register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : wideband lambda kontroll  
Poster Message
kronja
 
wideband lambda kontroll
hei,


installitud wideband lambda, kõik nagu töötab ilusti, aga näitab päris rikast segu. mõeldes segu kruttimisele tekkis väike foobia, äkki ta lihtsalt natuke valetab ja siit idee äkki suunab keegi mingisse asutusse, kus nad pistavad sumpasse oma widebandi ja saaks võrrelda näite?

kalibreerimist mitte pakkuda :)

tänud ette,
jk
27.04.2009 at 12:32 1 edit. Last edited 27.04.2009 at 12:57 by kronja
mart154
 
wideband lambda kontroll
Alusta sellest, mis toodet kasutad?

Kalibreerisid muidu ikka õigesti? Vabas õhus?
Sensor on uus/uueväärne?

Sumpsi pistmisest ei pruugi ju kasu olla, kui sul kat vahel.
27.04.2009 at 12:59
kronja
 
wideband lambda kontroll
quote:
mart154: Alusta sellest, mis toodet kasutad?

Kalibreerisid muidu ikka õigesti? Vabas õhus?
Sensor on uus/uueväärne?

Sumpsi pistmisest ei pruugi ju kasu olla, kui sul kat vahel.

lc-1, kalibreeris mihkel m-tech, vabas õhus, sensor uus (bosh)

kati pole, nii et oleks ilmselt küll natuke kasu..

thx,
jk
27.04.2009 at 13:01
matukas
  
wideband lambda kontroll
Natuke siia teemasse. Mismoodi seda andurit õige jõumomendiga kinni saab keerata? Enamlevinud padrunmomentvõtit kasutada ei saa ju.
Jääb üle mingi lehtmomentvõti? On äkki kellegil laenata seda mulle? Võiks privasse siis teada anda.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
27.05.2009 at 10:48
Maik
  
wideband lambda kontroll
keerad käega pooltugevalt kinni, ei ole ju eriti raske. Võib suht kõvasti ka ju keerata,rauast asi.

Ülemõtlemine ahju.

Mul lc-1 toimib kenasti.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
27.05.2009 at 12:31 1 edit. Last edited 27.05.2009 at 12:31 by Maik
uzzac
 
wideband lambda kontroll
lambda jaoks on spets padrun millel on küljel sälk et saaks juhtme eest ära keeramise ajaks ;)

27.05.2009 at 12:31
matukas
  
wideband lambda kontroll
quote:
Maik: keerad käega pooltugevalt kinni, ei ole ju eriti raske. Võib suht kõvasti ka ju keerata,rauast asi.
Ülemõtlemine ahju...
Sina ju võid käega kinni keerata või siis nii kõvasti kui jaksad. Mina lähenen asjadele tavaliselt spetsifikatsiooni järgi, kuna ei soovi lisarahasid lõhutud komponentide peale kulutada. Seega, Kaspari viide sobib paremini. Tänud.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
27.05.2009 at 13:18
Raceboy
 
wideband lambda kontroll
Siiani aastaid tavalise lehtvõtmega mõistlikult kinni keeranud ja pole ükski kord ei lahti ise tulnud ega pärast kinni jäänud. Küll aga on ette tulnud mõndade "meistrimeeste" poolt külge keeratud lambdaandureid, mis ei tule mingi jõuga lahti, olgu padruni või millega tahes keerates.

____________________________
www.vems.ee
27.05.2009 at 13:32
mart154
 
wideband lambda kontroll
Parim leid on siiski mu e30 lamda...
Mis oli eelmiste seppade poolt valesti keermesse keeratud ja sellega seoses nii anduri kui ka augu keere lehmajõuga ära rikutud...


Et ot poleks: Ise samamoodi keeran lehtvõtmega.
27.05.2009 at 13:42
hall
 
wideband lambda kontroll
quote:
matukas:
quote:
Maik: keerad käega pooltugevalt kinni, ei ole ju eriti raske. Võib suht kõvasti ka ju keerata,rauast asi.
Ülemõtlemine ahju...
Sina ju võid käega kinni keerata või siis nii kõvasti kui jaksad. Mina lähenen asjadele tavaliselt spetsifikatsiooni järgi, kuna ei soovi lisarahasid lõhutud komponentide peale kulutada. Seega, Kaspari viide sobib paremini. Tänud.

Kas sa kinnitad kõiki asju spetsifikatsiooni järgi? Kui jah, siis tunnen kaasa...
Ma olen siiani saanud kõik asjad nii tehtud, et momentvõtit on läinud vaja vaid plokikaanepoltide, kepsu- ja raamsaalepoltide kinnitamiseks ning mingit probleemi sellega seoses küll tekkinud ei ole.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
27.05.2009 at 14:12
matukas
  
wideband lambda kontroll
quote:
serõi:...Kas sa kinnitad kõiki asju spetsifikatsiooni järgi? Kui jah, siis tunnen kaasa...
Kõik poldid-mutrid, kus on kirjas Nm väärtus ja materjali tugevus, lähevad spetsifikatsiooni järgi. Mina ei kurda. Ainus erand on millegipärast rattapoldid. Kui need ettenähtud jõuga kinni keerata, otsustavad nad varem või hiljem ise end lahti keerama hakata. Paaril tuttaval sama jama erinevatel autodel. Läheb väga OT-ks juba :D


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
27.05.2009 at 14:35
uzzac
 
wideband lambda kontroll
kui veljepoldid 120nm pingutamise järel lahti hakkavad tulema siis on neil hõbenoole sündroom ehk siis velg ja polt/mutter pole mõeldud koos kasutamiseks

ise ka lambdat eluaeg lehtvõtme ja mõnikord ka sellise padruniga keeranud...
27.05.2009 at 14:52
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : wideband lambda kontroll  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.