register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Emotsioonid Pirita raja ümber  
Poster Message
matukas
  
Emotsioonid Pirita raja ümber
quote:
Jörm: Homme pidi jällegi mingi orgkomitee koosolek olema sellel teemal, aga luureandmed räägivad, et mitte üks tsiklimees ei ole valmis seal sõitma, mistõttu on kogu üritus väga suure kahtluse all. Meie valmisolekust olen informeerinud kõiki instantse ja organeid, aga ilmselt ei hakata puhtalt meie ja veteranide jaoks seda siiski korraldama.
Ma ei saa aru, mis k...di jutt see käib, et tsiklimehed ei ole valmis seal sõitma. Mingi külafolkloor või? Kas peale saavad ainult Eesti inimesed? Kui see nii pole, siis olen ma asjadest VÄGA valesti aru saanud. Tahan siin tuua paralleele Man TT sõiduga. Olles väga suure huviga sealseid sõite vaadanud, julgen väita, et Man TT on oluliselt suurema ohuteguriga. Olgugi, et võistluse formaat kangemate tsiklite osas on teistsugune. Mulle pigem tundub totaalse soovimatusena väljaspoolt Eestit külalisi kutsuda. Nagu kõrtsiesine vanade aegade heietamise üritus loodetakse teha.



____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
05.02.2010 at 10:49 1 edit. Last edited 05.02.2010 at 10:59 by matukas
Cardo
 
Emotsioonid Pirita raja ümber
Mis kura... juttu sa matukas ise ajad. Kas sa ei ole kuulnud, et iga Eestlane on tähtis, ülejäänud võivad end hävitada kuis jaksavad, neid on niigi küllaga.
Viimastel Pirita sõitudel vähemalt üks mees kastis minema viidi oli ilmselge tõendus sellest, et tänapäeva tehnika ja see rada ei sobi oma ohutustingimuste puudumise tõttu mitte kokku.
Kas muuta rada ohutumaks või lõpetada see surmasõit ära. Saepurukotid puuääres meenutasid seal pigem surnutopiseid kui ohutut maandumist. Kaine mõistus peaks ka ükskord võiddule pääsema.
05.02.2010 at 11:33
matukas
  
Emotsioonid Pirita raja ümber
Selge, Eestis ei saagi midagi toimuma. Case closed.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
05.02.2010 at 12:01
hall
 
Emotsioonid Pirita raja ümber
quote:
matukas: Selge, Eestis ei saagi midagi toimuma. Case closed.

Ei pea igal teemal sõna võtma. Eriti tasub hoiduda kritiseerimsest, kui tegelikke olusid ei tea.

Ja kõige parem on lähtuda vanasõnast "kus viga näed laita, seal mine ja aita", ehk mine ja tee ükskord ise mõni asi ära.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
05.02.2010 at 13:06
peep
 
Moderator
Emotsioonid Pirita raja ümber
Foorumis pole mõtet käratseda, see on tühi bittide juhtmesse laskmine. Eelpool on ilusti vanasõna vormis ära öeldud, pane ise asjale käsi külge ja on loodetavasti kõigil parem, sest tegijaid pole kunagi liiga palju. Tõsi, selle käigus võivad arvamused muutuda, et mida saab ja mida on mõtet teha ?
05.02.2010 at 13:34
rolantsik
Emotsioonid Pirita raja ümber
Jah matukas,kui orgunnid Pirital võistluse,siis mina olen nõus igaljuhul sõitma.
07.02.2010 at 19:41
matukas
  
Emotsioonid Pirita raja ümber
quote:
rolantsik: Jah matukas,kui orgunnid Pirital võistluse,siis mina olen nõus igaljuhul sõitma.
Tsikliga loomulikult?

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
07.02.2010 at 20:49
rolantsik
Emotsioonid Pirita raja ümber
quote:
matukas:
quote:
rolantsik: Jah matukas,kui orgunnid Pirital võistluse,siis mina olen nõus igaljuhul sõitma.
Tsikliga loomulikult?

Jah,mul pole vahet. :D
07.02.2010 at 21:46
peep
 
Moderator
Emotsioonid Pirita raja ümber
Tavalise tänavatsikliga ei saa vist peale, muidu sõidaks ise ka...tasa...tasa.:lol
07.02.2010 at 22:20
rolantsik
Emotsioonid Pirita raja ümber
Tavalisi tänavapille olen näinud sõitmas küll,tuled on kinni teibitud lihtsalt.Et siis vist peaks ikka peale saama?
07.02.2010 at 22:40
peep
 
Moderator
Emotsioonid Pirita raja ümber
Tatikana sai seal päris tihti ööseti lolluseid tehtud, st. pundiga kihutamas käidud. Sõiduvarustus oli teksad, üks vana villane pinsak ja kiiluga kiiver.

Huvitaval kombel keegi surma ei saanud ja positiivne oli, et nõukaajal seal öösiti just palju liiklust ei olnud, kinnisvarabuumini oli veel nats aega.
07.02.2010 at 22:59
hall
 
Emotsioonid Pirita raja ümber
quote:
rolantsik: Tavalisi tänavapille olen näinud sõitmas küll,tuled on kinni teibitud lihtsalt.Et siis vist peaks ikka peale saama?


Jah, tuled peavad teibitud ja õlipunnid stoperdatud olema, muus osas sobib vähemalt Eesti võistlustel täiesti tänavaratas. Kombed-kiivrid ja muu turvavarustus peab lihtsalt kindlatele nõuetele vastama.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.02.2010 at 01:17
kivialune
Emotsioonid Pirita raja ümber
quote:
serõi:
quote:
rolantsik: Tavalisi tänavapille olen näinud sõitmas küll,tuled on kinni teibitud lihtsalt.Et siis vist peaks ikka peale saama?


Jah, tuled peavad teibitud ja õlipunnid stoperdatud olema, muus osas sobib vähemalt Eesti võistlustel täiesti tänavaratas. Kombed-kiivrid ja muu turvavarustus peab lihtsalt kindlatele nõuetele vastama.

Mis see tulede teipimise mõte on?
08.02.2010 at 12:41
Garfield
  
Emotsioonid Pirita raja ümber
quote:
kivialune: Mis see tulede teipimise mõte on?
Et kui kummuli käid, ei kuku killud asfaldile vaid jäävad teibi küljes kokku - lihtsam koristada :)


____________________________
Focus RS
08.02.2010 at 14:22
peep
 
Moderator
Emotsioonid Pirita raja ümber
Samamoodi on Cup'i autodel kõik tuled-klaasid kiletatud-teibitud.
08.02.2010 at 14:35
uzzac
 
Emotsioonid Pirita raja ümber
ja teised ei sõida läbi killumere kui ees keegi käbla paneb
08.02.2010 at 14:36
Maik
  
Emotsioonid Pirita raja ümber
Kui autodroom tähendab ringrada siis Viljandisse ehitatakse kindlalt 40mil eest autodroom - ja üsna varsti.

http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=221479

see oleks ulme luks- tervelt paarisaja meetri kaugusel see kool minust... :)


EDIT: helistasin ja uurisin järgi inimeselt kes seal töötab ja ongi nagu peep ütles - põhimõtteliselt suur ja kallis õppesõidu plats... :(
Iseenesest on siin see kunagine ringrada olemas,sellest ka see lootus,et seda taastatakse natuke.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
09.02.2010 at 18:05 1 edit. Last edited 09.02.2010 at 18:32 by Maik
peep
 
Moderator
Emotsioonid Pirita raja ümber
See võib tähendada mida iganes, ka tavalist asfaltplatsi.
09.02.2010 at 18:17
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Emotsioonid Pirita raja ümber  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.