register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi  
Poster Message
Jesper
 
Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi
Dynamit race eelõhtul telgis õlut timmides tuli mõte uurida, et ega Audru rajal wifi võrke ei ole :) Selles suhtes töötavaid ei olnud, et saaks hotellide numbreid otsida, aga leidsime ühe teise, mis lähemal uurimisel osutus AMB ajavõtuga kaasas käivaks vidinaks, kust siis spetstarkvara abil peaks saama lugeda infot aegade kohta ilma jalgu bussi vahet joostes kulutamata.

Kuna see hetk oli kiire ja sisepartei opsüsteemiga läpakat käepärast ei olnud, jäi asi sinnapaika, aga nüüd hakkasin uurima et mida siis täpsemalt vaja on et seda süsteemi kasutada ning selgus et see info polegi kuigi laialt levitatav, ainukesed viited olid mingites teistes foorumites, AMB enda saidil pole midagi. Parim kirjeldus ja ainuke download link mis ma leidsin on siin: https://trackintel.com/ti/titan/showcontent.html?content=ambth .

Kas keegi on sellega lähemalt kursis ja asja tööle saanud? Ma vaatasin et Lauri vehkis iPhonega aktiivselt ringi, kas sellele on ka mingi soft olemas?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
13.10.2009 at 13:27 1 edit. Last edited 13.10.2009 at 13:29 by Jesper
rolantsik
Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi
Leedu võistlustel tulevad ajad lives.
Kuulu järgi on Pärnus ka see mingil ajal töödanud.
13.10.2009 at 14:33
joonas
Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi
Viimas OT ürituse lõpus sain ajavõtuga ametis olnud Asper Leppiku käest ajavõtu logifailid ja rääkisime natukene ka ajavõtu teemal.

Asperil oli kaasas sülearvuti, millest oleks saanud tulemusi vaadata, kuid tahvli juures ei ole vist elektrit ja selle tõttu ei saanud arvutit kasutada.

Hiljem ta saatis mulle meiliga ka lingi http://live.meenuta.net/races.php kuhu ta muidu saab infot üles panna.

Arvutitel olid vist Tele2 mobiilse interneti pulgad küljes, mille vahendusel toimus suhtlemine.

Üheks suureks takistuseks on kindlasti toite puudumine stendi juures ja mujal.

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
13.10.2009 at 14:58
klokker
 
Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi
Tere kõigile!

Eesti autoringrajavõidusõitude tulemuste reaalajas jälgimise võimalustega on täna lugu järgmine. Audru ringraja kohal täna tõesti ei olegi minu teada nö. statsionaarseid interneti wifi võrke. Küll aga on igal võistlusel "auto" nimeline wifi võrk püsti, mis eeldab siis personaalset ip aadressi arvutisse ja RMonitor nimelist programmi juppi, et näha oma arvutis live`na tulemusi. Kõik selleks vajaliku saab ajamõõdu meeskonna käest. Lisaks on meil mitte AMB poolt vaid oma nö. kodukootud live leht aadressil http://live.meenuta.net/ , mis ka edukalt Dynamit race ajal jooksis ja toimis http://live.meenuta.net/races.php?groupid=9 Samalt aadressilt leiab ka mitmeid teisi mootorispordi tulemuste viiteid live kujul. Samuti on Audrus võistluste ajal ka pitlane ääres tulemused TV ekraanil reaalajas jooksmas. Seega reaalajas tulemuste jälgimiseks on toimivad võimalused olemas. Kel huvi, küsimusi, ettepanekuid ja soove sel teemal, siis aitan ja vastan igaljuhul. Ja nagu ikka tulemused peale sõite www.mylaps.com aadressil nähtavad.

PS! Mis viitelt Kacergine tulemusi nägi, näeb?
13.10.2009 at 15:09 2 edits. Last edited 13.10.2009 at 16:04 by klokker
klokker
 
Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi
Ei ole probleem TV ekraan reaalaajas tulemustega ka OT ürituste ajal eelstarti paigaldada, kuid see eeldaks siis korraldajalt või raja haldajalt voolu garanteerimist.
13.10.2009 at 15:58
rolantsik
Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi

PS! Mis viitelt Kacergine tulemusi nägi, näeb?



Krt,kahjuks ei mäleta.Kuid seal oli jant,et ei värskendanud piisavalt kiiresti.Klõbistasin ise reloadi,siis tundus nagu sai kiiremini.
13.10.2009 at 15:58
Jesper
 
Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi
quote:
klokker: Küll aga on igal võistlusel "auto" nimeline wifi võrk püsti, mis eeldab siis personaalset ip aadressi arvutisse ja RMonitor nimelist programmi juppi, et näha oma arvutis live`na tulemusi.

Kuigi siin vestlus laiaks tõmmati veebist tulemuste saadavuse peale, mõtlesin ma algses postituses just seda lahendust - oma arvuti boksi üles ja uurima.

Nagu ma aru saan, siis on minu poolt vaja kodust kaasa võtta minimaalselt wifi kaardi ja Windowsiga varustatud täisfunktsionaalne PC, mingid muud opsüsteemid ja kergemakaalulised seadmed ei ole RMonitori poolt toetatud?

Täiendus, voolutarbest: keskmise ekraani ja arvuti kombo voolutarve on absoluutse worst case scenario korral ühe käe kahel sõrmel loetav hulk ampreid, keskmise autoaku mahutavus on umbes 10 käe sõrmedel loetav hulk ampertunde. Huviliste kambale või suvalisele tiimile kättevõtmise asi puhtalt.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
13.10.2009 at 17:06 3 edits. Last edited 13.10.2009 at 17:16 by Jesper
klokker
 
Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi

quote:
Nagu ma aru saan, siis on minu poolt vaja kodust kaasa võtta minimaalselt wifi kaardi ja Windowsiga varustatud täisfunktsionaalne PC

Just nii!

quote:
Täiendus, voolutarbest: keskmise ekraani ja arvuti kombo voolutarve on absoluutse worst case scenario korral ühe käe kahel sõrmel loetav hulk ampreid, keskmise autoaku mahutavus on umbes 10 käe sõrmedel loetav hulk ampertunde. Huviliste kambale või suvalisele tiimile kättevõtmise asi puhtalt.

Jah, piisab tegelikuses ühest autoakust ja inverterist
13.10.2009 at 19:20
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Reaalajas info AMB ajavõtusüsteemist üle wifi  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.