register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja  
Poster Message
ICE
  
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
Vaatamata muutlikule ilmale asi sujus ning põnevaid ja kahtlasi (võistlus)momente jagus.
Mõnel oli hea päev, mõnel kergelt katastroofiline.

Muideks kes arvab, et Kuismanen tuli siia "trenni" tegema ning lõdvalt võtma lugegu seda:
http://www.kuismanen.net/2009/08/fian-nordic-supercar-ja-nez-finaalit-parnu-29-8-2009/
Minuarust on see tiimi tase omaette, et praktiliselt kohe on uudis genereeritud.

____________________________
Petrolheads.ee
30.08.2009 at 09:26
peep
 
Moderator
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
Võistlus oli järjekordselt väga hästi korraldatud, ajakava pidas ja kõik sujus vähemalt osaleja pilgu läbi. Viperite võidusõit oli kahtlemata üks ürituse naelasid aga S1600 oli ka väga põnev vaadata. BMW Cup vist sarnast meelelahutust seekord ei pakkunud, kuigi kindlasti kõik roolisid nagu oskasid, siis möödasõite oli vähe. Ilmselt on pilootidel stabiilsus paranenud ja vahesid on keeruline kinni sõita.

Igatahes oli hea nädalalõpp ja tänud korraldajatele !
30.08.2009 at 16:14
hall
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
Korraldaja poolt vaadatuna oli see meie üritustest vist kõige lihtsamalt sujunud võistlus. Kuna põhimõtteline kokkulepe rootslastega sai tehtud, et nad tulevad järgmisel aastal jälle sõitma (sel juhul kindlasti ka pidutsema :)) ja loodetavasti suurema seltskonnaga, siis on justkui põhjust ka järgmisel aastal võistlus korraldada. Korraldaja silme läbi oli see üritus õnnestumine (kui välja jätta see, et algselt osaleda lubanud võisteljatest jäid paljud tulemata), minu kui võistleja silme läbi muidugi täielik katastroof.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
30.08.2009 at 20:15
rolantsik
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
Võistlus oli väga bro ja soovin korraldajatele pikka iga :)
Natuke siis enda elamustest ja võistluste käigust:
Kuna Eesti Meistrivõistluste punktiseis oli Andrese kasuks + 8 punkti,siis pidin kindlasti lõpetama mõlemad sõidud Andrese ees.Isegi variandil mina võidan mõlemad sõidud ja Andres teine,kuid Andres oleks saanud kiiremate ringide punktid,oleks mina 1 punktiga kaotanud.Sai siis plaan tehtud,et peab võtma maximumi,mõlema sõidu võidud + kiirete ringide lisapunktid .D

Trennis selgus,et autol on piduritega mingi kotermann ja ka õnnestus mul järjekordselt ära lõhkuda käiguvahetuse kuliss.
Sealt siis ka vastavad ajad meie 1,02,797 vs Andres 1,02,209
Boksis selgus,et piduriketas on purunenud,sellest ka olematud pidurid.Hea,et ketas päris lõhki ei läinud :)

Ajasõitu läksin juba korras autoga ja plaan Andresest kindla peale kiirem olla.Boksist sain ka infot teiste kohta ja see kinnitas kindlat ajasõidu juhtimist.Kuna ajasõidu aeg oli väga lühike,siis segas rajal olev liiklus ära rajarekordi sooritamise ürituse ja lõpptulemiks jäi meie 1,01,029 vs Andres 1,01,629

Esimese sõidu stardiks hakkas täpselt vihma sadama ja see tekitas omajagu närvipinget.Start õnnestus kõigest hoolimata väga hästi ja esimeselt ringilt tulles nägin ka Andrese autot seismas ja sai selgeks,et kiiret enam pole eriti.Otsustasin ikkagi jätkata kiires tempos ja esimeste ringidega sai vahe sisse sõidetud.Pingutamisel oli ka oma hind,kiires läks auto alt ära ja sõitsin põldu.Sain siiski rajale tagasi õnnelikult,kuid põlema hakanud avarii tuled näitasid,et auto mootori juhtelektroonikaga on midagi lahti ja mootor töötab avariireziimis.
Õnneks oli rada jätkuvalt märg ja teised ei saanud ka õige hooga sõita.Rada kuivas aga kiiresti ja Tõnis Hommik ja Eriste hakkasid tormilise kiirusega lähenema.Kuid võistlus lõppes enne otsa ja õnnestus siis niimoodi võita :)

Boksis eemaldati autolt sinna väljasõidust tekkinud ühe jänese talvehein :) ja avastati ka rikke põhjus,väntvõlli asendiandur oli pihta saanud ja ei andnud õiget signaali.Õnneks lahenes probleem kinnituse tagasipainutamise teel ja mootor töötas jälle.

Andrese telgist tulnud kurvad teated Andrese teise sõitu mitte mineku kohta tegid mu tõesti natuke kurvaks,oleks tahtnud ikkagi võidu sõita :(

Teise sõitu läksin siis juba "suurte tiitlitega" pärjatult ja plaaniga sõita mõnusalt ja funnida.
Stardipositsioon nr 5 näitas ette juba mõnusat funni :)
Start läks lahti ja sai rahulikult peale hakatud,kuid sai ruttu selgeks,et teiste tempo ei vasta fun definitsioonile ja sai tehtud mõned möödasõidud ja õnnestus ka võistlust juhtmima minna ja nii ka lõpetada.

Enda sõiduga jäin rahule,kuid suur pettumus oli Andrese auto purunemine esimese sõidu stardis.

30.08.2009 at 22:00 1 edit. Last edited 30.08.2009 at 22:04 by rolantsik
hall
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
Mul oli strateegiline plaan korjata esimese ja teise koha punktid, kvalifikatsiooni võit ning sõita aeg 1.00,xxx sisse :) Kuna kvalifikatsioonis ei püsinud teine ega kolmas käik sees, siis päris kiiret ringi teha ei õnnestunudki :( Arvestades seda, et enne Riiat tehtud mootori dünomine oli andnud olulise võimsuse kasvu ning enam ei vaevanud mind sirgekiiruse puudumine, ei oleks olnud eesmärkide saavutamine väga keeruline. Aga oleks on paha poiss... :)


Igal juhul minu lugupidamine ja õnnitlused veelkord Rolandile. Samuti tänud auhindade väljapanemise eest!

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
31.08.2009 at 08:54 1 edit. Last edited 31.08.2009 at 08:55 by hall
uzzac
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
suured õnnitlused rolandile ka siitpoolt. tore kui iga aasta uus meister :) ühe auhinna jättis ta omale ka :)

edit:
http://www.balticrace.lv/?l=1&news=&mu=114 kaunases läheb nüüd siis rauli ja andrese vahel nüpeldamiseks?
31.08.2009 at 09:48 1 edit. Last edited 31.08.2009 at 09:57 by uzzac
rolantsik
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
Aitähh õnnitluste eest :)

BaTCC teise koha peale läheb vist tõesti hirmsaks andmiseks :D

Kas Sa Kaspar Kaunasesse ei plaani üldse tulla?

31.08.2009 at 10:02
peep
 
Moderator
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
Pildid
31.08.2009 at 10:21
uzzac
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
quote:
rolantsik:

Kas Sa Kaspar Kaunasesse ei plaani üldse tulla?




ei plaani. pole midagi püüda
31.08.2009 at 10:36
hall
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
quote:
uzzac:
quote:
rolantsik:

Kas Sa Kaspar Kaunasesse ei plaani üldse tulla?




ei plaani. pole midagi püüda

Matemaatiliselt on sul võimalik tulla veel ka teiseks.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
31.08.2009 at 10:52
uzzac
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
juhul kui ma võidan mõlemad sõidud ja sina ning raul nulli ringi teevad :) i dont think so :)
31.08.2009 at 12:20
rolantsik
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
quote:
uzzac: juhul kui ma võidan mõlemad sõidud ja sina ning raul nulli ringi teevad :) i dont think so :)

Ei pea mõlemad nulliringi tegema,viimase koha eest saab ju ühe punkti.
31.08.2009 at 15:40
uzzac
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
kahekesi ei saa viimaseks jääda :)
31.08.2009 at 15:57
hall
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
quote:
uzzac: http://www.balticrace.lv/?l=1&news=&mu=114 kaunases läheb nüüd siis rauli ja andrese vahel nüpeldamiseks?

See tabel on vigane ja seda tehakse praegu ringi.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.09.2009 at 13:06
tehnik
  
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
Midagi sai siis jälle niisama filmitud:

http://toru.ee/view/4d8ffe728edb

http://toru.ee/view/da388a4b055d

http://toru.ee/view/7e2e0ac9baa2

http://toru.ee/view/47f867999d06

http://toru.ee/view/f88775e5ce36
01.09.2009 at 17:17
uzzac
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
http://www.vabamae.eu/pildid/Dynamiit_Race_2009/ selline link oli postkastis:)
07.09.2009 at 15:11 1 edit. Last edited 09.09.2009 at 09:14 by uzzac
Jesper
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja


____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
18.09.2009 at 11:08
uzzac
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
oi kui ilus pilt ja hääl. kvaliteet on küll läbi lae. mis selline süsteem maksta võiks?
18.09.2009 at 12:47
Jesper
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
See on Flip, ma ei tea kas seda Eestis keegi müüb aga Amazoni kaudu annab vist sebida. See on veel vana SD variant, tänapäeval on HD variandid ka olemas. Autosse käib Manfrotto Superclamp'i abil puuritoru külge, müüjaks Photopoint, pluss veel mingi kuulpea ja mulle tundmatu nimetusega pikendus-värgid käivad seal vahel. Koguhind tuleb äkki 4k ligi, täpselt ma ei tea, meil on tiimis eraldi fotograafi ametikoht :)

Siit on näha kaamerat autos.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
18.09.2009 at 13:02 1 edit. Last edited 18.09.2009 at 13:03 by Jesper
uzzac
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
ma pärnus nillisin seda cami sul viimane etapp ka. tundub kobe värk.
18.09.2009 at 13:59
newton
 
Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja
Lõpuks siis veel pilte hooaja viimasest võistlusest, peamiselt Supercars ja BMW Cup.

Oli mida vaadata, Viperite kiskumine oli väga kuri mõlemas sõidus,


sain kätte oma esimesed topeltleegid,


ja hõõguvad pidurikettad


ning muidugi Saleen oli vaatamisväärsus omaette:


Kogu galerii.
19.09.2009 at 19:06
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Dynamit Race 29.08.09 Pärnus järelkaja  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.