register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Alcantara ?  
Poster Message
hents99
  
Alcantara ?
Kas keegi on viimasel ajal ostnud Alcantara kangast?

Kust saaks ja mis hinnaga? Oleks vaja katta armatuurlaud ja osaliselt ka istmed, polstrid ja lagi.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
23.02.2010 at 11:32
ICE
  
Alcantara ?
http://www.se.ee/

____________________________
Petrolheads.ee
23.02.2010 at 11:43
Raceboy
 
Alcantara ?
Ostsin SideEffektist umbes kaks a tagasi ja armatuuri katmiseks vajalik tükk läks maksma ~1500 kr ehk suht kallis on see.

____________________________
www.vems.ee
23.02.2010 at 12:46
wirx
  
Alcantara ?
asi pole www.se.ee vaid pigem selles, et alcantara ongi kallis ;)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
24.02.2010 at 20:12
hents99
  
Alcantara ?
Seda tean ma isegi, et kallim, kui nahk on.
Seepärast küsingi enne ostma tormamist.


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
24.02.2010 at 20:23
wirx
  
Alcantara ?
ei ole küll mingi eriline spets, aga ise ka päris mitu autot www.se.ee abil ära nahatanud-alcantaratanud ja tean, et alcantarasi on erinevaid sorte ning puhtalt hinna küsimine ei vii eriti kuhugile, sest üheskohas saad 1m2 hinnaks 500, teises 1500 aga kvaliteet on neil samuti erinev. Aga julgelt võid www.se.ee küsida, kindlasti oskab aidata valikul ja soovi korral ka nahatamisel.

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
24.02.2010 at 20:32
hents99
  
Alcantara ?
Küsin kindlasti, kuigi tundub päris kallis koht. Mul aga käsil olude sunnil säästuprojekt.

Tegelikult on vist saada ka mingit Alcantara välimusega riiet, mis pidi olema kõvasti odavam, aga välimuselt sama. St armatuuri, lage ja polstreid saaks katta. Istmed aga saavad rohkem venitamist/nühkimist, sinna peaks ikka õige asi saama.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
24.02.2010 at 20:46
Raceboy
 
Alcantara ?
Ega ma viidanudki sellele, et asi just se.ee-s kallim on :) Alcantara ongi kallis.



____________________________
www.vems.ee
24.02.2010 at 21:03
ICE
  
Alcantara ?
Tähendab ma täpsustan kohe ära, et Sideeffect hetkel ainult müüb sulle seda materjali. Töid enam vastu ei võeta.

Ja see alcantara odava variant on alcantraz (ka Vienna nime all) ning maksab u. 250.- meeter. Aga pmst ei kannata nühkimist, samas laed-piilarid on ok. Ise korduvalt kasutanud.

____________________________
Petrolheads.ee
25.02.2010 at 00:26 2 edits. Last edited 25.02.2010 at 14:06 by ICE
rustang
  
Moderator
Alcantara ?
Armatuuri kannataks ka "flokkida", ma Nissanil tegin ja kolmas aasta juba käigus, peab väga ilusti vastu.
25.02.2010 at 10:20
Kaido
Alcantara ?
Mina lasin enda auto lae & piilarid katta Alcantara riidest analoogiga. See venib veidi vähem ja on pikema karvaga, kuid jätab silmale väga hea mulje ning on kõvasti odavam. Alcantara materjali hinnaga sain analoogi ostetud, töö tehtud ja raha oleks jäänud ka üle. Loomulikult oli tegu ka sõbrahinnaga, kuid suhe peaks siiski sama jääma - püüan siia varsti panna selle materjali m2 hinna ja müügikoha.

Vienna - meetri hind on 300.-, rulli laius 1400 mm, müüb selles teemas juba tuttav www.se.ee ja musta kõrval on ka teisi toone.
25.02.2010 at 11:04 2 edits. Last edited 25.02.2010 at 12:10 by Kaido
Eruc
  
Alcantara ?
quote:
rustang: Armatuuri kannataks ka "flokkida", ma Nissanil tegin ja kolmas aasta juba käigus, peab väga ilusti vastu.
Flokkimine on odavam ning ei peegelda klaasile, endal lasin ka kõik plastikud ära flokkida. Enamus eestis olevaid "flokkimisfirmasid" ei tee tegelikult ise vaid kõik teevad ühe sama tegija juures. Kui vaja siis võin ka kontakti anda kuidas otse tegijaga jutule saada.

quote:
Kaido:Vienna - meetri hind on 300.-, rulli laius 1400 mm, müüb selles teemas juba tuttav www.se.ee ja musta kõrval on ka teisi toone.
Vienna maksab otse ostes 200eek meeter, vähemalt eelmisel suvel oli see nii.


____________________________
RX7 FC FE3T & RX7 High Compression 13B Turbo
13.03.2010 at 15:00 1 edit. Last edited 13.03.2010 at 15:02 by Eruc
Iff
Alcantara ?
Tartus müüb alcantarat audiodesign. Materjal on korralik aga odav ei ole ta mitte. Letihind on minuteada 1500kr/m suurusjärgus. Olen lasnud seal katta armatuuri ning hetkel tehakse lage. Eks oleneb armatuuri keerukusest, minu armatuuri puhul oli töö hind tükk maad kallim kui materjal ise
23.03.2010 at 17:23
hall
 
Alcantara ?
Mis peaks olema põhjuseks eelistada armatuuri viimistlemisel alcantarat flokkimisele?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
23.03.2010 at 22:19
hents99
  
Alcantara ?
quote:
serõi: Mis peaks olema põhjuseks eelistada armatuuri viimistlemisel alcantarat flokkimisele?

Minu puhul visuaalne kooslus istmete, polstrite ja laega.

Tänud vastajatele, ilmselt tellin odavama hinna tõttu paarkümmend meetrit välismaalt.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
24.03.2010 at 00:23
ICE
  
Alcantara ?
Kui jutt on rajaautost, siis muidugi flokkimine sest on kordades odavam. Kui aga hobi-igapäevane masin, siis see flokk on visuaalselt selleks otstarbeks ikka väga ropp.

____________________________
Petrolheads.ee
24.03.2010 at 10:09
hents99
  
Alcantara ?
Just, tegu pole rajaautoga, otseselt. Siit foorumist oli lihtsalt loogiline küsida, kuna kokkupuuteid selle materjaliga tundub olevat.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
24.03.2010 at 10:24
ICE
  
Alcantara ?
Mul enda eelmises autos oli nii:
lagi ja piilarid Vienna http://pildid.audiclub.ee/liikmete_autod/ice/2008_05_09_b4/images/IMG_2422%20copy.jpg
istmed ja uksed Alcantara http://pildid.audiclub.ee/liikmete_autod/ice/2008_05_09_b4/images/IMG_2427%20copy.jpg

Ehk siis kõik osad, mis saavad füüsilist kasutust, tuleb panna Alcantara ning muu vabalt Vienna.

____________________________
Petrolheads.ee
24.03.2010 at 10:57
hents99
  
Alcantara ?
Mul on omajagu meetreid alcantara kangast üle, kui kellelgi huvi peaks olema.
1.4m laiune rull.

Edit: Musta värvi muidu.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.09.2010 at 09:59 1 edit. Last edited 03.09.2010 at 10:07 by hents99
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Alcantara ?  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.