register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Ultraheli pesu  
Poster Message
Trabi
Ultraheli pesu
Leidsin ühe "firma" kus kunagi kasutati ultrahelipesu . Nüüdseks on too teadja persoon ärakoondatud või parematele jahimaadele läinud ja seltskond kes hetkel "pesumasinat" haldab ei tea tollest tehnoloogiast essugi. Kas siin seltskonnas on mõni teadjam mees kes teab mis keemiat seal vannis kasutatakse. Vanasti olla masin pesnud 10min ja asjad puhtad, nüüd aga ei saavat pea 2 tunnigagi hakkama.
23.02.2010 at 18:08
EIXEIX
Ultraheli pesu
Nii ta on, et pesuaine peab õige olema. Meil firmas kasutatakse ka ultrahelivanni terade puhastamiseks (männivaik). Olen prooviks sinna muid vidinaid pannud ja neid ei ole ma puhtaks saanud. Ma võtan oma tuttavast keemikuga ühendust ja uurin asja.
23.02.2010 at 21:43
Marvin
Ultraheli pesu
Hei,

ultrahelipesu riistvara soetamise vastu tunnen huvi. Kui see seisev vann tahab omanikku vahetada, siis meelsasti räägin sel teemal :).

- M -
25.02.2010 at 11:52
uzzac
 
Ultraheli pesu
elektoonika pesemiseks kasutame ultraheli vannis vee ja sellise aine segu. võtab kõik metalli osad väga kenasti läikima.
25.02.2010 at 12:05
Trabi
Ultraheli pesu
Riistvara nad siiani vahetada ega sellest loobuda ei taha. Lihtsalt nad ei ole leidnud seda veneaegset TMC (tehnitceskoje mojusheje sredstvot) enam kusagilt ja kasutasid mingeid muid kemikaale mis ei tegutse vannis nii efektiivselt. Seal on tegemist raskete nafta destilaatide (parafin-steariin)+kroomoksiid ja muud poleerimispastade komponendid- eraldamisega.
Kus sa Kaspar tegutsed või kes sulle "leivaisa" on, et elektroonikaga tegeled?
26.02.2010 at 09:41
uzzac
 
Ultraheli pesu
tegeleme nokia mobiiltelefonide garantiiremondi ja hooldusega
26.02.2010 at 11:54 1 edit. Last edited 26.02.2010 at 11:55 by uzzac
lennukiga
Ultraheli pesu
Meil firmas kasutatakse metallist ja metallkeraamiliste filtrite pesuks vene segu nimega vertolin aga seda samuti keeruline saada, lääne keemiat peaks Würthist saama, sealt saab ka pesuseadmeid.
20.07.2010 at 01:10
Aspelund
Ultraheli pesu
Oskab keegi soovitada kohta, kus pakutakse Eestis ultrahelipesu teenusena?

On üks 74 aastat vana jõuallikas, mida viimati pesti vist pea sama ammu, seega tahaks ta põhidetailid taastamiseks puhtaks saada. Automoto foorumi kaudu otsides tuli null pakkumist.

Detailid on alumiiniumist ja terasest. Päris 30x15x15 kasti ei mahu kardetavalt ära.

Parimat
A.
07.02.2013 at 13:58
rustang
  
Moderator
Ultraheli pesu
Kas soodaprits või kuiva jää prits ei aita? Need on ka päris õrnad ega kahjusta pinda.
07.02.2013 at 14:24
Aspelund
Ultraheli pesu
Küllap aitaks, aga ma tahaks enne ära proovida just ultrahelipesu. Youtube'i asjakohased videod on päris efektsed. Konkreetsed detailid on suhteliselt rohmaka kvaliteediga ka, seega võiks helipesu õli ja muu saasata eemaldamisel toimida päris hästi...

A.
08.02.2013 at 11:17
Trabi
Ultraheli pesu
Otsi kuskilt "keemiapoest" eesti toobangut nimega TURBO. Lahjenda see sooja veega ja uputa oma vidinad sinna sisse. Toimib väga hästi. Kui ultrah. pesumasina leiad kusagilt siis selle jaoks on nüüd TURBO 2. Toodab seda keemiat selline eesti firma nagu Puhtax.
Ma ei saa re4klaamida oma "naabrite" ultrahelipesumasinat kuna sinna ei julge mina õliseid asju sisse panna.Seal pestakse enne hõbeda galvaanikat detaile ja neilt võetakse maha parafiniga lihvpastasi. Ma pesen need enne selle keemiaga või siis sama firma toodangus oleva ASPO-ga (mis on pigi ja õli leotusaine) ja siis u.h. pesumasinasse.
08.02.2013 at 15:36
Raceboy
 
Ultraheli pesu
Firma on T-Puhtax. Turbot olen ise kasutanud mootoridetailide pesemisel, väga tõhus vahend on (teeb kolvid ilma suurema nühkimata pmst nagu uueks).

____________________________
www.vems.ee
08.02.2013 at 21:57
hents99
  
Ultraheli pesu
Kust oleks mõistlik vaadata ultraheli pesurit?

Google andis Tööriistamarketi, aga ehk on miskit veel?

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
21.09.2016 at 16:06
prins1
Ultraheli pesu
Sai kunagi ostetud sellelt tootjalt:
http://www.finnsonic.com/tuotteet/ultraaanipesulaitteet
Esindaja eestis oli A-Pesuseadmed?


____________________________
88 fiero
93 Corvette
22.09.2016 at 21:11
trs200
Ultraheli pesu
Jebaist või otse hiinast, kui ei ole vaja professionaalset tööstuslikku seadet. Ilmselt ka tööstusliku seadme saaks neid teid mööda. Riistakas on ikkagi enamikel juhtudel hädavariant, kui õhtu või nädalavahetus käes.
25.10.2016 at 18:13
hents99
  
Ultraheli pesu
quote:
trs200: Jebaist või otse hiinast, kui ei ole vaja professionaalset tööstuslikku seadet. Ilmselt ka tööstusliku seadme saaks neid teid mööda. Riistakas on ikkagi enamikel juhtudel hädavariant, kui õhtu või nädalavahetus käes.

Ostsingi hiinaka. 30l ja Saksa eBayst. Ca 330 eurot koos saatmisega.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
26.10.2016 at 08:18
BlueStang
 
Ultraheli pesu
Saab multifunktsionaalselt ka kasutada :):
http://tehnika.postimees.ee/4010539/ultraheli-laagerdamine-tegi-2-aastase-braendi-valmis-koigest-kolme-paeevaga?_ga=1.230596702.378067746.1480742820
10.02.2017 at 20:28
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Ultraheli pesu  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.