register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Koduka kleeps autole  
Poster Message
Kristooooooo
Koduka kleeps autole
Võiks bmw'dele meie kodulehekülje kleepsud peale panna: www.bmw325cup.com. Kui huvi on, siis peaks kokku leppima kuhu autodele need paigutame ja kes need kleepsud 1.etapp sõitjatele toimetab. Selline idee tuli...
21.04.2009 at 19:36
rene
Koduka kleeps autole
Hea idee ,tagaklaasi üla serv olek norm aga ma ei ole kindel kas võib.
21.04.2009 at 23:47
Jesper
 
Koduka kleeps autole
EMV juhendi järgi on tagaklaasi ülaserv kinni ja meie oma reeglite järgi on muu klaasidele kleepimine üldse keelatud :)

Imho võiks panna mõlemale poole pagasniku külje peale, sinna kus see natuke kõrgem triip jookseb üle külje (minu auto puhul siis selle haamer.net kirja kohale). See on selles suhtes hea koht et jääb praktiliselt iga nurga all pildistades peale, ja diagonaalis pilte sirvides tundus enamusel see koht vaba olevat. Vaja oleks vähemalt kahte värvi kleepse, musti ja valgeid, või siis mingi kontuuridega disain umbes nagu telekas subtiitrid on, et paistaks kõige pealt välja.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.04.2009 at 00:08
amblik
 
Koduka kleeps autole
Hea mõte, teeme endale muidugi rohkem reklaami, äkki siis hakkame kunagi ka ilma võitluseta eraldistarte saama.
Täpselt ei mäleta, aga kas meil on mõnel üritusel kasutatud tagaklaasi ülaserva kohustusliku sponsorreklaami jaoks?
Alati on võimalik ju kleepida konkreetse ürituse reklaam gramm allapoole, ei ole veel oma lühikese võidusõitjakarjääri puhul tähele pannud, et selle pärast pilli lõhki aetaks.
Mina sõitsin eelmisel hooajal küll isiklike huvidega seotud reklaamiga tagaakna ülaservas ja sel hooajal on see täiesti vaba.
22.04.2009 at 01:04
peep
 
Moderator
Koduka kleeps autole
Külje peal on vist parem, sest paistab rohkem silma. Kui näiteks neoonpunane vms. erksavärviline kleeps teha, siis sobib nii heledatele kui tumedatele autodele.
22.04.2009 at 07:49
Umbertto
 
Koduka kleeps autole
Hea mõte, kui keegi valmis teeb ja Riiga kaasa võttab
22.04.2009 at 08:58
Kristooooooo
Koduka kleeps autole
to amblik: Riias kasutati tagaklaaasi serva reklaamiks.
Põhimõtteliselt mul on räägitud ja kleepsu hind tuleb umbes 100.-(oleneb siis suurusest).
Nüüd peaks ära otustama, kuhu ikkagi kleebime need, kui suured teeme ja kas 1 või 2 või 3 tükki autole. Värvidega võib ju nii teha, et igaüks ütleb, mis värvi ta tahab ja saab siis selle järgi tellida, sest arvatavasti ühist meelt värvi osas on raske leida erinevat värvi autode tõttu. Võib teha kas ellist helkuri tooni ehk siis helgivad.... ma ainult ei tea kuidas ta valges pildile jääb jne. Tagumiku peal oleks kleeps norm ma arvan ja samas võib-olla tõesti nagu Peep ütles, et panna külgedele kuhugi - tiivale? karpidele? Andke, aga oma mõtetest ja soovidest teada!
22.04.2009 at 14:17
Jesper
 
Koduka kleeps autole
100 eeku väikse ühevärvilise riba eest on mingi räme kirves, eriti kui veel terve ports ühesuguseid tellitakse korraga, mul läks kogu selle asja peale http://unic.didyk.eu/Talverally_2009/large-80.html kokku vist 400 eeku http://www.sys.ee nimelises kohas (pildilt hästi ei paista, aga oranž riba jookseb üle terve auto ja selle servas on veel mustad peened triibud, nagu päris). Polnud mingi sõbrahind ega midagi, lihtsalt läksin kohale, näitasin oma Fordi pilti ja sinna kõrvale Steve McQueeni Porsche pilti ja mingi paar tundi hiljem läksin järgi :) Mitte et see nüüd maailma tähtis asi oleks, aga lihtsalt ma olen ihne inimene, headele inimestele samas teen rõõmuga reklaami :)

Samas neid kleepsumeistreid on miljoneid, pigem võiks keegi osavam teha .eps faili ja otsustada täpsed mõõdud, nagunii on vast kõigil vaja midagi kuhugi teha lasta ja kesse viitsib selle koostellimise logistikaga mässata. Siis võib igaüks teha vastavalt soovile kas musta, valge, roosa või kasvõi kuldse, kuidas meeldib.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.04.2009 at 15:04 1 edit. Last edited 22.04.2009 at 15:09 by Jesper
rustang
  
Moderator
Koduka kleeps autole
Viimase aasta OT klepsud on teinud väga hea ja hinnasõbralik foorumikaaslane TQHQ-st kod. Diesel, kes opereerib firmat VAHO OÜ.
22.04.2009 at 15:23
Jörm
 
Koduka kleeps autole
Kui keegi klepsud valmis teeb, siis saab igaüks oma tahtmise järgi nad ka ära kleepida. Kui lepime kokku, et igaüks ise vaatab endale vastava värvi ja suuruse, siis on jällegi teistpidi lihtsam, mul nagunii tuleb terve auto jagu neid veel tellida, Keijo rebis isiklikult maha meie kaunid ornamendid tribal sugemetega.

____________________________
Amper Racing
22.04.2009 at 18:49
Jesper
 
Koduka kleeps autole
Lauri, äge oleks ikka kui kõigil oleks ühes ja samas kohas, sest kui kümnel igat pidi erinevalt kirjul autol on kleeps ühtmoodi peal, siis juhuvaataja saab pihta et need autod kuuluvad kuidagi kokku ja loodetavasti tuleb/läheb uurima et mis värk on.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.04.2009 at 19:23
Umbertto
 
Koduka kleeps autole
See kõigil samasse kohta kleepsu panek suht keeruline, kui auto pole just värvimisest tulnud.... Küll igaüks leiab ise koha, kuhu sobib.
23.04.2009 at 10:03
peep
 
Moderator
Koduka kleeps autole
Ma ei vaadanud, kas olid kõigil klepsud peal aga enda autol tuli asi kenasti silmapaistev ehk kel veel pole, siis võiks järgmiseks etapiks olla.
07.05.2009 at 14:00
matukas
  
Koduka kleeps autole
quote:
peep: ... kel veel pole, siis võiks järgmiseks etapiks olla.
Või muidu :evil


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
07.05.2009 at 16:27
hall
 
Koduka kleeps autole
quote:
matukas:
quote:
peep: ... kel veel pole, siis võiks järgmiseks etapiks olla.
Või muidu :evil


Peate järgmise etapi ilma kleepsuta sõitma :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.05.2009 at 18:15
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Koduka kleeps autole  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.