum.ee/photos/daxexy/85791279
Kui kõik silindrid tööle said, siis tulemus tuli päris ok ;)
14.06.2011 at 17:38 3 edits. Last edited 14.06.2011 at 17:42 by amblik
Ivalo
 
Porgand
Mille graafik see nüüd on millega sa kaasvõistlejaid hirmutad? :D
14.06.2011 at 19:45
Umbertto
 
Porgand
quote:
Ivalo: Mille graafik see nüüd on millega sa kaasvõistlejaid hirmutad? :D
Muretsemiseks pole põhjust, Indrek on kogemata siia üles laadinud ühe lapse joonistama õppimise katsetused: vasakul pildil on näha, kuidas alguses ei saa laps aru, kuhu poole oleks vaja jutti vedada, siis lõpuks saab aru mida Indrek tahab ja veab pliiatsi vaevaliselt ja jõnksutades üles paremale. Kahjuks aga on lapse käsi alles nõrk ja suhteliselt ruttu kukub see koos pliiatsiga alla tagasi. Teine pilt on tehtud paar päeva hiljem - siin on näha, et laps jagab juba matsu - alustab alt poolt, joon on kenasti sirge ja kohe kindla käega vedades jõuab paremale üles välja. Kahjuks on Indrekul seal mingid kehvad vanaaegsed (ainult kuni 8000 rpm) ruudulised paberid ja nii ei saanudki laps teisel katsel alla poole joone vedamist õppida. Indrek, palun küsi vormeli meestelt korralikku paberit !!
Nüüd tõsisemalt - Raido, ma tean seda last, kui tahad siis lasen ka hõbenoolele sellised pildid joonista, ainult selle vahega, et peale nende avalikustamist saad tehnilisest ka veel läbi :D Indrek lihtsalt vist ei tea, et ka "hr. Koov käib internetis" ja näeb tema kuritegusid :D
14.06.2011 at 20:19
amblik
 
Porgand
Olgu olgu, luban, et panen piiraja tagasi laupäevaks... peale kvali ma arvan.
14.06.2011 at 20:43
Ivalo
 
Porgand
Urmas, nüüd kus sul vaba aega rohkem, võiksid vabalt memuaare kirjutama hakata, saaks naerda küll. :)
Ja Indrek, minu pärast ei pea küll piirajat maha võtma, ma nagunii töristan rivi lõpus oma värskelt värvitud autoga. :D
14.06.2011 at 20:56
Trabi
Porgand
Kuda buumeril se piiraja ehitatud on? Kas mitte plommitud ajus ei istu mitte lukutaga?
14.06.2011 at 22:24
Henri_
 
Porgand
Aga ajuvahetuseks on vaja vaid 4 kruvi lahti keerata :)

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
14.06.2011 at 22:25
Jesper
 
Porgand
quote:
Umbertto: hr. Koov käib internetis
Mina jällegi arvan, et tegemist on salakavala katsega austusväärsele tehnilisele komisjonile ja kaasvõistlejatele puru silma ajada, kasutades selleks rakendustarkvaras "Microsoft Paint" koostatud müstifikatsioone. Tegelikult ise tuunib vedrustust...

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
15.06.2011 at 00:57
Umbertto
 
Porgand
quote:
Henri_: Aga ajuvahetuseks on vaja vaid 4 kruvi lahti keerata :)
Kiirematel sõitjatel (loe ajudoonoritel) on see lihtsalt seal sahtlis et saaks kiirelt vahetada. Kuna sina oled korralik ja sõidad ainult plommitud ajuga, siis võid kasvõi selle kaane kinni keevitada :D
15.06.2011 at 09:08
amblik
 
Porgand
Nii uskumatu, kui see ka ei ole, ta tegi selle ära, jeeeee :D
25.07.2011 at 02:02
jaan tatikas
 
Porgand


25.07.2011 at 14:18
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Porgand   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.