register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT24 järelkajad   1 2 3  
Poster Message
HrHunt
OT24 järelkajad
Sama siin, see paremasse serva ronimine tundub kuidagi "kunstliku liigutusena". Suuremaid eksperimente pole veel küll teinud sellel teemal. Kui Silweri videosid vaadata tundub et ta püsib kusagil keskel ja ründab Si äärekivisid niipalju kui annab, et see sirgeks sõita.

____________________________

19.05.2009 at 12:02 1 edit. Last edited 19.05.2009 at 12:17 by HrHunt
wirx
  
OT24 järelkajad
eks see oleneb nati autost ka, 911ga läksin S-i suht paremast äärest ja kive väga ei riivanud(ei olnud piisavalt kõrge), cayennega läksin keskelt-vasakult ja täiega üle äärekivide, üldiselt annavad sealsed äärekivide hammustused päris korralikult ringi ajale juurde
Mustangil amordid vist stock? ma soovitaks need paremate vastu vahetada nagu Lauri GTO-l tegi

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
19.05.2009 at 16:35
peep
 
Moderator
OT24 järelkajad
Ma stardisirgele pööran ikka suht paremast servast, saab nagu hoo varem üles. Pidurdamisel erilist probleemi ei tunnetanud ebatasasuste näol.

S'i lähen sisse umbes keskelt, paremasse serva ei jõua ega ei tunne vajadust ka. Minuarust vasakult ei saa minna, kui autol vähegi hoogu on, sest siis peaks liiga järsku vasakule keerama esimesse kurvi või rajult üle äärekivi sõitma. Pigem tuled natuke "ringiga". Segane jutt võib-olla aga ehk on abiks ?

Ja muidugi, palju oleneb autost, mis ühega hea, see teisega ei pruugi nii olla ehk universaalset tõde pole olemas. Ma kahtlustan, et standard Mustang ja Cup'i auto on mõnevõrra erinevad oma juhitavuselt.
19.05.2009 at 16:45 1 edit. Last edited 19.05.2009 at 17:02 by peep
BlueStang
 
OT24 järelkajad
ei jah - proovisin täna igat pidi, aga S-st C-d kuidagi ei tee, ikka tuleb kergelt keskele võtta pärast tiigikurvi, muidu ei saa vasakule jäävast nukist üle, kui just pooleldi üle põllu ei taha panna :)

ja stardieelsesse sobib tõesti igati paremast servast ka sisse keerata, saab kiirema hooga sisse ja välja ning pole vaja 2 käiguga jebida seal :)
19.05.2009 at 23:22 2 edits. Last edited 19.05.2009 at 23:25 by BlueStang
James Herne
OT24 järelkajad
Top 50 parandatud
www.sportauto.ee/audru
10 uut aega tuli tabelisse.

____________________________
jamesherne.com
22.05.2009 at 02:13
devilc
Moderator
OT24 järelkajad
Rehvide jutt splititud siia.
22.05.2009 at 19:02
-XR-
OT24 järelkajad
Kas sellest leeduka 930 RSR-ist on veel pilte?
Sisust ja mootorist äkki?
22.05.2009 at 23:12
Maku
OT24 järelkajad
SIIN on paar pilti, mis juhtus näiteks minu auto kasutatud Dunlop Sport MAXX rehviga. Enne viimast sessi tõstsin esimesed rattad taha.
02.06.2009 at 09:22
Supra
OT24 järelkajad
quote:
-XR-: Kas sellest leeduka 930 RSR-ist on veel pilte?
Sisust ja mootorist äkki?



Kahjuks ei olnud endal mul toru kaasas, aga mind huvitas see auto ka. Seest oli ta üsna tühjaks loobitud. Turvakaar oli ka sees. Üpris korralik slikk oli all, mitte päris uus, aga vähe sõitnud. Silmaga kiirendust nähes pakuksin, et tal oli 450-500hp rattast.
Auto ise suht pisike. Kaalu wiki sellele mudelile täpselt ei anna aga võib oletada et natuke rohkem kui vabalthingav 911 sel ajal. 1350kg kanti ehk tal.
Iseenesest see auto nõuab päris võimekat juhti, sest saba on väga raske ja kui libisema hakkab, siis on suht kellad. Muidu hea masin (Y)
02.06.2009 at 10:52 1 edit. Last edited 02.06.2009 at 11:05 by Supra
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT24 järelkajad   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.