register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Otsin garaazi Tallinnas/Tallinna läheduses (20km)  
Poster Message
mart154
 
Otsin garaazi Tallinnas/Tallinna läheduses (20km)
Otsin ~50 ruudust pinda, kuhu oma kogu autoelu ümber kolida...

Ideaalis võiks olla 2 autokohaga garaaz + väike tagatuba mootori- jms töödeks.

Võimalus peaks olema lisada küte - näiteks õlipõletusahi vms.

Seisukorra kohta erilisi tingimusi ei lisa, käed on külge kasvanud, remonti teha oskan :)
Katus ja uksed võiksid siiski olla :)

Olen nõus ka garaazijagamise plaaniks.
Aga seda kindlasti mitte rohkem, kui 2 osapoole vahel ja sel juhul eeldan, et garaazipaarilisel on töökultuuriga kõik korras :)


Hinnataluvus on max 2000 krooni juures kuus.
Võimalikud ka igasugu vahetuskaubad näiteks it-teenuste või näiteks küttepuude või kerge autoremondiabi vastu.

Mart
Tel 55 620 699
04.04.2009 at 23:08
hall
 
Otsin garaazi Tallinnas/Tallinna läheduses (20km)
See küll päris vana teema, aga kuna haakub hästi, ei hakanud uut teemat tegema.

Asi selles, et kui keegi soovib leida mõne auto ehitamiseks sobivat ruumi, siis saan pakkuda võimalust Viimsis. Olen nimelt oma võidusõiduautode ehitamist kolimas uude kohta, mis aga on suurem kui mulle endale vaja on. Ruum on sileda betoonpõrandaga, hea juurdepääsuga, valgustatud, valvatud ja varustatud ehk üle keskmise taseme tööriistade ja mõnikord ka mõningaste autoehituslike teadmiste/kogemustega. See, kes soovib minu garaazi kasutada, peab olema usaldusväärne ning korraarmastaja. Ühe auto koha hinnaks oleks 1500 kr/kuus (sisaldab elektrit mõistlikus koguses. kui soov on rajult elektriga kütta, alumiiniumi toota või teha muid elektrienergiamahukaid tegevusi, siis peame arveldama eraldi:) )

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.02.2010 at 17:39
Lembit
Otsin garaazi Tallinnas/Tallinna läheduses (20km)
Jätkume haakuvate teemadega.

Männikul asuvas hobigaraazis on lähiajal ette näha lisaruumi tekkimist.
Garaazis on peamiselt ringraja/opentrackiga seotud inimesed ja nende autod.
Olemas on tööriistad ja teadmised tänavasõiduautode võidusõiduks või opentrackiks ettevalmistamiseks, võistlusautode hooldamiseks ja seadistamiseks.
Hakkama saame vajadusel ka vormel baltic'u tasemel ühekohaliste autodega, rahvaralli või e-rühma tasemel kruusahuviliste ja mingil määral on teadmisi ka maastikuautode ehitamisest.

Huvilised võiks kontakteeruda
Lembit
5060706
lembit(ätt)local(punkt)ee
10.10.2010 at 12:18
hall
 
Otsin garaazi Tallinnas/Tallinna läheduses (20km)
Minu Viimsi garaazis on ka jätkuvalt 1-2 kohta saadaval. Põrand on ikka sile, lambid laes, turvafirma valvab ja tööriistad (muu hulgas näiteks kaalud auto vedrustuse sättimiseks või niisama kaalumiseks) olemas.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.10.2010 at 15:39 1 edit. Last edited 13.10.2010 at 18:32 by hall
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Otsin garaazi Tallinnas/Tallinna läheduses (20km)  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.