register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Rehvi lõikamine  
Poster Message
HoCi
  
Rehvi lõikamine
Ehk oskab keegi lähemalt rääkida. Mis vahenditega rehvidele mustrit lõigatakse juurde? Kas Toyo R888'le võib juurde lõigata mustrit? Kui jah, siis mitu mm saab juurde lõigata enne, kui "riideni" jõuab?

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
03.05.2009 at 22:18
Silwer
Rehvi lõikamine
Soone seest mina toyot küll ei lõikaks. Küll aga võid sooni juurde lõigata.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
03.05.2009 at 23:38 1 edit. Last edited 03.05.2009 at 23:38 by Silwer
hendrik
Rehvi lõikamine
Soone seest kannatas vist 3-4mm juurde lõigata ning siis oli mustri põhjast mõnes kohas riiet näha.
03.05.2009 at 23:52
Raceboy
 
Rehvi lõikamine
Mustri lõikamiseks on olemas spetsiaalne riistapuu, meenutab väikest höövlit, mille tera on vahetatav sobiva kuju vastu ja kuumutatav lõikamise hetkel.

On vist olemas mingi lihtsam "käsitera" ka, aga pole eriti sellega kokku puutunud.

____________________________
www.vems.ee
04.05.2009 at 08:12
Garfield
  
Rehvi lõikamine
quote:
HoCi: Ehk oskab keegi lähemalt rääkida. Mis vahenditega rehvidele mustrit lõigatakse juurde? Kas Toyo R888'le võib juurde lõigata mustrit? Kui jah, siis mitu mm saab juurde lõigata enne, kui "riideni" jõuab?
See on selline spetsiaalne tööriist, ütlen kohe ära, et mul seda ei ole aga näiteks foorumiliige Tanel Kutsar võib teenust pakkuda.
Lõikeriista tera saab vahetada, on laiema soone tera ja kitsama soone tera. Sügavust saab ka regullida. Sellel hetkel, kui tera rehvipinna vastu paned (kergelt surud), lülitatakse vool sisse, tera läheb kuumaks ja lõikad nagu võid. Pikisuunalisi sooni on halvem lõigata, kuna see tera osa, mis rehviseguga kokku ei puutu, kipub läbi põlema.
Siin on väike pildimontaaz minu suverehvist enne ja pärast lõikamist (laia soonega lõigatud):
http://www.hot.ee/super1600/DunlopSP01sm.jpg

____________________________
Focus RS
04.05.2009 at 10:52
pampkuri
 
Rehvi lõikamine
Rehvi peal on alati kirjas kas võib lõigata või ei kiri mis seda tähistas oli vist regrovaable. Küsi rehvi müüjalt.

____________________________
pamp
27.05.2009 at 15:38
hall
 
Rehvi lõikamine
quote:
pampkuri: Rehvi peal on alati kirjas kas võib lõigata või ei kiri mis seda tähistas oli vist regrovaable. Küsi rehvi müüjalt.

See "regroovable" peaks minu arusaamist mööda tähendama seda, et kui rehv on kulunud siledaks, on tal peal veel nii palju nahka, et saab lõigata uue mustri. Olemasoleva rehvimustri täiendamiseks lõigete tegemisel ei ole küll mingit tähistust rehvil peal.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
27.05.2009 at 15:43
devilc
Moderator
Rehvi lõikamine
Minu kogemus on, et R888 pidamine halveneb kulumise lõppfaasis oluliselt.
27.05.2009 at 17:13
wirx
  
Rehvi lõikamine
teoorias peaks olema nii, et effektiivne kiht on sinnamaani, kus on muster, edasi on tugevdus vms kiht...muster rohkem vee jaoks ning mida rohkem sooni sul sees on seda halvem pidamine on...minu mõttekäik on vähemalt selline, parandage kui eksin

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
28.05.2009 at 17:51
devilc
Moderator
Rehvi lõikamine
Umbes nii ta tavaliselt (vähemalt tänavarehvidega) peaks olema jah.
28.05.2009 at 17:56
xjan
Rehvi lõikamine


____________________________
BMW 1M ...
28.05.2009 at 18:20
AaClub
 
Rehvi lõikamine
Kui on huvi lõikamise vastu siis saan abiks olla nõu ja jõuga 5115981 Alari
Asukoht Tallinn
29.05.2009 at 00:58
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Rehvi lõikamine  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.