register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Salongi põhja katmine  
Poster Message
mart154
 
Salongi põhja katmine
Loodan, et see ei kuulu "sinise põhjavalgustuse" kategooriasse :)

Igatahes, valmimas üks kiirem putukas, millel salong välja katkutud...
Nüüd vajaks ideid, mis võtta jalgealusega ette.

Kuna aeg-ajalt tahaks ka poes piima järel käia, siis päris paljast kereplekki ei tahaks jätta. Lisaks, see libe, keevitatud risti-rästi jne... Politsei saab vist ka kinni hakata salongisisustuse puudumise pärast?

Igatahes, soovitusi-ideid põhja katmiseks?
Vaip ei tule eriti kõnealla. Kui mürasummutust ei pane, siis ta hästi ei sobi - jääb lotendama, mürasummutust jällegi ei taha ju :)

esimene mõte oli alumiiniumist rihvelplaat - samas, see jääb vist ikkagi libe?
10.04.2007 at 12:16
peep
 
Moderator
Salongi põhja katmine
Ma arvan, et see alumiiniumplaat on parim lahendus. Ei usu, et see libedus nüüd nii segav on ja Sa võid ju jalgade alla mingi kareda materjali kleepida.
10.04.2007 at 12:47
mart154
 
Salongi põhja katmine
http://www.protectakote.eu/index.php?lang=en&cat=1

esimene katsetus tuleb antud möginaga...

eks kui kätte saan, annan teada...
14.05.2007 at 15:05
Silwer
Salongi põhja katmine
Arvesta sellega et auto põhi läheb päris kuumaks summuti kohalt. Minu autol läks nii kuumaks et pigimatid lihtsalt eemaldusid iseenesest... :)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
14.05.2007 at 15:11
mart154
 
Salongi põhja katmine
quote:
Silwer: Arvesta sellega et auto põhi läheb päris kuumaks summuti kohalt. Minu autol läks nii kuumaks et pigimatid lihtsalt eemaldusid iseenesest... :)

kuna m50 mootori "püksid" eriti hästi ei sobinud ka peale ümbertegemist, kardan, et õõtsa tagumise puksi säästmise eesmärgil tuleb need kollektoriteibiga ära mässida :finger :(
14.05.2007 at 22:02
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Salongi põhja katmine  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.