register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW 325 Cup- Raido   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Jesper
 
BMW 325 Cup- Raido
Need jäigad padjad põristavad hästi asju lahti jah.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
21.06.2010 at 00:17
uzzac
 
BMW 325 Cup- Raido
Liimi, liimi ja veelkord liimi kõikidele kohtadele, mis vibratsiooni näevad.
21.06.2010 at 09:16
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Seekord panen jah liimiga. Inimene õpib. :D
21.06.2010 at 10:19
Umbertto
 
BMW 325 Cup- Raido
Hei !
Reostan veelkord sinu auto site´i.
Mul siis järgmine esmane kokkuvõte peale taksoliikluses osalemise tulemustest: esiklaas, kapott, parem tiib, prillid, ülemine tala, stange tala ja amort, paremad tuled, radikas ja vent ja "maasikaks" tordil - lanzeron ja amordikann on püsti st et Rene saab võistluse külastuse kulud kenast tagasi ;-)))))
21.06.2010 at 19:48
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup- Raido
Ärge trügige kodanik, sinna on järjekord !!! Õnneks viisin auto laupäeva õhtul otse rajalt sinna ja vist peaks juba venitatud ja masseeritud olema ?:D
21.06.2010 at 20:26 1 edit. Last edited 21.06.2010 at 20:27 by peep
Umbertto
 
BMW 325 Cup- Raido
quote:
peep: Ärge trügige kodanik, sinna on järjekord !!! Õnneks viisin auto laupäeva õhtul otse rajalt sinna ja vist peaks juba venitatud ja masseeritud olema ?:D
Tean, ja panin end otse sinu taha "sappa" ! Sinu "kriimustused" lubati kohe ära pühkida..... ;-)))
21.06.2010 at 20:45
hall
 
BMW 325 Cup- Raido
Nüüd siis kohane mainida, et mul on ülearuseid esiotsa tükke...

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
21.06.2010 at 21:31
Umbertto
 
BMW 325 Cup- Raido
quote:
serõi: Nüüd siis kohane mainida, et mul on ülearuseid esiotsa tükke...
Kas Sul on Coupe või sedan ? Coupe ruuliks küll, kus see linnas auto on ?
21.06.2010 at 21:45
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
1h sõit seljataga ja oleks vaja natuke autot turgutada. Kas keegi oskab mulle öelda, mis tähistusega käigukasti ma peaksin otsima ja mis autodelt neil leiab, kui sooviks nüüd seda suurema korpusega varianti?
Hetkel on all see nö. väikese korpusega, mis ilmselgelt on kohe- kohe end ammendamas. Ja kas kardaan tuleb ka uus panna sellega seoses? Samuti on teretulnud soovitused uue töökindla pensupumba osas- originaal äkki?
16.08.2010 at 15:03 1 edit. Last edited 16.08.2010 at 15:05 by Ivalo
hall
 
BMW 325 Cup- Raido
Peep maadels ka kunagi kütusepumba probleemiga, tema ehk oskab lahendust pakkuda. Või on see suisa tema auto teemas kirjeldatud?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
16.08.2010 at 15:48
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
quote:
serõi: Peep maadels ka kunagi kütusepumba probleemiga, tema ehk oskab lahendust pakkuda. Või on see suisa tema auto teemas kirjeldatud?
Ma mäletan jah, natuke nagu sai otsitud ka aga eks peab siis uuesti search funktsiooni kasutama või ootma kuni Eiki või Peep tagasi.
16.08.2010 at 15:54
charger
BMW 325 Cup- Raido
Mõlemasse paagi poolde annab pumba sisse panna ja kütusetorud ühendad kolmikuga kokku.
16.08.2010 at 16:17
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido

Millalgi talvel kui aega rohkem, viitsin ehk Driftboxi info overlay ka videotesse pookida, siis oleks sõite põnevam vaadata koos kiiruste ja muu infoga.
28.09.2010 at 00:29 2 edits. Last edited 28.09.2010 at 00:31 by Ivalo
rustang
  
Moderator
BMW 325 Cup- Raido
Äge kemplemine, mlisaks meeldisid mulle ka kleepsud armatuuril.
28.09.2010 at 09:27
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup- Raido
Nojah, minu päev see ei olnud kahtlemata. Aga eks nende möödasõitudega nii olegi, mida rohkem neid teed seda osavamaks muutud - siin oli minuarust põhiteemaks enne paremat liiga suur hoog, mis polnud tegelikult kriitiline, sest nina oli selgelt vahel. Eks vasakut oleks ka saanud tasem võtta väljumise arvelt - kuid see oleks olnud suht väike ohver tagantjärgi tark olles. Eeldan, et se video on siin just selleks, et foorumiliikmed ennast tagantjärgi targalt tunda saaksid.:lol
28.09.2010 at 09:29
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Hoog oli jah üle võimete väljumisel ja korraks gaasilt jala langetamisest oleks ehk piisanud.
Aga nagu Peep ilusasti ütles- tagantjärele on hea targutada. :)
Eks edaspidi püüan kannatlikum olla, selles mõttes on vahe hästi näha, et Peep, kes võiks rapsida, kuna hingatakse kuklasse laseb väga puhtalt ja rahulikult aga mina kui taganttulija keedan paljudes kohtades üle.
Aga nii see kogemus tuleb, läbi õppetundide, aga tuleb. :D
28.09.2010 at 09:50
Juhan Tuhk
BMW 325 Cup- Raido
quote:
rustang: Äge kemplemine, mlisaks meeldisid mulle ka kleepsud armatuuril.

Neid kleepse on MTÜ Võidusõiduabi jaganud hooaja jooksul kõigile meie sõitjatele. Teie auto tuli välja alles viimaseks stardiks ning meil oli korralduse poolel nii tihe päev, et väike kingitus teie tiimile jäi tegemata :( sori.
pistan ühe sellise taskusse ja mõni päev töölt koju sõites saan anda teie peamehaanikule üle.

28.09.2010 at 10:19
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup- Raido
Midagi eriliselt närvilist Sa küll ei teinud, kui ehk tunneli peal rapsimine v.a., sest seal oli reaalne koht. Minul oli kumm tühi peale esimest sõitu ja puhtast sõidust asi kaugel kui trajektoore vaadata, lihtsalt aeglane hoog näibki kindlam. :) Kuna kerkisin stardis enesele ootamatult neli kohta (personal best tõenäoliselt) aga hoogu oli vähem kui neil kellest mööda sain, siis kogu teise ringi vaatasin peeglit, et tuvastada millal mulle külge sõidetakse ja rada palju jälgida ei jõudnud. Algaja asi selline "peeglikramp".
28.09.2010 at 11:17
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Kuna Riia etapp läheneb meeletu kiirusega, siis enam ei kannata tegemisi edasi lükata. :)
Mootor isegi käivitus peale poolt aastat vaikust ja proovisin korra väikese jupi tänaval sõita ka.
Nagu arvata võis, siis talvega iseenesest mootor korda pole läinud ja ~6000 pöörde juures on tühi koht endiselt sees.
Ehk et kui tahhoka järgi vahetad käiku nõks hiljem kui 6000rpm, siis võtab auto pool sekki mõtlemisaega.
Esimesed pidurikettad ja kõik klotsid said ära vahetatud. Seekord läksid alla siis Ferrodo kangemad klotsid FCP850W mis peaksid paremini kestma kui varem kasutatud DS3000.

Mingisugune moosiriiul sai ka külge aretatud, eks näis, kas nüüd üldse enam edasi liigub.:)
Aga kerega väike mure, nimelt see küljekarp, mis hooaja viimasel võistlusel Riias kõveraks sai sõidetud, tahaks venitamist.
Kes sellise asja korda võiks suuta teha? Muud plekid jäävad nagunii sellised nagu on, kuna ajaliselt enam ei jõua aga selle karbi võiks ikka otseks venitada, see riivab jubedalt silma. :D

Kaunas ja esimene Audru jäävad ajanappusel ilmselt vahele.
Kuuldavasti on kõik end talve jooksul nagunii nii kiireks tuuninud, et võibolla pole pärast Riiat enam isu sõitagi. :D
24.04.2011 at 19:44 1 edit. Last edited 24.04.2011 at 19:45 by Ivalo
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Pole ammu kirjutanud. Lisan vahepeal mõned read, mis tehtud ja mis veel tuleval nädalal teoksil, loodetavasti jõuab ikka reedeks auto kokku.:)
Kuna väike tiks oli sees, sai lastud Martinil ära vahetada hüdrotõukurid, vist sai parem. Rene tõmbas Riias pihta saanud karbi välja ja kohendas veel siit sealt suuremaid mõlke.
Nädalavahetusel kiskusin enamus jubinaid küljest ja homme hommikul läheb väljast värvimisse. Kolmapäeval saab loodetavasti kätte, siis kiirelt kokku, sillastend ja kaalud paika kui jõuab ja siis reedel Pärnusse.
Vast ei ole sõitmine päris ära ununenud talvega aga eks seda ole varsti näha.:D
Mõned pildid ka hetkeseisust:
http://live.hot.ee/gallery/slideshow_big?id=1746213&page_nr=27
http://live.hot.ee/gallery/slideshow_big?id=1746213&page_nr=28
http://live.hot.ee/gallery/slideshow_big?id=1746213&page_nr=29
http://live.hot.ee/gallery/slideshow_big?id=1746213&page_nr=30
12.06.2011 at 22:38 1 edit. Last edited 12.06.2011 at 22:43 by Ivalo
rookie
BMW 325 Cup- Raido
Vähemalt korraks on kena ja terve auto :)

13.06.2011 at 13:55
Umbertto
 
BMW 325 Cup- Raido
quote:
rookie: Vähemalt korraks on kena ja terve auto :)
Väga "optimismi sisendav" kommentaar ! See traditsioon, et autod on ENNE võistlust terved ja kenad, on jah kuidagi hakanud levima :D
13.06.2011 at 14:20
rookie
BMW 325 Cup- Raido
quote:
Umbertto:
quote:
rookie: Vähemalt korraks on kena ja terve auto :)
Väga "optimismi sisendav" kommentaar ! See traditsioon, et autod on ENNE võistlust terved ja kenad, on jah kuidagi hakanud levima :D

Ma ei mõelnud, et keegi kedagi toksab, vaid omanik ise tavaliselt käib muru niitmas:)
13.06.2011 at 14:59
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup- Raido
Mis liigub see kulub aga korralikku autoga on alati parem tunne sõita ja loodetavasti saad valmis reedeks.
13.06.2011 at 15:54
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Muruniitmised on muidu siiani hästi lõppenud :), ainult Riia off läks tiba pahasti ja Peebu seisva auto rammimine samuti.
Eks ma võtan rahulikult alguses, kohe peale esimest etappi ei tahaks keretöödesse tagasi minna, ehkki kunagi ei saa kindel olla.:D
Kui laupäeval muidugi vihma tuleb, siis on pahasti, märjaga küll ei viitsiks hooaega alustada. :)
13.06.2011 at 16:31
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW 325 Cup- Raido   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.