register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?  
Poster Message
lauri911
 
Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?
Kuna Bikernieki rada oli super, siis mul tekkis kaks küsimust:

a) mitu huvilist sooviks sinna uuesti minna ligiajal (selle asemel, et Saugal kumme raspeldada)?
b) kas sinna üldse enam saabki --- kas linn nö. laseb?
22.06.2009 at 09:49
zeke
Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?
Augustis oleks huvi. Aga tahaks motorada sõita kuna autorada juba paar korda sõidetud.

____________________________
MX-5, 116
22.06.2009 at 10:23
hall
 
Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?
quote:
lauri911:
b) kas sinna üldse enam saabki --- kas linn nö. laseb?

Mulle teadaolevalt ei ole "saamisega" küll mingit probleemi.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
22.06.2009 at 10:24
peep
 
Moderator
Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?
Neljapäeviti saab vist seal sõita iga nädal ? Ma küll ei tea, kes seal hetkel kamandab aga kui leiad sabi.lv lehelt kontakti, siis nemad ehk oskavad täpsemalt öelda ?

Üldiselt oleks eraviisiliselt jumekam Ahvenistole minna, see rada on veel ägedam ja sinna pole keerulisem kohale minna. Radalle.com teeb seal 8-9 august aga eks erinevad klubid tee samuti omi üritusi ja need ehk isegi mõttekamad sest vähem osalejaid.

Me teeme oma OT'd Riias puht seetõttu, et Soomes oleks see keerulisem/kallim aga ühe autoga pole vahet.
22.06.2009 at 16:42
rustang
  
Moderator
Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?
Ahvenisto tunnihind nädalavahetustel tervele rajale on 160.- ja septembris paistab vabu laupäevi olema. Kui võtta 4 tundi siis oleks rajakulu nt 20 auto korral 640/20=32 eurot nägu.
22.06.2009 at 20:25
jmx5
Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?
Mina oleks august/september käsi (kas siis Bikernieki/Ahvenisto või mingi kolmas äge rada).
22.06.2009 at 21:06
HrHunt
Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?
Suure tõenäosusega käpp, va Bikernieki motorada.

____________________________

23.06.2009 at 01:04
lauri911
 
Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?
Ahvenisto on ka väga ahvatlev, mina oleks käsi igaljuhul.

Tuttav, kelle poeg sõidab Vormel Renault'd, rääkis, et maailma kaks kallimat rada on Sauga ja Tabasalu --- nemad on aastate jooksul aru saanud, et Soomes on pea 2x odavam sõita (nende tiimi eelarve on aastas üle 30 milj EEK) :)

Kuna meie korraldusspetsid on Avo ja Peep, siis peab neile mett moka peale määrima, siis saab asja tehtud, tuleb odavam kui Saugal kumme ja klotse vastu taevast lasta....

23.06.2009 at 08:55 1 edit. Last edited 23.06.2009 at 09:06 by lauri911
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Bikernieki --- kas on huvilisi sinna uuesti minna ning kas sinna üldse saab?  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.