register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW 325 Cup- Raido   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
uzzac
 
BMW 325 Cup- Raido
tugev tulemus niiske raja kohta. parem kurvi oled kuidgi jube pikalt seest sõitnud. vb tasuks proovida teisi sõidujooni seal. kui kuivaga kiirest täiega läbi ei saa siis ei tule aega ka :)
19.08.2009 at 09:29
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Oot räägi sellest paremkurvist lähemalt, arvad et tasuks veidi hiljem sisse keerata ja suurema kaarega minna? Siis sõidavad teised seest mõõda ju, ma juba harjutan katvaid trajektoore. :D
19.08.2009 at 10:35
MESHUGGAH
  
BMW 325 Cup- Raido
Neid on vaja ainult siis, kui keegi sabal rippub, kui ei, votta suurema raadiuse.

____________________________
www.angelar.ee
19.08.2009 at 12:23
uzzac
 
BMW 325 Cup- Raido
no proovida ju võid. vaata kuidas sul endal parem fiilis on. mina ise ja teised superi sõitjad kasutavad üldjuhul suuremat kaart selle kurvi läbimisel.et proovi hilisemat apexit. aga siis kui kedagi taga pole ei ole mõtet ju karta et keegi mööda läheb. samas selle DB joone järgi on raske öelda ka kus sa täpselt seal rajal päriselus asud. stardieelne kurv on ka selle joone järgi kahtlane. seal ei taba sa üldse apexit.
kas sul DB on autos keskel?
19.08.2009 at 12:39
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
DB on jah täpselt keskel. Ma proovin järgmine kord suurema kaarega, selle Barumi rehviga on see jama, et pidamise piiril ühtlase kiirusega kurvi läbides kaotab ajaliselt, pigem pidurdus, järsk keeramine, suund õigeks ja kohe peale. Vahemalt nii mulle hetkel tundub, targemad võivad vastu vaielda. Stardieelne kurv on mul hetkel omaarust kõige nõrgem koht, pea alati kaldun liiga välja, ehk siis ilmselt lasen natuke pidurdamise pikaks või ei keera piisavalt agressiivselt sisse (osaliselt on see ka sotud sellega, et ma ei suuda kiiret veel nii konstantse kiirusega läbida- kiirused kõiguvad ning sellest tulenevalt on mahapidurdus ka erinev), peab lihvima veel. :) Pole ju logisid ka millega võrrelda, saaks ehk tiba targemaks.
19.08.2009 at 18:47
uzzac
 
BMW 325 Cup- Raido
my bad. mõtlesin pigem stardijärgset. aga on ju üllatav palju see stradieelse viraaž andestab :)
19.08.2009 at 19:41
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Õnneks andestab jah. Kui päris metsa läheb, siis saab alati boxi sõita. :)
Eks ma esimesel võistlusel sõidan Cupi rahval sabas ja õpin õigeid trajektoore. :D
19.08.2009 at 20:11 1 edit. Last edited 19.08.2009 at 20:12 by Ivalo
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup- Raido
Poolmärja rajaga 1.07 ja nii põhjalik valmistumine ennustab pigem esimest stardipositsiooni. :D
19.08.2009 at 20:24
rolantsik
BMW 325 Cup- Raido
Peep võttis sõnad suust :D
Viimasel võistlusel mäletan,et poolmärja rajaga sõitsime meie mingi 1,08 kopkaga,nii et Barumiga 1,07 respect.
Keijo sõitis viimasel võistlusel enam vähem märjas olus 1,16.
19.08.2009 at 20:55
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Poolmärg on ilmne liialdus, niiske on õige sõna. Aga põhjalikku pole siin midagi, katsun lihtsalt korra nädalas mõned ringid teha, et natuke rohkem autoga harjuda.
Üks protseduuriline küsimus veel ka, ilmselt on vaja kusagil registreeruda, kui 29ndal startida tahan. Mis ma selleks tegema pean? See EALi paber on mul olemas aga muud jutud, stardimaksud ja registreerimine jne.
19.08.2009 at 21:03
uzzac
 
BMW 325 Cup- Raido
http://race.b3.ee/registreerimisvorm.php selle pead ära täitma. muud miskit.
19.08.2009 at 21:24
hall
 
BMW 325 Cup- Raido
quote:
Honda: Poolmärg on ilmne liialdus, niiske on õige sõna. Aga põhjalikku pole siin midagi, katsun lihtsalt korra nädalas mõned ringid teha, et natuke rohkem autoga harjuda.
Üks protseduuriline küsimus veel ka, ilmselt on vaja kusagil registreeruda, kui 29ndal startida tahan. Mis ma selleks tegema pean? See EALi paber on mul olemas aga muud jutud, stardimaksud ja registreerimine jne.


Loe kindlasti võistluse juhendit, kui kuskil võistelda plaanid ning ära maga registreerimistähtaegasid! Dynamit Race'i juhend on olemas http://race.b3.ee.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
19.08.2009 at 21:59
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Aitähh info eest aga mõned algaja küsimused veel :)
Kas treeningutel osalevad harilikult enamus osalejaid (ehk kas oleks tungivalt soovitav sellest osa võtta)?
Mida kujutab endast elekter boksis (kui pikk pikendusjuhe peaks endal olema?)?
Pisut ebaselgeks jääb, kelle infot tahetakse registreerimisvormil Competitor väljadesse?
Mul on tehnilisel kaardil "Homologation number" väli tühi, kas seda on vaja ja kust ma selle saan?
19.08.2009 at 23:30
Jesper
 
BMW 325 Cup- Raido
Competitor on maakeeli registreerija, ehk siis see klubi või asutus, kes sulle registreerija litsentsi andis/müüs. Trennis osalevad enamasti need, kes oma kiiruse ja seniste tulemustega rahul pole :) Homologatsiooni su autol pole, seega pole ka numbrit.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
20.08.2009 at 01:22
hall
 
BMW 325 Cup- Raido
Elekter võistlustel on väga erinev mõiste, mõnes kohas on see tasuline, mõnes tasuta. Pikendusjuhtmetega on ka väga erinevad olukorrad, aga üldjuhul saab paarikümnemeetrise kaabliga hakkama.

Kui sul registreerijat/klubi vaja leida on, siis saan aidata.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
20.08.2009 at 12:10
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Kas see klubi peab olema kusagil reaalset registreeritud? On see klubi üldse vajalik?
20.08.2009 at 13:48
hall
 
BMW 325 Cup- Raido
quote:
Honda: Kas see klubi peab olema kusagil reaalset registreeritud? On see klubi üldse vajalik?

Ei, klubi pole vajalik. Oluline on, et sul oleks registreerijalitsents, mille võid loomulikult ka ise EAL-st osta, aga majanduslikult on mõistlikum kokku leppida mõne klubiga, kes selle litsentsi jba niikuinii hankinud on.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
20.08.2009 at 14:29
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Viimane testipäev enne võistlust. Ilm oli ilus, umbes 20 kraadi sooja. Parimaks ajaks selle autoga on mul nüüd 1:05,4. Väga palju täna ei sõitnud, proovisin veel erinevalt kurve läbida, kuid kuna laupäeval on võistlus kus tahaks kindlasti osaleda siis hullu panema ei hakanud.:) Nagu ikka, driftboxi logi tänasest on siin (tagumises kurvis ja kiires on ikka aega peidus, samuti S´is).
25.08.2009 at 22:49 1 edit. Last edited 25.08.2009 at 22:53 by Ivalo
uzzac
 
BMW 325 Cup- Raido
ajad sul kenasti enamvähem 0.7 sek sees. stabiilsus tundub tekkivat. sellises taktis oled veel vaata et poodiumil :). kui nüüd norida siis stardieelne liiga vara sisse keeranud imo ja stardijärgne liiga hilja :)

on oodata kõva lahingut.
26.08.2009 at 09:15
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
Eks üks põhjustest, miks ma neid pilte siia riputan, ongi see, et targemad kommenteeriks. Nagu ma kirjutasin, proovisin kurve erinevalt läbida, sellest ka aegade kõikumised. Arenguruumi on kindlasti meeletult aga mingi tunnetus hakkab tekkima. Võistlussituatsioon on muidugi hoopis midagi muud, siis on närv sees ja muud jamad. :) Esialgu on ikka kindel plaan auto terveks jätta, mitte hullu panema minna- ehkki talvel oleks ju teoreetiliselt aega plekitöid teha küll. :D
26.08.2009 at 09:48
amblik
 
BMW 325 Cup- Raido
Väga head ajad sul, mina pole Pärnus veel nii kiiresti cupi seades autoga sõitnud;)
26.08.2009 at 09:56
peep
 
Moderator
BMW 325 Cup- Raido
Hetkel on klassis parim aeg mis võistlusel sõidetud 1.04,9 ja tavaolukorras keegi eriti kiiremini ei sõida kui 1.05,5 kanti. Kindlasti on arenguruumi meeletult aga sel juhul sõidad Sa üksi kaugel ees ja nii pole huvitav.:D
26.08.2009 at 10:01
ICE
  
BMW 325 Cup- Raido
Mnjaa, seda asja peab tulema kohapeale kaema :)

____________________________
Petrolheads.ee
26.08.2009 at 10:02
Ivalo
 
BMW 325 Cup- Raido
quote:
peep: Hetkel on klassis parim aeg mis võistlusel sõidetud 1.04,9 ja tavaolukorras keegi eriti kiiremini ei sõida kui 1.05,5 kanti. Kindlasti on arenguruumi meeletult aga sel juhul sõidad Sa üksi kaugel ees ja nii pole huvitav.:D
Optimistid. :D Eks pärast võidusõitu oleme targemad, üksik ring ei näita veel kogu tõde ja pealegi, võibolla on auto alakaalus vms.
26.08.2009 at 11:02
hall
 
BMW 325 Cup- Raido
Tagasihoidlikkus on kahtlemata voorus, aga kui seda liiga palju on, siis kisub juba imelikuks. Sinu praegune jutt meenutab kangesti ühe mu magistriaja kooliõe oma, kes alati enne teste/kontrolltöid/eksameid halas kuidas ta midagi ei tea ja üldse õppida ei jõudnud jne jne, aga alati sai lõpuks maksimumtulemuse või selle lähedase :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
26.08.2009 at 16:14
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW 325 Cup- Raido   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.