register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri   1 2 3 4 5  
Poster Message
Jesper
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Jah, õigus, seal on veel kaks varianti, ühel on mingi automaatkasti radikas vms sisse ehitatud, aga lõdvikute asukohad on kõik samad, sinna automaadi aukudesse võib lihtsalt tühjuse jätta, midagi ei juhtu. Suurel ja väiksel radikal on alumised kinnitused nats erinevad, aga rauasae ja drelliga saab õigeks kohendada.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
24.05.2010 at 09:30
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Täna sai siis taaskord armukese juures käidud ning paika pandud mulle sobiv asend. Meeldiv on silitada tema pehmet nahka. Asjad edenevad!

Sattusin ka motors24 saidil viimast osa vaatama ja kassanäe, minu autost ju ligi pool saadet. http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Amperi+garaaz/10966-Amperi+Garaaz+-+24.aspx
Tähendab, auto sai viidud siis Amper Racingusse ja mehed teevad kõvasti tööd, et ma ikka rajale jõuaksin. Pühapäeval aga peaks ideepoolest auto juba enamvähem valmis saama. Plaan näeb ette esmaspäeval sillastendi ning teisipäeval esimest trenni. Teha on veel muidugi kõvasti, aga samas suur osa on ka tükkide külge keeramise vaev ning pistikute ühendamine. Mootor on käivituseks valmis.

Totral kombel suutsime me lõigata küll juhtmestikust ka üksjagu vajalikku välja. Täpsemalt siis hunniku masse ning piduritulesid ja andurit, mis neid põlema paneb, ühendava juhtme.
Ilmnes muidugi ka päris vastik probleem - keegi oli otsustanud, et mootorisse relaka löömine on väga hea idee ning seetõttu tuli vahetada esimene kaas. Täpsemalt oli siis sisse lõigatud ning (liimiga) parandatud süüteandurit hoidev kõrvakene ning töötavast mootorist oleks arvatavasti hakanud ka õli tilkuma.

Videos Lauri mainis, et tagasild on tugevdamata. Tegelikkuses siiski on sinna keevitatud tugevdusplaadid täitsa. Kuid puur on jah sidumata sillaga, see on planeeritud tulevasse talve. Samuti ka muud rohkem ja vähem vajalikud tugevdused.

Ühtlasi tulevad ka mingi hetk strutbar ning aero. Esimeseks võistluseks vist kahjuks veel ei pruugi jõuda, aga eks näis.

Radikas on nüüd ka kenasti lahendatud - tänud Jesperile kontakti eest.


Ma olen vaadanud, et enamus cupimehi kasutavad shiftlighti ja/või lisatahhokat. Kuna ka mina ei näe spidoplokist enamust, siis tahakski küsida, et mida keegi üldse kasutab? Mis on hea hinna-kvaliteedi suhtega...või lihtsalt hea hinnaga?
Kas sealjuures on ehk kellelgi kohapeal kohe ka midagi pakkuda?
08.06.2010 at 02:36 1 edit. Last edited 08.06.2010 at 02:50 by Henri_
matrix
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Tore näha et , üks auto jälle sündimas.

mis puutub lisa kelladesse siis meie autodes on kasutusel ainult õli rõhk ja temp.
Lisa tahokaid ei ole küll mõttete paigaldada ja sama on ka shiftlight iga , selleks on sul kõrvad :)
Eks Lauri oskab sulle õppetada kuida neid õieti kasutada ja iga sugused kellad on sõitmise juures paras ajaraiskamine .
08.06.2010 at 08:55 1 edit. Last edited 08.06.2010 at 08:56 by matrix
Ivalo
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Ma jällegi julgeks väita, et shiftlight on igal juhul abiks, muidugi hiljem kui kõrv juba piisavalt välja treenitud, pole võibolla enam vaja aga alguses aitab kindlasti silmi teel hoida selle asemel et tahhokat jälgida. Eks ta selline maitse asi ole.
08.06.2010 at 10:50
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Auto on nüüd valmis ja sai temaga teisipäeval juba ka esimest korda sõidetud.
Minule üllatuslikult oli pidamist päris palju, rehv tundub päris hea. Samas auto ise ka coili kõige jäigemas seades on tegelt päris pehme.

Varem muidugi sellise bemmiga ma sõitnud pole. Rääkimata veel ABSta.
Sõita oli samas väga lihtne ning auto on väga andestav. Muidugi arvestades seda, et viimati pikemalt sõitsin ma manuaalkastiga aastaid tagasi autokoolis, siis pidurdustel ja kurvis läks saba väga tihti alt ära. Väljasõite ja piruette tuli nende 92km jooksul oma 10tk kindlasti. Korra sai lausa kiirest tiigi poole nii hästi välja mindud, et auto kaevas ilusad kartulivaod ning välja pidi mind tõmbama.

Enim käkerdasingi ma ära vist maanteelt stardisirgele pöörates ja uude kurvi sisenedes.

Keegi mõõtis stopperiga ringiajaks ka 1.08-1.09.

Eks siis reedel tuleb paar sekki veel maha lihvida :)

Fotosüüdistus autost:
16.06.2010 at 15:41 1 edit. Last edited 16.06.2010 at 15:41 by Henri_
Ivalo
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Vägev. :)
Laupäeval läheb siis juba võidusõiduks. Kui varem mees- mehe vastu pole sõitnud, siis usu mind, sind ootab ees emotsionaalselt väga vinge nädalavahetus.:)
Ja tegelikult on esimestel startidel need ajad suva, sest isegi kui ühel ringil omaette cruisides oled kiire, ei pruugi see võistlussituatsioonis kuigi palju tähendada. :D
Reede õhtul näeme!

16.06.2010 at 16:24
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Huvitav, et minu jaoks on amordi kõige jäigem asend liiga jäik, just saba kipub alt minema. Soovitan pehmemaid variante proovida ja hoia kuumal rehvirõhul silm peal, see samuti soodustab ülemäärast libisemist.

Aga muidu viimase peal, et üks uus auto juures !
16.06.2010 at 17:16 1 edit. Last edited 16.06.2010 at 17:18 by peep
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Homme hangin mõne asjalikuma manomeetri endale kah, on soovitusi? Esialgu mõtlesin, et uurin racingexpertist, mis neil pakkuda on. Igasugused odavad suvamanomeetrid ei pidavat just eriti asjalikud olema. Rehvi temperatuuri võiks vist kah jälgida...

Aga tõesti, me juba pärast mõndasid ringe tulime maha ja Jesperil õnneks oli kaasas manomeeter, sai mõõdetud ning sees oli kuumalt 3baari. Sai kohe lastud kahe peale rõhk. Ma ütleks, et mulle isiklikult meeldis isegi rohkem sõita kolmega, aga rehvidele see vist ei meeldiks kohe üldse.

Eks sul peep on tsuti jäigem auto kah vast. Puur seotud tagasilla kinnituste juurde. Pika kondiga stabikas jms.
Ma arvan, et sel nädalavahetusel ma veel ei hakka kruttima, üritan sõita selle autoga normaalset trajektori ning pidurdamist ja käiguvahetust õppida. Ma arvan, et näppima hakkan siis, kui suudan juba stabiilselt sõita, senimaani sõidan nii, nagu targemad mulle selle seadistanud on. Eks üks hetk lasen auto ka päriselt madalaks ja teen siis uuesti ka sillastendi.

Tänava mõistes oleks see auto vist ikka jube jäik, korra sai lastud mööda tavateid, aga siis oli emotsioon nii laes, et ei suutnud üldse mõelda sellisele asjale nagu jäikus. Kõik tundus lihtsalt nii LAHE!
Miks ma leidsin, et pehme tundub oli sellepärast, et ma suudan võrrelda vaid ühe autoga, mis tänaval on pehmem, aga rajal jäigem. Mitte just raputamise mõttes vaid kuidagi olekult vähem vedel.
Tahaks nüüd proovida ka, kuidas tänava E36 325 sõidab...oleks mingigi võrdlusmoment olemas.

16.06.2010 at 17:36
Jesper
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Ära taha seda tänava 325 proovida... :)

See minu manomeeter oli müügil Benis, maksis vist mingi 140.- Meie põhimõte siiani on olnud kasutada koguaeg ainult üht manomeetrit, siis ei ole vahet kui ta valesti näitab, vähemalt on näidud võrreldavad. See konkreetne meeldis kuna tal pole seda nullimise nuppu vaid näit kukub kohe ära kui voolik ära võtta, jälle üks asi vähem millega kogemata munada. Ja muidugi see on ka vahva et ta on suhteliselt suur ja silmatorkav tükk, eelmine kadus koguaeg kuhugi koti või kasti põhja ära :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
16.06.2010 at 17:55 2 edits. Last edited 16.06.2010 at 17:58 by Jesper
rlracing
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Auto päris kompu !
Mis seadistusse puutub,siis nagu Peep soovitas keera jah amorte pigem pehmemaks kui jäigemaks.
Kurvi spinnide põhjuseks võib paljugi olla jäik seadistus,aga eks peab lihtsalt katsetama.
16.06.2010 at 18:58
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Esimene võistlus sõidetud ning auto tervelt koju toodud.

Kuid, reedel jäid peale pidurid. Ja kohe nii hullusti, et tippkiirus tol hetkel oli vaid 120 spido järgi. Esialgu kahtlustasime, et äkki liugurite puksid on paisunud kuumaga, kuid sadula maha võtmisel selgus, et liugurid kukuvad iseenesest välja. Teiseks kahtlustasime, et kuna sadulad sai värvitud, siis äkki värvi oli liiga paksult ja klots ei liikunud. Sai siis peaaegu, et järgmise kuupäeva saabumiseni neid värvist puhtaks kraabitud. Laupäeval tundus asi juba parem, kuid pidurid jäid korra kergelt siiski peale.
Järgmisena on sadulate täielik mahavõtmine ning kolbide vaba liikumise kontrollimine.
Kui need liiguvad siis pakuti varianti, et äkki on asi pidurivedelikus. Ma küll ei tea selle füüsikalisi omadusi, kuid äkki on tõepoolest nii ja tuleb oma ATE Super Racing Blue vahetada näiteks MOTULi vastu.

Kui juba piduritega tegelemine ees ootab, siis ma arvan, et proovib ka panna pidurivõimendi "kinni" ja ilma selleta harjutada. Üks asi vähem, mille pärast muretseda. Ehk kaasneb sellega ka parem piduritunnetus ning lukku raskem vajutada.

Pärast kvalifikatsiooni selgus parc fermes, et mul jooksis auto avariirežiimis, kuna õhulugeja annab häireid. Võibolla sellepärast astutigi sirgel mul eest ära väga kiiresti...
Kahtlustan ka, et viga võib olla äkki vanas, korduvalt lapitud, õhufiltri kopsiku ja seguklapi vahelises lõdvikus. Kui see on vahetatud, siis tuleb auto viia diagnostikasse ja uuesti vaadata. Äkki peab ka õhulugeja vahetama.

Reedel trennis juhtus huvitav asi, kiiret kurvi sai vale trajektoriga võetud ning andsin muidugi gaasi liiga palju järgi. Auto lendas muidugi põllule ja kohe sedasi, et mul kadus kogu autost elekter ja pidurid jäid peale. Boksialal selgus, et kaitse oli läbi põlenud. See juhtus aga sellepärast, et kõik see muld ja muru, mis lendas mootoriruumi lõi starteril toite ja pendiksi kokku. Tänud muidugi Eerole, kes aitas probleemi lahendada ja leidis üldse vea :)
Kahtlustan, et äkki on mõistlik panna uuesti kaitse, iseasi, kas taaskord 100A. Mul ikka selliseid asju tundub, et juhtub ja ehk on targem auto põlema mittesüttimise huvides see kaitse sinna tekitada uuesti. Praegu sai Vineda tiimi boksist Lembitu käest kohe üks juhtmeklemm hangitud ning plussjuhe otse akusse ühendatud.

Ühtlasi lasin oma auto ära kaaluda. Koos minuga tuli ülekaalu 41kg ehk siis 1301kg. Paak oli mul suhteliselt poole peal tol hetkel, seega sealt saab juba oma 10kg vast maha. Pagasiruumist tuleks ära võtta ka pigimatt, mis seniajani seal on. Ehk saab sealtki paar kilo. Muidugi peaksin ma ise kah veel oma 10kg maha võtma, kuid kust võtta järelejäänud 15kg?
Tagumised uksed seest tühjaks lõigata?

Ma kuulsin siin ulmelisi numbreid nagu 100kg alakaalu Riias jne.

Ka hooratas teeb väga koledat häält. Vahepeal lõi vahetades kolmandalt neljandale ja viiendalt neljandale ka jubeda vibra sisse. Sellega seoses tuleks vahetada vist ka sidur.

Seega "mida vaja teha" nimekiri:
*Pidurid korda
*Õhulugeja korda, auto avariirežiimist välja
*Kaalu madalamaks saada
*Aerodünaamikat parandada (splitter, tagatiib) ja sellega seoses mootoriruum põhja alt ära kaitsa
*Mootori puhastamiseks ja esimeseks õliks pandud suvasünt vahetada korralikuma vastu
*Auto ära kleepida
*Hooratas ja sidur vahetada

*Kiireid aegu sõita :)

*BE-kat load teha, et ei peaks selle puksiirhaagisega venima Saue ja Pärnu vahet.
22.06.2010 at 01:49
kivialune
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Enamasti kiiluvad pidurid kinni rooste pärast. Tihendi ja tolmukatte vahel on serv ja see läheb rooste ning kiilub kolvi kinni.
22.06.2010 at 09:54
uzzac
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Niisama piduri võimu kinni panemine ei anna sulle soovitud effekri. See tuleks ikka võrrandist eemaldada imo.
22.06.2010 at 10:10
H.E
  
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Nii on.
Ma ei saa mitte öelda, et vaakumvoolikuta võimendiga oleks pedaalitunnetus parem, kui töötava võimendiga.
Peugeot 306.
22.06.2010 at 10:20
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
10-15 kg ülekaalu ei ole hetkel kindlasti teema kui üldse, sellel on ringiajale marginaalne mõju eriti kui auto tagaosas see lisakaal asub. Parim efekt kiiruse ja kulutatud raha suhtes oleks minu arvates 150-200 ringi Saugal sõita.

Ja ATE Blue on väga hea pidurivedelik, seda vahetada pole mõtet. Käia klotsil serv maha kuni vabalt liigub.
22.06.2010 at 15:24
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Jube kiftid probleemid kimbutavad ikka minu autot.

Pidureid ikka päris korda nagu ei saanud, aga selgus, millest pealejäämine tingitud oli. Kuna piduri peasilinder ja võim olid pärit laksuga autolt, siis olid need mõlemad seest tegelikult väga mõlkis ja kõverad. Sai siis mõlemad ära vahetatud. Kuna mul jäid vahepeal linnavahel sõites pidurid nii peale, et sõi lausa klotsi ära ja läksid ülikuumaks, siis igaks juhuks sai pandud veel ka töösilindrite remontkomplektid.

Aga siis ilmus järgmine anomaalia, pidureid enam põhimõtteliselt polnud. Pedaal käis põhjas ära nagu nalja, kuigi auto seisma saab, aga ei võtnud blokki. Kuna vaakumvoolikule sai siiski kraan pandud, siis ilma võimuta käis pedaal nagu võimuga enne. Siis ostsin poest uue peasilindri ja vahetasin romulast võetu välja. Kuid probleem jäi endine.

Keegi aga soovitas järsku, et proovida korra tee peal täiega pidurid põhja lüüa, ehk on mingi "tromb" ees ja selle saab sedasi eest ära. Sõitsin ma siis diagnostist välja ja parkimisplatsil kohe seda ka tegin, pidurid endiselt ei toiminud hästi. Siis aga sain suurema tee peale ja kogusin korra hoogu ning lõin uuesti pedaali ja pidurid läksid lukku. Ja nii igal järgneval korral ning iga kord aina paremini vist. Siis keerasin võimu tagasi tööle ning lukku löömine polnud enam probleem.
Põhimõtteliselt sai kogu pidurisüsteem peale torude ja klotside välja vahetatud. Piduripedaal jäi endiselt pisut pehmem, kui varem, aga nüüd toimib. Kuid millest ikkagi selline asi tingitud võib olla?

Kas äkki oli klotsi pind läinud ülikuumaks ja siis kiirelt jahtudes klaasistunud ning soonimata kettad ei hõõrunud seda maha? Samas siis ei tohiks ikkagi ju pedaal vabalt põhjas käia. Kõik nägi välja nii, nagu süsteem oleks õhutamata, kuigi seda sai tehtud väga palju.

Piduriprobleemide vahelduseks otsustas ka minu BMW endast AUDI teha ja lülitas ühe silindri välja - keegi ei tea jällegi miks, kuna diagnostikas ei tuvastatud midagi erilist. Vaid neljas silinder oli vahepeal pisut "kahtlane."

Õhulugeja sai pärast seda ära kukkumise probleemi koos kõigi lõdvikutega küll vahetatud ja avariirežiimi enam selle pärast ei tohiks ma nüüd küll minna.

Kuid positiivsemates toonides: Auto sai pisut kleepsutuuningut ning homme saab ka tagatiiva ning kui jõuan, siis valmistan ka käepärastest vahenditest kiirelt splitteri. Ehk saab seekord ka nüüd juba võistelda!
07.07.2010 at 22:42
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri


Tänane tulemus neljandas silindris ehk siis seal, kust küünal välja ei tulnud (koos keermega ainult). Kuna see pole aga ainukene häda, siis mõtlemegi, et mida nüüd täpsemalt teha. Ringrajasõiduks tuleks seda mootorit veel väga väga palju näppida, kuid tänavasõiduks kõlbaks vaid mõni viga kõrvaldada ning asi oleks ok.

Arvatavasti tuleb minna homme uue mootori järgi :(

Pole ime, et sirgete peal maha jäin teistest...
25.08.2010 at 18:22 1 edit. Last edited 25.08.2010 at 18:23 by Henri_
hall
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Sirgetel konkurentidele allajäämist põhjustas kindlasti ka see, et kurvide trajektoorid pole sul veel päris paigas - sa lihtsalt alustad kiirendamist hiljem kui "õigema" trajektoori valinud konkurendid. Sain seda väga lähedalt näha kui tunnisõidul veidi aega su taga sõitsin.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
25.08.2010 at 21:30
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Just, seal ma pidurdasin ka igasse kurvi risti sisse, et sind ja teisi takistada ning ka säilitada võimalikult kõrged pöörded. Auto kogus pöördeid jube vaevaliselt, eriti kui pidin vahetama neljandale. Tallinnas murdus summuti kollektori küljest lausa lahti.
Aga muidugi, ei vaidle üldse vastu, mu trajektor on kindlasti kehvem, kui teistel. Aga, kas mitu autopikkust maas olev auto möödudes sirge lõpuks mitu autopikkust eespool on normaalne...
25.08.2010 at 21:58
hall
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
quote:
Henri_: Aga, kas mitu autopikkust maas olev auto möödudes sirge lõpuks mitu autopikkust eespool on normaalne...

Kui üks autodest alustab kiirendamist oluliselt varem on see vältimatu ja täiesti normaalne, vastupidine oleks ebanormaalne :)
Mina sinu taga sõites ei saanud aru, et su autol sirgekiirusega probleeme oleks olnud. Usu mind, 90% sirgekiiruse vähesusest oli sul tingitud kurvide trajektooridest, 10% võib-olla tehnikast.

Ja ega tegelikult see "kurvides risti olemine" ei ole ka just parim strateegia möödujate katmiseks :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
26.08.2010 at 09:23
Garfield
  
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
serõi:
quote:
Ja ega tegelikult see "kurvides risti olemine" ei ole ka just parim strateegia möödujate katmiseks :)
See ongi põhjus, miks teised sirgel mööda läksid. Kurvis risti - see tähendab, et oled kurvis aeglane. Veidi kogenum sõita, kes sulle sappa tuleb, laseb väikese pikivahe sisse enne kurvi - sina katad oma aeglase "ristis" autoga - tagasõitja aga hakkab varem (õiges kohas) kiirendama, kurvi lõpuks on ta sul stanges. Kiiruste erinevus on siis juba ca' 10km/h ja sirgel läheb lihtsalt mööda.
Katmine on kunst, sest sa pead olema ise:
- piisavalt kiire, et järgmisel sirgel ülalmainitud stsenaarium ei juhtuks
- auto taga toimuvaga kursis (ehk peeglimajandus ja aeg sinna vaatamiseks)
- mitte rikkuma reegleid (rajakohtunikud on valvsad)
Mina kasutasin sellises olukorras rohkem tail-brake ja vara kurvi sissekeeramist :)

____________________________
Focus RS
26.08.2010 at 11:06
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Igatahes vahepeal on selgunud siduri kadumise üks põhjustest. Survelaager otsustas lõpetada oma töö, plastmassi sulades ning muidu purunendes, kuid miks see juhtus - ei tea. Kogu kupatus on jubedalt kuuma saanud, hooratas tõmmanud lausa siniseks. Nagu keegi oleks julmalt ja pikalt libistanud, mida ma aga ei usu.
Igatahes tulemus ja pilt sidurikorvist:


Aga positiivsemast küljest sai valitud uus mootor. Ja kuna kuuldavasti esineb paljudel kuumusprobleeme, siis muidugi kullast - juhib kuuma eemale ehk.
31.08.2010 at 18:58 2 edits. Last edited 31.08.2010 at 19:03 by Henri_
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Sai siis täna sissesõitu tehtud. Esialgu tundub, et on päris käre pill. Ning selle saavutamiseks kulus vaid 3 plokki ja 2 mootorit ja 2 käimakasti, 3 sidurit ja 2 hooratast, millest ühte 2x kergendatud.

Käega mõõdetud ning pisut optimistlik parim ringiaeg oli 1:04.6, kuid ma ei hoidnud üldse peal kohtades, kus varem oli põhjagaas. Ei julenud lihtsalt, klots polnd ikka päris see, mis varem ja pidamist ka palju polnd. Nüüd peab hakkama mõtlema, kus pidurdama hakata, varasemad punktid enam ei kõlba. Seega väga lõdva olekuga, ilma kangutamata ning vaid mingi 15 ringi ise sõites. Et siis võib eeldada, et mu tunne on SUPER!
15.09.2010 at 00:28
Ivalo
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Ilmselt sai uus mootor parem kui vana. Loodetavasti ei lähe nüüd mootorite ehitamise maratoniks, seda küll kaasa ei viitsiks teha, eks peale Riiat ole näha, kuidas autod liiguvad. :)
16.09.2010 at 22:55
Henri_
 
BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri
Einoh, ega mul nüüd ka midagi palju tehtud ju pole. Aga paratamatus on see, et üks hetk tuleb ju lahti võtta ning igasugu tihendid, rõngad, saaled jms kraam ära vahetada. Mul polnud seda plaanis teha, tahtsin vaid pääseda kaanetöödega, aga kuna tuli juba lahti lammutada, siis enam polnud mõtet pidurit tõmmata vanasid kulujuppe tagasi ladudes...
16.09.2010 at 23:08
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW 325 Cup - GM LS driftiauto - Henri   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.