register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri   1 2 3 4 5  
Poster Message
hall
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Kui paaki toppida suvalis porolooni, siis on suure tõenäosusega ikaldus käes. Selleks on ikka spetsiaalne asi olemas.

Aga paariliitrine kogumispaak peaks tõesti igasuguse originaalpaagi probleemi lahendama väga effektiivselt.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
30.12.2012 at 23:52
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Andres, nii rumalaks mind ka ei tasu ikka pidada :)

Ja ma usun, et ka need odavamad paagidki (muideks ka paberitega ja homologeeritud) kasutavad mingit spetsiaalsemat asja, kui poroloon. Aga ikkagi pidi veidi irduma ja ummistama torusid. Ehk on konkreetse tootja viga.

Seega - kas Sul on ehk mõni konkreetne koht või inimene soovitada, kelle poole vajadusel pöörduda, kes/mis justnimelt seda väga head svammi müüb?

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
31.12.2012 at 00:05
hall
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Viimati ostsin svammi koos paagiga AMK-st, aga küsida saab kindlasti ka Racingexperdist.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
31.12.2012 at 00:20
Juhan Tuhk
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
quote:
raimo_r:
quote:
Henri_: võite pakkuda mulle FIA nõuetele vastavat kütusepaaki

FIA ringrajasarjade nõutele vastav kütusepaak on selline min 500 euri ja tähtajalise homogleeringuga. Driftis lubatud SFI nõuetele vastavaid (need mustad kandilised nagu kõigil on) paake ringraja kasutada ei tohi.
Nii et jäte see sinna kus see on, pane väike vahepaak vahele ja kõik.


Enne sellise kommentaari jagamist tasuks ikka reeglid läbi lugeda ja endale selgeks teha. SFI-homologeeringuga paagid ON ringrajal Baltic Openis lubatud.
Kena uue aasta algust! :-)

01.01.2013 at 13:23 2 edits. Last edited 02.01.2013 at 09:34 by Juhan Tuhk
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Selle autoga peale V8 installi ringrajal võistlemine ei tundu just eriti perspektiivne tegevus rahalises ja sportlikus plaanis. Ja Open klassis peab mootor olema sama tootja oma mis kere ehk sinna ta peale LS# installi ei sobi.

Kuid driftid on konkurents kõva ja lammutamist peaks jätkuma piisavalt ka ilma ringrajata. Ja OT'l pole piiravaid reegleid, sõida millega tahad.;)
06.01.2013 at 20:44
H.E
  
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Kas sellise kombinatsiooniga mitte Baltic Open X1 klassi ei mahuks?

____________________________
Raketibaas
06.01.2013 at 21:14
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
X1 on töömaht piiratud 3 liitriga.
06.01.2013 at 21:43
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Kas X1 pole mitte klausel, et kui on kitcar, siis on 3,0L. Kui aga on tehasest välja veerenud auto, siis pane peale mis tahad?
Rauliga arutasin seda ringraja lõpuüritusel põgusalt, ega ma rohkem pole reeglitesse süvenenud, kuid küll koha leiaks kus lõbutseda lubatakse. Alati on ju võimalik läbi rääkida Eristega sõitmaks arvestuse väliselt või 4wd autodega, AG üritustel on ühisstarte tehtud jne.

Selle autoga aastal 2013 ma väga suure tõenäosusega ringrajale ei jõua, ei ajalistel ega rahalistel põhjustel. Mõte oli rohkem selleks ajaks, kui lastehaigused on välja ravitud, siis saab alati auto ümber seadistada ja proovida igasugu asju teha. Kristaps Blušs sõitis sedasi ju aastaid.

Kõigele lisaks on mul ka veel üks CUPitoorikust kupee, millel õige tehnika jms juba peal :)
Niiet ringrajal kasvõi niisama sõitmas olen ma ka sel aastal igatahes.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
06.01.2013 at 22:18 2 edits. Last edited 06.01.2013 at 22:28 by Henri_
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri


Vähekene toimunud arengutest kah. Tagarattad on sel pildil veel väikesed. Lisaks on külge panemata Wisefabi poolt toodetavad 50mm rattaflantsid (eraldi polditavad) ja kui veel hädasti tarvis, siis lisaks 20mm.

Vahel on muidugi LS1 ja auto sõitis omal jõul ka eelmisel hooajal, kuid valmimise edasilükkumise tõttu veel võistlustele ei jõudnud. Sel hooajal saab aga alustatud juba maikuus ning esimesed trennid kavas aprillis. Vahepeal on muidugi auto saanud ka varem arutlusel olnud vahepaagi, SFI turvapaagi, Bosch 044 jms.

Eelmise hooaja viimasel etapil osalesin sõbra ja mehaaniku Rait Lemberi kastikaga, millega saavutasin vist 12. koha ehk 29.võistleja seast. Hooaja kokkuvõtteski tõstis see mind võrdlemisi kõrgele positsioonile. Lisaks paar sõna ehk eelarve kohta - tol korral ma auto kasutamise eest muidugi midagi ei maksnud, kuid koos uute rehvidega, kütuse, isegi ühekordse litsentsi ostmisega jäi kulutatud rahasumma 350€ kanti. Koos kohalesõidu ja toiduga...pole nagu paha tuldpurskava ja möirgava autoga võistlemise kohta :)

Fiilingupilti kah:

Ja talvist meelelahutust:


____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
06.04.2014 at 22:18 7 edits. Last edited 06.04.2014 at 22:56 by Henri_
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Tehnika on saanud vahepeal väikeseid uuendusi.



Nimelt sai vahetatud nukkvõll, sisselaskekollektor, mootori juhtimine (MS3) ja porditud ka kaaned. Eks sai vahetatud ka hulgaliselt kestvust parandavaid jubinaid (parem õlipump, tõukurvardad, klapivedrud jne).

Tulemus on vägagi rahuldav. 336kw ja 582Nm rattasse ehk arvutuslikult umbes 525hj ja 670Nm mootorist. Vabalthingava kohta üsna hea. Sealjuures 1700 pöörde juures on rattas juba üle 450Nm ja veidi üle 3000rpm juba üle 500Nm.

Lisaks sai vahetatud ka T56 käigukast BMW E39 530d pärineva vastu.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
08.09.2014 at 17:38 3 edits. Last edited 13.04.2015 at 13:35 by Henri_
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Võibolla pakub kellelegi huvi veel selle E36 käekäik ka siin foorumis.

Auto sai pandud kaaludele ja talvel toimunud "dieet" aitas, ca 50kg kergem tänu plastiluukidele, makrolonist klaasidele. Kohti, kust veel kergemaks võtta, on tegelikkuses mõned veel.

Võistluskaal koos minu ja veidikese kütusega. Seega auto ise on u 1150kg.

Muus osas jääb esialgu tehnika samaks, mootori ja BMW kasti kooslus toimetab praegu veel kenasti. Vahetatud sai poolteljed tugevamate vastu, näis, kas õigustab end ja saab ka suurema hobujõuga ning parema pidamisega edasi TYP188 diffrit kasutada.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
13.04.2015 at 13:34
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.