register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?   1 2 3 4 5  
Poster Message
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Prooviks asja natuke konkreetsemalt:

suve jooksul Ahvenisto rajale --- huvitatud võiks siia väikese "Jah" sõna jätta, siis näeks palju asi maksma võiks minna ning kas kannatab üldse teha...
(Ma uurin laevafirmadest ka autopiletite hulgihinda, see veel teadmata)
25.06.2009 at 17:17 1 edit. Last edited 25.06.2009 at 17:35 by lauri911
Silwer
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Mind täitsa huvitaks aga lõpliku sõna saan öelda siis kui ürituse eelarve enam-vähem paika pandud ja kuupäev teada.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
25.06.2009 at 17:33
priitpo
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
Silwer: Mind täitsa huvitaks aga lõpliku sõna saan öelda siis kui ürituse eelarve enam-vähem paika pandud ja kuupäev teada.

Samad sõnad ka minu poolt
25.06.2009 at 17:36
Jesper
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Sellise konkreetsuse peale on raske midagi asjalikku kosta :)

Teises teemas hüüdsid sa välja et Ahvenistol on odavam sõita kui Audrus. Kui ma võtan aluseks tüüpilise Audru OT kulud Tallinnas baseerudes, siis need on midagi sellist: osavõtt 400.-, kütus edasi-tagasi sõiduks 300.-, kütus rajal 700.-. Ehk kokku siis 1400.- tuuris, et kui seda taskus pole siis pole mõtet kodust välja ronidagi.

Helsinkis käik autoga on 600 eeku auto + mingi 500 vist per reisija. Ahvenistosse on minu gloobuse järgi 40 kilti, seega sõidu peale läheb vähem, noh mingi 100 äkki? Seega esialgse väite piiridesse mahtumiseks jääb 200 eeku osavõtutasu ja kütuse peale - Avo toodud hinnakirja järgi on seega paras võtta 20 inimese peale rada üheks tunniks ning igaüks teeb seal 10 ringi :)

Ma ei taha üldse generaalplaani maha teha, aga noh sedasi õhku kaheksaid joonistava orgunni peale ei oska küll I-d ega A-d kosta. Kui oleks konkreetselt teada et jahi toimumiseks on vaja x inimest, y krooni per naase, z kuupäevaks, siis oskaks ehk midagi targemat öelda kui labaselt viriseda.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
25.06.2009 at 17:51
devilc
Moderator
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
IMO ei ole mingit mõtet seal ise üritust korraldama hakata. Lihtsalt radalle.com üritusele kohale minna (auto peab tänavalegaalne olema) ja tuld, nagu siit foorumist mitmed (sh mina) teinud on. Nendel üritustel on küll kohati rahvast üsna palju, aga sõita saab kindlasti isu täis. Päev otsa sõitmist maksab vist €45. Pealegi, on ka muid korraldajaid, kes seal rajapäevi teevad.

Ahvenisto on 110 km Helsinkist.
25.06.2009 at 18:06
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
To Jesper:
Põhiliseks kuluks on Saugal kummid ja klotsid. Kummid kuluvad seal kenakesti kuna asfalt on kole kare --- minu auto jooks maksab 21000.- millega saaks Nürburgringil sõita terve aasta aga saab 2 korda Saugal käia. Näiteks Bikerniekis oli kummide kulumine Saugaga võrreldes olematu aga selle eest läks seal klotsi hästi.
Autoga 600.- eest Helsingisse hästi ei saa, hinnad kipuvad olema 1000 kanti, sooduspakkumise saab juhul kui on rohkem autosid.
Ahvenistole on jah 110 km.

To Ander:
Tõenäoliselt on Sul õigus --- minna parem 3-5 autoga lihtsalt kohale ja mõõta aega PerformanceBoxidega :)
Seepärast mind huvitaski, et kui on mõned tahtjad, siis lähme teeme asja, aga kui on palju tahtjaid, siis võiks juba ürituse korras minna.
25.06.2009 at 18:32 1 edit. Last edited 25.06.2009 at 18:36 by lauri911
devilc
Moderator
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Kusjuures võib juhtuda, et PB kästakse maha võtta: radalle.com üritustel kehtib (Soome) autodele ka kasko, aga selle tingimused on, et kõik autod rajal on tänavalegaalsed ja ajavõttu ei toimu. Siiski võib enda aja mõõtmine lubatud olla: üldistes reeglites sellist keeldu polnud.

40-50% tõenäosusega olen Ahvenistole minemas.
25.06.2009 at 18:40 1 edit. Last edited 25.06.2009 at 18:42 by devilc
jmx5
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Ma oleks Ahvenistole mineja see suvi. Kui saab mingi mitte väga ulmelise hinnaga, siis võiks oma ürituse ajavõtuga teha, kui mitte siis Radalle päevale mõne autoga minna. Mul on ühes laevafirmas käsi sees, võin ka natuke hindu uurida, kui mingi suurusjärk käes on.
25.06.2009 at 19:10
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
jmx5: Ma oleks Ahvenistole mineja see suvi. Kui saab mingi mitte väga ulmelise hinnaga, siis võiks oma ürituse ajavõtuga teha, kui mitte siis Radalle päevale mõne autoga minna. Mul on ühes laevafirmas käsi sees, võin ka natuke hindu uurida, kui mingi suurusjärk käes on.

Laevahind on suur kulu --- küsi huvipärast ikka. Mul üks reisifirma uurib homme mis variandid saaks, laevafirmad ise on väga jäigad, mulle ei tahtnud mitte kopikatki alet teha kui küsisin 20 auto kohta.
25.06.2009 at 19:34
ICE
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Üldiselt oleme me soomega-riiaga nii teinud, et autosolijad jagavad ära laevapiletite ning kohalesõitmise küttekulu. Alati on huvilisi, kes tahavad kaasa tulla.
PS. radalle.com raames on muideks tehniline kontroll ning selle läbimist tõendav kleebis. Kontrollitakse iste, vöö, rehv, aku ja lahtine träni (lihtsalt infoks)

____________________________
Petrolheads.ee
25.06.2009 at 20:01
HrHunt
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Mina oleks käpp. Eelistaks et ei ole hunik autosid a la radalle, ennem maksaks sutsu rohkem. Ma arvan et tegelikult eelistaksid kõik mingit oma üritust või mingis pisemas ürituses osalemist.

____________________________

25.06.2009 at 20:22
fkaasik
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Yes....kindel huviline
25.06.2009 at 21:42
mart154
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Minu loogika ütleb.

Hinnaklass Tallinnast sama, mis Riia, seda juhul, kui see rajarendi odavuse mull paika peab.

Ja osalejaid on ka enamvähemtäpselt sama palju, kui Riias..


Kes tahab, võib nendel andmetel laevafirmadega rääkida :)
Ja täpse rajarendi välja uurida.

Mina kahjuks kolmnurga otsas Soome venida ei viitsi :)
25.06.2009 at 22:51
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
HrHunt: Mina oleks käpp. Eelistaks et ei ole hunik autosid a la radalle, ennem maksaks sutsu rohkem. Ma arvan et tegelikult eelistaksid kõik mingit oma üritust või mingis pisemas ürituses osalemist.

Ma olen sama meelt - maksaks rohkem, et saada normaalselt sõita. Nagunii on sinnsõit juba suur kulu, siis tahaks normaalselt sõita ka.
Loodan täna hinnad saada, siis vaatab edasi.
26.06.2009 at 08:06
devilc
Moderator
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
lauri911:Ma olen sama meelt - maksaks rohkem, et saada normaalselt sõita. Nagunii on sinnsõit juba suur kulu, siis tahaks normaalselt sõita ka.
Oot, kas te olete nendel rajapäevadel käinud varem? Mina olen paaril käinud, küll juba mõni aasta tagasi. Autodele on 6x40 min sessiooni Open Track põhimõttel. Vähemalt nendel kordadel, kui mina käisin, oli esimese paari sessiooni ajal kõvasti trafficut ja paar viimast praktiliselt tühjad.

Mitte, et ma absoluutselt isekorraldamise vastu oleks, lihtsalt see pole väike töö ja ma ei näe kuskilt meeletut tulu tõusvat sellest.
26.06.2009 at 10:09
ICE
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Anderiga ühel meelel, olen käinud sõitmas 4x seal ning kui eelmise aasta sünnipäevaüritus välja jätta, on seal täiesti normaalne traffic- alguses nõks rohkem ning pärast juba suht tühi. Tuleks sõrmega järge ajada, et tegemist oleks tavalise "rea"üritusega ning sinna ajastada.

Ainult 1 selline tavaüritus tundub enam olevat Ahvenistol: 8.8.2009 - 9.8.2009



____________________________
Petrolheads.ee
26.06.2009 at 10:20 1 edit. Last edited 26.06.2009 at 10:27 by ICE
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Kogu raja hind tööpäevadel:
9:00-11:00 120 eur/h
11:00-15:00 140 eur/h
15:00-18:00 160 eur/h

Nädalalõpul:
160 eur/h

Nädalalõpud on kõik kinni kuni oktoorbini.

Transponder on 7 EUR auto kohta.
26.06.2009 at 11:00 1 edit. Last edited 26.06.2009 at 11:14 by lauri911
jmx5
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Kui saaks 15-20 autot kokku, oleks suht ok hind. Enne 11-12 kindlasti sõitma ei saaks, kui eelmine päev just kohale ei tuleks.
26.06.2009 at 11:58
MrCabDriver
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Nii huvipärast vaatasin, viking linega minek kell 8:00 ja tulek 21:30 oleks 1315eeki kokku (sis. sõiduauto ja 2 reisiat). Hind on siis klubikaardiga mille tegemine võtab 5 min ja on tasuta. Laev ise sõidab 2.5h.

____________________________
MB 300CE turbo
Pelle
26.06.2009 at 16:42
Jesper
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Viking jah odavaim, unustasin enne seda vahele pista et ma vaatasin ka Vikingi hinnakirja ennist. Kusjuures autopaketiga pole vist vahet kah kas on 1 või 5 inimest autos.

Mul isiklikult muidugi on veel see kamm et auto pole võib-olla soomlaste arvates tänavaauto, ja kui ta ka on siis sinna kohale sõitma peaks ikka treila peal, mille laeva mahutamine maksab ilmselt vene keeles, aga noh see juba isiklik traagika rohkem :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
26.06.2009 at 16:58
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
Jesper: Viking jah odavaim, unustasin enne seda vahele pista et ma vaatasin ka Vikingi hinnakirja ennist. Kusjuures autopaketiga pole vist vahet kah kas on 1 või 5 inimest autos.

Mul isiklikult muidugi on veel see kamm et auto pole võib-olla soomlaste arvates tänavaauto, ja kui ta ka on siis sinna kohale sõitma peaks ikka treila peal, mille laeva mahutamine maksab ilmselt vene keeles, aga noh see juba isiklik traagika rohkem :)

Laevade hinnad saan täpsustatult esmaspäeval --- treila värki täpsustame ka, äkitse pole väga vene keeles :)
26.06.2009 at 17:49 1 edit. Last edited 26.06.2009 at 17:50 by lauri911
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
MrCabDriver: Nii huvipärast vaatasin, viking linega minek kell 8:00 ja tulek 21:30 oleks 1315eeki kokku (sis. sõiduauto ja 2 reisiat). Hind on siis klubikaardiga mille tegemine võtab 5 min ja on tasuta. Laev ise sõidab 2.5h.

Hetkel katsub tuttav reisifirma boss suruda laevafirmat hulgihinda tegema. Esmaspäeval näeb...
26.06.2009 at 17:51
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Asi nüüd selge - laevandus on meil väga jäik, grupiallalhindlused puuduvad.
Parim variant on käia Tallinkiga, lepingulise kliendina on minul hind 906.- (1 auto, 1 reisija) või 1312.- (1 auto, 2 reisijat).

Tallinkiga oleks sinnasõit 7:30-9:30 ehk siis Ahvenistol oleks rahuliku minekuga hiljemalt 11:45, seega rada saaks võtta 6 tunniks ning raja hind oleks 14000.- eek.
St., et 16 auto puhul oleks rajakulu 1000.-/auto koos transponderiga.

Tagasisõit Tallinkiga oleks kell 22:00, jõuaks veel kenasti pärast tiirutamist õhtusöögil käia.

Kuna rada on nädalavahetuseti kinni, siis minul isiklikult sobib nädala sees käia küll aga ma kahtlen, et 16 autot saaks nädala sees kokku.
Mina isiklikult oleks käsi ka 10 auto puhul, hetkel tundub huvilisi olevat 8...

Hetkel (2.07 21:30) huvilisi siis augustisse:
1) Lauri911 - 13 august OK
2) Hetkel tundmatuks jääda sooviv Porsche - 13 august OK
3) VaikoK - 13 august OK
4) jmx5 - 13 august OK
5) Intzpoiz
6) HrHunt - 13 august OK
7) fkaasik - 13 august OK
8) priitpo - 13 august OK
9) Silwer - 13 august OK
10) purk
11) graabel - - 13 august OK
02.07.2009 at 11:49 10 edits. Last edited 06.07.2009 at 09:49 by lauri911
VaikoK
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Oleks tulija ja nädala sees minek sobib mulle, seda ka juhul kui tuleks vähem autosid ja rajakulu oleks auto kohta 2 korda kõrgem.
02.07.2009 at 12:17
jmx5
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Sama siin põhimõtteliselt. Juulis on kiired ajad aga august/septembri algus oleks väga viis.

edit: +1 auto veel (Intzpoiz)
02.07.2009 at 12:31 1 edit. Last edited 02.07.2009 at 12:53 by jmx5
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.