register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : 17-19 juuli DTM 2009 etapp Zandvoort'is  
Poster Message
VaikoK
17-19 juuli DTM 2009 etapp Zandvoort'is
17-19 juuli toimub järjekordne DTM 2009 etapp Zandvoort'is.
Siin asub ametlik ürituse ajakava

Põhjus miks ma sellest kirjutan on see, et täna 18. juulil avanes mul võimalus külastada Zandvoort'i ringrada ja vaadata DTM kvalifikatsiooni.
Seda tehes klõpsisin oma "seepikarbiga" mined pildid, mida saab vaadata siit.

Mul õnnestus näha järgmisi sõite:
* Formula 3 Euro Series esimene sõit
* DTM kvalifikatsioon
* Porsche Carrera Cup kvalifikatsioon
* Seat Leon Supercopa esimene sõit

Ilm oli Holladile omaselt muutlik. DTM kvalifikastiooni eel hakkas kergelt sadama ja seega sõideti esimene pool kvalifikatsioonist niiskel rajal.
Kõik teised klassid said sõita kuival rajal. Iseenesest jättis Zandvoort'i ringrada väga hea mulje, kurvid on mõnusate kalletega, et saaks ikka kiiremini kurvi läbida.
On tõuse ja langusi ning ka tehnilisi lõike. Igatahes ise tahaks sellel rajal kunagi kindlasti sõita :)

Lisaks jagatu Audi stendi juures Audi lippe ja mul õnnestus saada lipule ka Mattias Ekström'i autogramm. Mattias Ekström võitis eelmine aasta DTM võistluse Zandvoort'is.

Homset DTM võistlust ma kahjuks enam ei näe, sest vaja juba hommik lennukiga Eesti poole teele asuda.
18.07.2009 at 22:01 1 edit. Last edited 18.07.2009 at 22:04 by VaikoK
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : 17-19 juuli DTM 2009 etapp Zandvoort'is  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.