register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Kaunas   1 2  
Poster Message
jõmm
 
Kaunas
terv!
Ma olen ilmselt tulija kuna Andresele vaja ikka ju korralik lahing anda!
Vaja veel rehvid sebida sest viimased sõidud on seal tagavarades hävingu tekitanud.

Ehk ikka näeme
Raul
09.09.2009 at 21:42
Jörm
 
Kaunas
Niipalju sain Rauli jutust targemaks, et ajakava nad ringi ei tee, sinna BMW325 klassi ei teki, sõidame koos nende bemmidega. Osavõtutasu pidi ikkagi 70 EUR olema ja tehke kindlasti regamine enne ära ja makske isegi raha ette, jumal teab, muidu kohapeal korrutavad jälle kolmega. Ja kõikidest operatsioonidest tuleb võtta paberid ja koopiad kaasa, sest seal on alati mingi totaalne segadus ja keegi ei tea mitte millestki mitte midagi.

____________________________
Amper Racing
10.09.2009 at 09:10
peep
 
Moderator
Kaunas
Täna oli kõva kihutamine ja esimese sõidu esikolmik oli Ruve, Raimo ja Kristo. Teoreetilised võimalused on Ruvel meistriks ja Kristol 2 tulla üldarvestuses ehk pinget jätkub homseks sõiduks.

Kahjuks algas päev tõsise õnnetusega:(, kus üks võistlusauto sõitis treeningul välja raja kõige kiiremal lõigul, paiskus õhku, tegi õhulennul maatasa kohtunike putka, milles viibis kaks inimest ja lendas üle kõrge aia pealtvaatajate autode sekka. Kahjuks olid kohtunike vigastused tõsised, loodetavasti nad paranevad täielikult.
19.09.2009 at 22:56
peep
 
Moderator
Kaunas
Kaunase 2 sõit:

1. Ruve
2. Raimo
3. Indrek

2009 hooaeg kokkuvõttes:

Eesti meister - Raimo Lang
Hõbe - Ruve Veski
Pronks - Kristo Krinpus
20.09.2009 at 13:12
Jesper
 
Kaunas
Palju õnne Raimo!



____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
20.09.2009 at 22:36
rlracing
Kaunas
quote:
Jesper: Palju õnne Raimo!



Tänan!
Tänud ka kõigile teistele kaasvõitlejatele ! Hooaeg oli täis meeldivaid ja põnevaid hetki võstlurajal kui ka raja kõrval.
Edu sulle,Jesper !

Raimo
22.09.2009 at 09:46
rolantsik
Kaunas
Õnnitlused ka siitpoolt :):)
22.09.2009 at 10:15
Kaido
Kaunas
Õnnitlused. Kas UMist saab nüüd mõnda aega varuosi poole hinnaga, kuna mehed leti taga on eee... vintis...
22.09.2009 at 18:04
rlracing
Kaunas
quote:
Kaido: Õnnitlused. Kas UMist saab nüüd mõnda aega varuosi poole hinnaga, kuna mehed leti taga on eee... vintis...

UM-is mehed ma loodan on kained!? Mul ei ole au seda firmat enam teenida-olen ametis Catweesis.
Tänud !
22.09.2009 at 18:15
HoCi
  
Kaunas
Raimo, palju õnne kõva saavutuse puhul! :)

(Käisin ükskord Type-R'i roolilati asjus infot sinult pinnimas ja pärast tagantjärgi kuulsin, kellega tegu on :) Siinkohal suured tänud selle info eest, mis sain...ehk viskab sulle veel pildi ette, kes olin).

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
22.09.2009 at 22:03 2 edits. Last edited 22.09.2009 at 22:05 by HoCi
Kaido
Kaunas
Selge siis, edu ka uues ametis.
23.09.2009 at 08:04
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Kaunas   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.